رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی اندیمشک:

اندیمشک نیازمند ۱۲ کتابخانه عمومی جدید است

خورنا – مسلم میرزاوند در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اندیمشک، اظهار داشت: توجه به ضرورت توسعه فرهنگ کتاب خوانی، نیازمند یک عزم مهم و جدی عمومی و همکاری بخش‌های مختلف اجرایی در شهرستان است.

وی گفت: به منظور فراهم آوردن شرایط مناسب برای مطالعه کودکان و ارتباط بیشتر آنان با کتاب و کتاب خوانی، بخش کودک در کتابخانه‌های عمومی شهدای اندیمشک و آل یاسین این شهرستان راه‌اندازی خواهد شد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی اندیمشک عنوان کرد: علی رغم توجه مساعد مسئولین اجرایی شهرستان به فرهنگ کتاب خائن با توجه به رشد جمعیتی کنونی ترکیب های سنی مختلف، و افزایش فضای شهری احداث کتابخانه یک نیاز مهم مهم فردی و اجتماعی در اندیمشک است.

وی افزود: علی رغم رشد و گسترش فضای شهری اندیمشک در سال‌های اخیر و رشد جمعیتی شهرستان و نیاز شهروندان در مناطق مختلف شهرستان در هجده سال گذشته، کتابخانه جدیدی در اندیمشک احداث نشده و علی رغم رشد و گسترش فضای شهری و رشد جمعیتی شهرستان ۱۲ منطقه شهری اندیمشک از وجود کتابخانه محروم بوده و این شهرستان در مناطق شهری مختلف خود نیازمند احداث کتابخانه عمومی است.

میرزاوند بیان کرد: ۱۲ منطقه شهری اندیمشک در مناطق کوی‌های رسالت، جانبازان، مهر، فاز دوم راه آهن، فازهای اول و دوم کوی فرهنگیان، بهداری، پلیس، ولایت، و شهرهای چم گلک و دوکوهه از توابع شهرستان فاقد کتابخانه عمومی هستند.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی اندیمشک عنوان کرد: برطرف کردن موانع و مشکلات کتابخانه‌ها بر اساس سامانه جامع ارزیابی سپهر، اولویت نخست این اداره در سطح شهرستان است که در ‌‌نهایت به افزایش کیفیت خدمات در کتابخانه‌ها منجر خواهد شد.

وی افزود: تقویت بخش کودک و برگزاری دوره‌های قصه خوانی، کار دستی، روزنامه دیواری، افزودن بخش‌های نو سوادان، استان‌شناسی، دفاع مقدس، به‌روزرسانی وبلاگ کتابخانه‌ها و زیباسازی فضای کتابخانه‌ها از برنامه‌های این اداره در سال جاری است.
انتهای پیام/ ی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.