تحقیر مسافران هواپیمایی زاگرس در مسیر تهران – ماهشهر؛ مسافران وزن کشی شدند! +تصاویر

خورنا -شرکت هواپیمایی زاگرس مسافران پرواز ماهشهر را در اقدامی غیر معمول پیش از سوار شدن به هواپیما وزن‌کشی کرد.

به گزارش خورنا از ماهشهر، شرکت هواپیمایی زاگرس در اقدامی عجیب و غیر معمول مسافران پرواز ماهشهر را پیش از سوار شدن به هواپیما به وسیله ترازو وزن‌کشی کرد.

یکی از مسافران این پرواز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ماهشهر اظهار کرد: مسافران پرواز ۴۰۶۵ شرکت هواپیمایی زاگرس به مقصد ماهشهر امروز با پدیده جدید و عجیبی به نام وزن‌کشی مواجه شدند.

۱۳۹۴۰۴۲۳۰۰۰۷۲۹_PhotoL

وی ادامه داد: در این اقدام قابل تأمل، ترازویی در درب خروج سالن ترانزیت قرار گرفته بود و مسافران این پرواز را بالاجبار وزن کرده و با صدای بلند وزن آنها را اعلام و فرد دیگری از کارکنان شرکت هواپیمایی زاگرس وزن‌ها را یادداشت می‌کرد.

وی با بیان اینکه کادر شرکت هواپیمایی زاگرس علت این اقدام را گرمای هوا اعلام کردند، افزود: برخی مسافران به این اقدام عجیب اعتراض کردند اما هیچ فایده و نتیجه‌ای در بر نداشت.

این مسافر پرواز ماهشهر خاطرنشان کرد: این در حالی است که پرواز مورد اشاره با حدود ۲۵ مسافر یعنی بسیار کمتر از ظرفیت قانونی و مجاز خود در برنامه پرواز قرار گرفته بنابراین هیچ اضافه باری نیز وجود نداشته است.

۱۳۹۴۰۴۲۳۰۰۰۷۳۵_PhotoL

وی اضافه کرد: امیدوارم با رسانه‌ای شدن این موضوع از تکرار اینگونه رفتارهای زشت و زننده و غیر معمول جلوگیری شود.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • هههههههههههههههههههههه ترکیدم از خنده هههههههههههههههههههه

  • سلام
    خواهش می کنم قبل از گذاشتن چنین خبری تحقیق کنید و اطلاع رسانی تا مردم از قوانین با خبر باشند

  • سلام
    اتفاقا کار بسیار درستی کردن بنده خودم با پرواز لوفتانزا سفر کردم دقیقا چنین کاری انجام دادند این کار به خاطر گرمای هوا صورت می گیرد که می توان به محاسبات دقیق خلبان کمک کند