رییس اطلاعات ماهشهر: تمام تلاش دشمن برای القای روحیه ناامیدی به مردم است

خورنا: رییس اداره اطلاعات شهرستان بندر ماهشهر گفت: دشمن تمام تلاش خود را برای القای روحیه یأس و ناامیدی به مردم به كار بسته است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این مقام مسوول روز چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندر ماهشهر اظهار داشت: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی تاكنون دشمنان تلاش‌های گسترده‌ای را در جهت نابودی این نظام مقدس به كار برده‌اند.

وی افزود: اما این تلاش‌های مذموم به بركت وجود ولایت فقیه و پایداری و ایستادگی مردم همیشه در صحنه به بن‌بست خورده است.

رییس اداره اطلاعات شهرستان بندر ماهشهر ادامه داد: 33 سال است تحریم‌های مختلفی علیه ایران اسلامی اعمال شده اما این تحریم‌ها نه تنها ثمری برای شرق و غرب نداشته بلكه موجب بالندگی، رشد، توسعه و خودكفایی روزافزون كشور در همه زمینه‌ها شده است.

این مقام مسوول تصریح كرد: دشمنان خود نیز به این مساله اذعان می كنند .بنابراین تمام تلاش خود را برای القای فضای یأس و ناامیدی به كار بسته‌اند‌ و از طریق سایت‌های اینترنتی و شبكه‌های ماهواره‌ای به شدت در حال فعالیت در این زمینه هستند.

وی در ادامه با اشاره به رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با كارگزاران نظام، بیان داشت: مقام عظمای ولایت تمام مسائل روز را دقیق، به ریز و موشكافانه مطرح كردند و همه باید به این منویات توجه داشته و فرمایشات معظم‌له را نصب‌العین و چراغ راه خود قرار دهند.

رییس اداره اطلاعات شهرستان بندر ماهشهر بیانات مقام معظم رهبری در ارتباط با اقتصاد مقاومتی را مورد تأكید قرار داد و گفت: به تعبیر مقام معظم رهبری استكبار جهانی با اعمال بدترین تحریم‌ها توانسته تنها چالش ایجاد كند اما به هیچ عنوان نمی‌تواند برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بن‌بست ایجاد كند.

این مقام مسوول در ادامه ظرفیت‌های صنعتی و اقتصادی شهرستان بندر ماهشهر را یادآور شد و اظهار داشت: با وجود این ذخایر عظیم، شهرستان ماهشهر می‌تواند در راستای تأكیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی، نوك پیكان این حركت و خیزش بزرگ باشد.

وی همچنین با بیان اینكه در وضعیت كنونی در شرایط پیروزی قرار گرفته‌ایم، تصریح كرد: تحریم‌های 33 ساله استكبار علیه ایران، منجر به دستاوردهای عظیم و غیر قابل انكاری شده است كه باید به خوبی به اطلاع مردم برسد.

رییس اداره اطلاعات شهرستان بندر ماهشهر افزود: باید با اطلاع‌رسانی این دستاوردهای مثبت و بی‌نظیر، احساس امیدواری مردم به آینده را افزایش دهیم و روحیه امید و توانمندی را به آنها القا كنیم.

این مقام مسوول در پایان اضافه كرد: ائمه جمعه و جماعات، ‌اساتید دانشگاه و … می‌توانند به خوبی به این موضوع ورود كرده و با تشریح و انتقال آنچه كه جزو دستاوردهای بی‌بدیل نظام به شمار می‌رود روحیه همبستگی، امیدواری به آینده و خودباوری را بین مردم افزایش دهند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آیا وزرات اطلاعات می تواند درمورد فساد دردرون مجتمع های پتروشیمی دخلت نماید چگون باید گزارش به آن اداره ِ محترم ارسال شود.