پیشتاز در مسیر توسعه خوزستان؛

چهار سال گذشت/ «خورنا» وارد پنجمین سال فعالیت خود شد +گزارش آماری

پایگاه خبری خورنا در ششمین روز از ششمین ماه سال ۹۴ ؛ ۴ ساله شد و پنچمین سال فعالیت خود را آغاز کرد.

پایگاه خبری خورنا در ششم شهریورماه ۱۳۹۰ با رویکردی انتقادی نسبت به مشکلات استان خوزستان و با نگاهی به کمک به پیشرفت خوزستان با شعار “در مسیر توسعه استان” به صورت مستقل و بدون وابستگی به ارگان، حزب و یا شخصیتی خاص آغاز به کار کرد و این رویه را در سالهای اخیر ادامه داد.

این پایگاه خبری سعی داشته همواره با رعایت اخلاق و بدون هیچ واهمه ای، هرجا که لازم و تاثیر گذار بوده انتقادات تند، سازنده و کارگشایی انجام دهد و از پرداخت هزینه های احتمالی این انتقادات نیز هراسی نداشته است.

خورنا ضمن مشی اصلاح طلبانه و اعتدالی که دارد، هیچگاه خود را وام دار شخص، گروه یا ارگان خاصی نمیداند و با استقلال کامل همواره سعی در کمک به توسعه استان داشته است.

نگاهی گذرا به آمار اخبار خورنا:

پایگاه خبری خورنا در ۴ سال فعالیت خود تا به امروز ۲۵ هزار خبر کار کرده که به طور میانگین  ۱۷٫۵ خبر سهم هر روز فعالیت خورنا در ۱۴۶۰ روز فعالیت بوده است. همچنین تا کنون ۸ هزار و ۷۰۰ دیدگاه (کامنت) زیر اخبار خورنا منتشر شده است و بالغ بر هزار و ۴۵۰ دیدگاه غیر قابل انتشار بوده که مجموعا ۱۰ هزار و ۱۵۰ دیدگاه در برای خورنا ارسال شده است که به طور میانگین روزانه ۷ دیدگاه (کامنت) برای اخبار خورنا ارسال شده است.

خورنا با فعالیت منظم و داشتن یک یا چند نماینده در شهرستانهای بزرگ از جمله اهواز، دزفول، بندرماهشهر، شوشتر، اندیمشک، آبادان، خرمشهر، بهبهان، هندیجان، هفتکل و… و دارا بودن نمایندگان ورزشی و عکاس های خبری، از فعال ترین و قوی ترین رسانه های استان خوزستان است.

همچنین پایگاه خبری خورنا در اخذ مجوز نیز پیشگام بوده و در آذرماه ۱۳۹۳ و پس از ۳ سال فعالیت، توانست از هیات نظارت بر مطبوعات کشور مجوز فعالیت پایگاه خبری با شماره ۹۳/۲۸۰۰۹ را دریافت کند.

در روزهای آینده یک گزارش مفصل از همکاران خورنا منتشر خواهد شد.

خورنا، همچنان پیشتاز در مسیر توسعه خوزستان…

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • ضمن عرض سلام وخسته نباشید به تمامی کارکنان خورنا واقعا دستتان درد نکنه که حرف دل مردم ماهشهر وکسبه محترم را به اطلاع همگان می رسانید.خسته نباشید تا حالا کجا بودید.درود بر شما