تنها بیمارستان دولتی شهرستان ماهشهر میزبان تعداد بالای بیماران تنگی نفس و قلبی در روزهای غبار آلود ماهشهر/بازدید دکتر علیرضا قدری از بیمارستان و عیادت از بیماران

خورنا -در روزهای غبار آلود اخیر شهرستان ماهشهر بیمارستان حایه نرگس معرفی میزبان تعداد بسیار بالای بیماران دارای مشکلات تنفسی و قلبی ،کودکان،سالمندان و تصادفات درون و برون شهری از ماهشهر و حومه بوده است.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان بندر ماهشهر:وقوع پدیده گرد و غبار با غلظت بسیار بالا که از روز سه شنبه آسمان بندر ماهشهر را فراگرفت باعث بالا رفتن آمار قابل ملاحظه ای مراجعه کنندگان به اورژانس و در بسیاری موارد منجر به بستری شدن مردم در بیمارستان گردید.
بیمارستان حاجیه نرگس معرفی این روزها شاهد مراجعات بسیار مردم و افزایش آمار بستری شدن در بخش های مختلف بود که این سیر مراجعات همچنان ادامه دارد.
دکتر علیرضا قدری جهت بررسی وضعیت موجود بیمارستان معرفی و انجام اقدامات لازم در راستای رسیدگی به بیماران و مراجعه کنندگان سرپایی بازدید کردند و از بیماران بستری در بخش ها عیادت نمودند.
وی همچنین جهت انجام اقدامات درمانی و بهداشتی سریع تر و بهتر به بیماران شخصا و حضورا پیگیر امور بودند.
سرپرست شکه بهداشت ودر مان شهرستان ماهشهر همچنین با ایجاد هماهنگی و دستورات لازمه به مرکز فوریت ها و آمبولانس های ۱۱۵ جهت آماده باش کامل در بیمارستان معرفی و نقاط مختلف درون و اطراف شهرستان و استقرار آمبولانس های مجهز در جاده،ارایه خدمات در سریع ترین زمان ممکن و انتقال بیماران به بیمارستان و انجام اعزام های داخلی و خارج شهرستان اعلام آمادگی نمودند.
پرسنل زحمتکش و کادر پزشکی متخصص در بیمارستان تا پایان هفته آماده ارایه کامل خدمات در مانی هستند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • حق با حسن آقا میباشد
    با همه پیگیرهای انجام شده بویژه نماینده ماهشهر، متاسفانه هنوز در تاسیس دانشکده علوم پزشکی ماهشهر توسط برخی جلوگیری شده و بهداشت و درمان ماهشهر فعلا بی صاحب مانده است که حضور دکتر قدری بعنوان رییس شبکه نیز نمونۀ بارزی از این هرج و مرج پیش آمده در بهداشت درمان ماهشهر میباشد…بعنوان یک خبرنگار بیطرف چرا این واقعیتها را نمیگویید؟؟؟!!!

  • آقای به اصطلاح خبرنگار شما که یعنی خبررسانی می کنی آیا خبر داری که این مسئولین شبکه بهداشت که شما هر لحظه برای کاری های از پیش افتاده در سایت خبر رسانی می کنی که بی خودی بالا بریشون نزدیک یک سال می باشد که شبکه بهداشت ودرمان ماهشهر را نه دانشکده آبادان قبول می کنه نه دانشگاه اهواز و به قول معرف تو هوا می چرخه و امورات اداری بخش درمان و بهداشت شهرستان بی صاحب می باشد واین مدیر محترم شبکه برای اینکه چند روزی بیشتر ریاست کنه اصلا پیگیر نیست که تکلیف شبکه ماهشر مشخص بشه چرا از این گزارش تهیه نمی کنی و مشکلات اصلی را عنوان نمی کنی واقعاً جای سئول هست الکی از کسانی تعریف کردن شک برانگیز

  • اولا که این بیمارستان وقفیه بعد دولتی…
    دوما واقعا خجالت داره بخدا…. شهری با اینهمه پول و صنایع و بنادر فقط یه بیمارستان وقفی داره…. مسولین خواب ماهشهر بیدار بشید