دبیر شورای مشاوران استاندار خوزستان منصوب شد

خورنا – طی حکمی از سوی استاندار خوزستان،هومن خورشید به عنوان دبیر شورای مشاوران استاندار و دکترعلیرضااقبالی به عنوان مشاور استاندار و مدیرهماهنگی امور بازارچه های مرزی استان منصوب شدند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خوزستان طی حکمی از سوی استاندار خوزستان،هومن خورشید به عنوان دبیر شورای مشاوران استاندار و دکترعلیرضااقبالی به عنوان مشاور استاندار و مدیرهماهنگی امور بازارچه های مرزی استان منصوب شدند. معاون روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان و مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان خوزستان در کارنامه مدیریتی هومن خورشید در دولت تدبیر و امید دیده می شود.
همچنین با حکم جمال عالمی نیسی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان،وحید کیانی قلعه سردی  به عنوان مشاور و مسئول پیگیری و اجرای دستورالعمل بخشنامه حمایت از خدمات فرهنگی ،هنری و مذهبی و همایش های درون استان منصوب شد.وحید کیانی پیش از این مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان ، مسئول روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان در دولت تدبیر و امید و مشاور استاندار سابق خوزستان در دولت احمدی نژاد را در کارنامه خود دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.