پایگاه امداد جاده‌ای چهارم آذر اندیمشک تجهیز شد

خورنا – احمد مجیدی اظهار داشت: توجه به تجهیز و تامین نیازهای بهداشتی اندیمشک اولویت خدمات حوزه بهداشت و درمان شهرستان است.

وی گفت: با توجه به همین هدف امسال خدمات مختلفی در حوزه بهداشت و درمان شهرستان طراحی و به اجرا رسیده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک عنوان کرد: یکی از طرح‌های شاخص حوزه بهداشت و درمان شهرستان افتتاح طرح بیمارستان بخش الوار گرمسیری شهرستان بوده که مراحل آخر اجرایی خود را طی می‌کند.

وی افزود: با افتتاح و بهره برداری از این طرح نیاز مناطق شمالی ومحروم شهرستان از خدمات بهداشتی و درمانی به نحوی مطلوب بهره‌مند می‌شوند.

مجیدی بیان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته پایگاه امداد جاده‌ای پل زال به اندیمشک با تجهیزات پزشکی مورد نیاز تجهیز شد.

وی گفت: با اجرای این طرح یک دستگاه آمبولانس با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال خریداری و در پایگاه امداد جاده‌ای چهارم آذر در این مسیر مواصلاتی مستقر شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان اندیمشک اظهار کرد: با خرید این دستگاه آمبولانس تعداد ناوگان حمل و نقل واحد فوریت‌های پزشکی شهرستان به هفت عدد رسیده است.

وی افزود: با توجه به نقش مهم و محوری اندیمشک در دسترسی به شبکه‌های ریلی و جاده‌ای برون استانی این شهرستان نیازمند توجه ویژه در بخش خدمات حوزه بهداشت و درمان است.

مجیدی گفت: به صورت میانگین هر ماه بیش از ۲۵۰ ماموریت و خدمت پزشکی توسط واحد فوریت‌های پزشکی اندیمشک به مسافران و تردد کنندگان مسیر‌های ارتباطی شهرستان و شهروندان اندیمشک ارائه می‌شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.