بازار ماهی فروشان آبادان تا 2 هفته آینده به بهره‌‌برداری می‌رسد

خورنا: شهردار آبادان گفت: بازار ماهی فروشان آبادان ظرف دو هفته آینده با هزینه‌ای بالغ بر 250 میلیون تومان به بهره برداری می‌رسد.

محمودرضا شیرازی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس در آبادان اظهار کرد: پروژه بازار ماهی فروشان آبادان در حال اجرا و تا کنون به مرحله سقف ساندویچ پنلی رسیده و کف بازار نیز تا 75 درصد پیشرفت فیزیکی داشته  است.

وی افزود: جریان لوله‌گذاری فاضلاب این بازار در حال انجام و با رایزنی‌های انجام شده بین شهرداری آبادان و اداره آبفا منطقه عملیات لوله‌گذاری آب برای دسترسی آسان کسبه به آب شهری نیز همزمان با عملیات لوله‌گذاری فاضلاب انجام و آماده بهره برداری می‌شود.

شهردار آبادان ادامه داد: با شروع کار احداث و بازسازی دیوار بازار ماهی فروشان، این پروژه ظرف دو هفته آینده تکمیل و آماده بهره برداری است.

* لوله‌گذاری 2380 متر از منازل پتروشیمی

وی در ادامه با اشاره به لوله‌گذاری 117 دستگاه از منازل پتروشیمی آبادان گفت: با مصوبه کارگروه شورای سلامت استان و شهرداری مناطق سه‌گانه آبادان لوله‌گذاری 2380 متر از منازل 117 دستگاهی پتروشیمی آبادان تا کنون انجام شده است.

شیرازی افزود: این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر 326 میلیون تومان از محل اعتبارات جاری شهرداری‌ها در حال انجام و همه هزینه‌های آن به دبیرخانه شورای سلامت شهرستان آبادان ارسال شده است.

شهردار آبادان در پایان گفت: شهرداری آبادان در نظر دارد با همکاری دستگاه‌های اجرایی شهرستان و شهروندان آبادانی تا قبل از آغاز فصل بارندگی پروژه‌های خود را به اتمام برساند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.