برقراری ارتباط بدون واسطه مردم با مسئولین در مرکز سامد استانداری خوزستان

خورنا – مدیر مرکز سامد استانداری خوزستان گفت: در سال دولت و ملت ، همدلی و همزبانی بنای بر برقراری ارتباط بدون واسطه مردم با مسئولین در این مرکز جهت پیگیری و حل مشکلات آنان را داریم.

مرکز ارتباط مردمی سامد حسب وظیفه ذاتی حل مشکلات مردمی توانسته در سال گذشته علاوه بر برگزاری ملاقات های مردم با مسئولین دستگاه های استان بسیاری از درخواست و مشکلات مردمی را پیگیری و حل نماید و این هفته نیز کما فی السابق از مدیران دستگاه های استان دعوت بعمل آورد. این هفته نیز علی ترکاشوند مدیر کل سازمان تامین اجتماعی استان با جمعی از شهروندان دیدار نمود.

وی در گفتگو با روابط عمومی استانداری خوزستان با مثبت قلمداد نمودن برنامه دیدارها عنوان کرد : برگزاری ملاقات ها بسیار خوب است و امکان روبرو شدن بدون واسطه مردم با مسئولین را تسهیل می کند و در هر صورت ما سعی می کنیم در این ملاقات ها شرکت کنیم تا امکان حل مشکلات مردم فراهم شود.

در ادامه مدیرکل تامین اجتماعی استان خبر مکانیزه شده پرونده ها را اطلاع داد و بیان کرد : خبر خوب اینکه دستور پرونده مکانیزه، ابلاغ شد و هر بیمه شده می تواند با مراجعه به هر شعبه از تامین اجتماعی کار خود را پیگیری نماید.

IMG_5258 IMG_5599

طی مصاحبه با جمعی از شهروندان که مشکلاتشان در جریان پیگیری های انجام شده از سوی مدیریت مرکز سامد بر طرف شده است ضمن تشکر از زحمات و مدیریت و کارکنان مرکز سامد ، جهت تداوم این رویه ابراز امیدواری نمودند.

آقای کریمی ، اعضای شورای روستا چهل سرخ و همچنین خانم ثابتی از پرسنل درمانگاه ترک اعتیاد بیمارستان امام خمینی در گفتگو با پایگاه خبری استانداری مشکلات خود که در مرکز سامد استانداری حل شده است را شرح دادند.

آقای کریمی که متاهل و از نیروهای مختصص در زمینه دریانوردی است از حل مشکل بیکاری خود گفت : با پیگیری هایی که از سوی مدیریت سامد انجام شد ۹ ماه است که بنده ، در شرکت نگین سبز خاورمیانه از زیر مجموعه های سازمان بنادر وکشتیرانی بندر امام خمینی (ره) مشغول به کار شدم.

همچنین اعضای شورای روستای چهل سرخ از توابع شهرستان باغملک از مشکل ساخت و ساز غیر قانونی در حریم جاده اصلی روستا که باعث سلب آسایش برای ساکنین روستا شده بود سخن به میان آوردند و افزودند : خوشبختانه با همت مدیریت مرکز سامد ، ۴۰ متر از حریم جاده را سازمان راه و شهرسازی پاکسازی نمودند.

در ادامه خانم ثابتی درخصوص حل مشکلات پرسنل درمانگاه ترک اعتیاد بیمارستان امام از جمله پرداخت اضافه کاری و کارانه اینچنین گفتند که بعد از مراجعه به سامد و مکاتبات صورت گرفته بلافاصله قرار داد جدید منعقد شد و ایرادات قرارداد قبلی مرتفع شده است و پرداخت اضافه کاری در آن قید شد. ضمنا معوقات اضافه کاری نیز در نیمه دوم سال ۹۳ پرداخت شد همچنین کارانه پرسنل مانند سایر کارکنان نیز پرداخت می شود که جای خوشحالی دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • سلام ودرود بی پایان محضر مسولین محترم استانی وکشوری چندین بار.درسایت ها منتشر ومرور مکاتبه نموده ولی متاسفانه انگار فراموش کردند مسولان سوگند گفتن انان چرا ماباید انقدر به گوش انهاندا بدیم چندین سال پیگیری درخصوص اب شرب روستاهای نگازه بزرگ وکوچک درشهرستان باوی تاکنون بجز وعده های بی عمل به هیچ نتیجه ای نرسیده ایم ولمشتکاه لله والله ابصر واحکم

  • سلام جناب استاندار لطفا به اوضاع شدیدا داغون بنده و خانواده ام رسیدگی فرمایید.لاحول ولا قوت الا بلا العلی والعظیم

  • سلام جناب استاندار بنده از بچهای هنرمند این استان هستم یه گیر کاری دارم لطفا تقاضا دارم حضوری مشکل بنده رو حل فرمایید.همانجور که مقام معظم رهبری گفتند درب اتاقق مسولین باید به روی مردم باز باشد.شاید با۵دقیقه وقتی که در اختیار بنده قرار بدین تمام مشکلات بنده و خانواده ام حل بشه.واسلام علیکم

  • چرا سایت سامد غیر فعال است ؟ مگه دولت الکترونیک اجرایی نشده ؟