مدیر اداره تعاون روستایی اندیمشک در گفت و گو با خورنا :

۱۵۰۰ تن گندم از کشاورزان اندیمشک خریداری می‌شود

خورنا – یدالله قلی کیانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار  خورنا در اندیمشک، اظهار داشت: با هدف کسب رضایت‌مندی کشاورزان و حمایت از تولید گندم در اندیمشک، مراکز خرید طرح تضمینی گندم در شهرستان به ۵ پایگاه افزایش یافته است

وی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته امسال مراکز خرید محصولات زراعی اندیمشک از ۲ مرکز به پنج مرکز افزایش یافته تا کشاورزان با سهولت و اطمینان خاطر مبادرت به فروش محصول تولید شده خود بپردازند.

مدیر عاون روستایی اندیمشک عنوان کرد: برای نخستین بار دور دست‌ترین مناطق و توابع شهری اندیمشک در حسینیه، سرخکان، مازو، علی آباد و بنوار ناظر امکان فروش محصولات خود در مجاورت اراضی خود را دارند.

وی افزود: امسال ۱۵۰۰ تن گندم بذری به عنوان تعهد اتحادیه تعاون روستایی اندیمشک تعیین شده که در بخش‌های شهری و روستایی از کشاورزان خریداری می‌شود.

مدیر  تعاونی روستایی اندیمشک بیان کرد: با پیش بینی‌های صورت گرفته خرید ۵۰ هزار تن گندم تعهد امسال تعاون روستایی اندیمشک است که ۲۰ هزار تن آن در تعهد تعاون روستایی و ۳۰ هزار تن توسط بخش خصوصی در توابع شهری اندیمشک خریداری می‌شود.

وی گفت: کشاورزان بدون توجه به منابع خرید غیر رسمی صرفا از طریق مراکز تعیین شده و با نرخ مصوب مبادرت به فروش محصول خود کنند چرا که بانک کشاورزی ملزم به پرداخت وجوه گندم خریداری شده با ارائه چک لیست ظرف مدت ۲۴ ساعت شده است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.