عضو هیئت اجرایی انتخابات اندیمشک: پرونده حضور دارایی در جلسه هیئت اجرایی شهرستان به اهواز ارسال شد

خورنا- عظیم روشنی در گفتگو با خبرنگار خوز پرس مبنی بر حضور نماینده شهرستان اندیمشک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بله متأسفانه نماینده شهرستان آقای دارایی در نشست هیئت اجرایی در حالی که همچنان چند تن از دوستان در نشست حاضر نبودند در ساعت ۸ شب روز جمعه در فرمانداری حاضر شد و عنوان داشت چنانچه مدرکی و یا سندی موجود است نسبت به رد صلاحیت با شجاعت کامل به مسئولیت خویش عمل کرده و نگران مصلحت اندیشی ها نباشید و بدون نگرانی و رودرواسی اقدام نمایید.

وی گفت: ما در لحظه حضور ایشان در فرمانداری از صندلی‌ها خود برخاستیم ایشان نیز بعد از بیان مطالب که عرض نمودم فرمانداری را ترک نموده و از شخصی نیز در گفته هایش اسم به میان نیاورد.

عظیم روشنی در پاسخ سؤال خبرنگار خوزپرس مبنی بر اینکه نشست روز جمعه و در ساعت ۸ شب که خارج از روال کاری اداری است تخلف است یا خیر افزود: کاری با این که تخلف است یا خیر نداریم این تدبیر فرماندار و مورد تأیید همگی ما بوده زیرا در شرایطی جلسات می‌بایست برگزار شود که کسی در فرمانداری حضور نداشته باشد و ما می بایست بتوانیم در محل کار خویش حاضر بوده و از روز برای تحقیقات میدانی استفاده نماییم تا اگر مطلبی از دید دستگاه امنیتی پنهان مانده اطلاع کسب کرده.

در پی عنوان تحقیق میدانی خبرنگار خوزپرس عنوان داشت مگر استعلام چهارگانه ملاک تأیید و یا عدم صلاحیت افراد نخواهد بود، روشنی در پاسخ افزود: خیر ممکن است مطالبی از دید دستگاهای امنیتی و سایر نهادها پنهان مانده باشد و ما از طریق گفتگو با شهروندان، مطلعین به مطالبی مهم دست یابیم سپس تطبیق اسناد به‌دست آمده با استعلام ثبت و دستگاه‌های امنیتی نیز ملاک مهمی برای تأیید صلاحیت‌هاست.

آیا آقای روشنی شایعات در تصمیمات نقش ایفا خواهد کرد وی تصریح کرد خیر ما اسناد به‌دست آمده را با اسناد دستگاها تطبیق خواهیم داد و اطمینان خواهم داد و به دور از طرفداری از شخصی عمل خواهیم نمود و اگر مردم ما را به عنوان معتمدین قبول داشته و دارند جایی برای این بحث‌ها نمی‌ماند و کسانی که شایعات درست می‌کنند افراد مشکل دار و موضع دار هستند که بارها عنوان داشتم در جلسات اینها در ایام انتخابات مشکل ساز خواهند شد و سریعاً نسبت به برخود با سایتها که حاشیه سازی می کنند و مطالبی همچون حضور نماینده را که یک اشتباه ساده بوده بزرگ میکنن باید برخورد شود و این مطلب را به اعضای ناظر بر شورا و دادستان محترم در نشست انتقال داده ام.

وی در ادامه در پاسخ به سؤال خبرنگار که گفته می‌شود برخی از افراد تمایلاتی به کاندیدای خاص دارند بیان داشت: قطعاً ما هم همچون همه شهروندان در انتخابات شرکت خواهیم کرد و به یکی از گزینه ها که اصلح‌تر باشد رأی خواهیم داد و من از طرف خودم صحبت می‌کنم و البته در باب دیگران هم این چنین است قطعاً در تصمیمات خود جانب داری از شخصی را قرار نخواهیم داد و هیچ کس در هیئت اجرایی در ستاد شخصی فعالیت نمی‌کند و این مطالب با هدف سو و برای برهم زدن اذهان عموم در فضای مجازی بیان می شود.

آیا هیئت اجرایی از قوانین اطلاع دارد، فرماندار با توجه به این مطلب که بار اولی است در مسند فرمانداری ایستاده و به نظر کم تجربه می‌آید از قوانین اطلاع کامل دارد اگر اطلاع دارید و حضور آقای دارایی خلاف قانون می دانید چگونه ایشان در فرمانداری همزمان با آغاز نشست حاضر شده‌اند؟

وی در پاسخ بیان داشت: صداقت باید ملاک کار خبری شما باشد باید صادقانه مطالب را بیان کنید من به دنبال اینکه بگویم چه شخصی مقصر است و کم کاری کرده نیستم در فرمانداری باز بوده و نماینده با ماشین شخصی وارد فرمانداری شده و در سالن حضور پیدا کرده و در در ورودی اتاق محل نشست ایستاد ما از همان ابتدا اعتراض کرده مراتب تخلف را به اهواز مخابره نموده و به فرماندار هم معترض شدیم و تذکر دادیم این اقدام خلاف است و بعد از این برای جلوگیری از درج اخبار به آقای فرماندار گفتیم هر بار در یک اتاق نشست را برگزار کنیم آبدارچی پیک امین شماهستند نه ما، حق حضور ندارند و با دوستان تصمیم گرفتیم تلفن همراه با خود نبریم زیرا ممکن است کسی که تماس می‌گیرد اخبار موجود در جلسه را بشنود و بدین خاطر تلفن‌های همراه خود را دیگر به جلسات نبردیم به هر حال خبر حضور آقای دارایی چگونه درز کرده من یک نظامی هستم و از این مشکل پیش آمده دلخور و مسئله دیگر شما می گویید ایشان اسم افراد آورده ما یازده نفر هستیم به همراه سه نفر از شورا همگی می گوییم ایشان اسم نیاوردن و شخصی را نگفته‌اند آیا امکان دارد یازده نفر دروغ بگوییم؟

خبرنگار خوزپرس در پاسخ عنوان داشت: در باب شما خیر دروغ قطعا نخواهید گفت و احتمال این مطلب که همگی دروغ بگویید کم است اما این هم خود احتمال دارد و البته شما عنوان داشتید همه در جلسه نبودن پس غایبان نمی توانند مسئله حضور نماینده را دیده باشند.

آیا من به عنوان خبرنگار یا سایر همکاران یا شهروندان را اجازه خواهند داد آقای فرماندار مسئول حراست فرمانداری و یا هیئت اجرایی در جلسات حضور پیدا کنیم و از نظرات خود بگوییم؟

خیر این عرض کردم کاملاً اتفاقی پیش آمد و دیگر به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد بعد از آقای دارایی یکی از دوستان خواهان حضور شد البته ایشان کاندیدا نبود و از مسئولان بودند که به وی گفتیم شما را به اندازه چشمانمان قبول داریم ولی اگر حضور پیدا نمایید مجدد همچون حضور دارایی دچار حاشیه های جدید خواهیم شد.

وی در حاشیه افزود: ما در دو روز انتهایی فرصت قانونی رأی گیری خواهیم نمود و در حاضر نمی‌دانم رد و تأیید صلاحیت‌ها چگونه است اما امیدوارم بی‌طرفانه مطالب را انعکاس دهید و بارها بیان نموده‌ام در جلسات و در جمع شهروندان عبایی از رد صلاحیت همه افراد از نفر اول تا آخر ندارم و اگر کسی صلاحیتش احراز نشود رأی به تأیید وی نخواهم داد حتی اگر لازم باشد همه را رد صلاحیت خواهیم کرد البته من از طرف خود صحبت می‌کنم اما میدانم که دیگران هم این چنین خواهند بود.

به گزارش خوزپرس بر اساس تصاویر بدست آمده از ستادهای آقای دارایی نماینده اندیمشک برخی از افراد شورای هیئت اجرایی انتخابات در اندیمشک حامیان دور قبل نماینده کنونی و نیز از مدیران پیشنهادی ایشان و از حاضران در جلسه افتتاح ستاد میباشند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • واقعا من به عنوان کسی که سالها در عرصه خبر فعالیت دارم برای شما متاسف و متاثزم
    متاسف به خاط اینکه وجهه خبرنگاری خود را از دست داده و صرفا با انتشار نشر اکاذیب سعی در جانب داری از افراد خاص و منحرف کردن افکار مردم دارید و متاثر بابت اینکه تلاش های شما نافرجام مانده است.
    من به شما پیشنها میکنم چنانچه قصد حمایت از کسی را دارید بصورت آشکار مواضع خود را مشخص و اعلام دارید وگرنه از نشر اخبار کذب و مطالب باری به هر جهت خود داری فرمایید که خبرنگاری شغل شریفی است

  • خورنا و خوزپرس اندیمشک پرس اندیمشک نیوز که دارین ازش حمایت میک . به زباله دان تاریخ پیوست…