جامعه فرهنگیان بندر ماهشهر امروز غرق در ماتم و عزا بود/ گزارش و تصاویر از خاک سپاری بانوی معلم ماهشهری

سهراب قهرمانی-خورنا  پیکر پاک و مطهرخانم هجران علوپوریکی از دو معلم گرانقدری که براثر حادثه تصادف دلخراش روز جمعه گذشته بیست وپنجم اردیبهشت جان خود را از دست داده بودند راس ساعت ده صبح امروز۲۷ اردیبهشت برروی شانه های همکاران اندوه گین و خانواده غرق درماتم تشییع و بعداز اقامه نماز میت خاکسپاری گردید.

در این مراسم که با حضور فرهنگیان ومسولین و جمع کثیری از مردم برگزار شد پیام تسلیت حاج حبیب آغاجری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز قرائت شد.

ضمنا مراتب تسلیت مدیر مسئول خبرنگاران پایگاه خبری خورنا توسط مجری برنامه به خانواده معظم آن عزیز از دست رفته و جامعه فرهنگیان اعلام گردید.

در ادامه مراسم خاکسپاری مرحومه مغفوره سرکار خانم هجران علوپور جناب آقای عبادی معاونت مالی و برنامه ریزی اداره آموزش و پرورش مطالبی بدین شرع خوانده شد:
انالله وانا الیه راجعون

درایام مبارک هفته معلم ودر روزهایی که دانش اموزان به نشاط وشادی وشعف ،مناسبت های این روز را تکریم وتقدیر می دارند ،دست حادثه از استین قضا برون امد وگلهای معطر از بستان علم ودانش را برچید.

به راستی معلمی شغل انبیاست ومعلم را همواره رسالتی است پیامبر گونه که در هر حال تعهد والتزامی بسزا در اجرای ظان دارد.

چه می توان سرود در هجران معلمی دلسوز که تا اخرین لحظات زندگی پر بار خویش دراموزش وتربیت دانش اموران خود تلاشی وافر وهمتی بسزا داشت ودیدگان او  تا ابد  بر فرزندان و دانش اموزان خود نگران خواهد بود .

خداحافظ ای معلم ، ای شکوه تواضع ، خداحافظ ای ایینه مهر ومحبت ، ای مشعل هدایت ، خداحافظ ای اندیشه ساز من ، ای بزرگ معلم من .

IMG-20150518-WA0005 IMG-20150518-WA0007 IMG-20150518-WA0008 IMG-20150518-WA0009 IMG-20150518-WA0010 IMG-20150518-WA0011 IMG-20150518-WA0012

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خداوند به ایشان رحمت خاصه و به بازماندگانشان صبر جمیل عطا فرماید.
    بنظر حقیر ریشه این سانحه دلخراش نبود یک پارک و فضای سبز مناسب بانوان میباشد که امیدوارم مسئولین ماهشهر توجه بیشتر بفرمایند…

  • خدا رخمتشان کند….
    اما خورنا چرا فقط میره دنبال مسولان شهری..بابا هر چی میکشیم از دست همین هاست…

  • خدا رحمتش کنه یعنی یه نعشه کش ندارن این چطوریش رو دوتا آهن گذاشتن

  • ضمن عرض تسلیت به خانواده این عزیزان ،جامعه فرهنگیان و تمامی ملت ایران عزیز جا دارد به مناسبت مرگ یک فرهنگ به قولی چند هزارساله نیز تسلیت بگویم. جای تاسف است که در خراب کردن و به انحطاط کشیدن همه چیز استاد شده ایم.سالهاست که همه چیز را با دست خودمان به نابودی سپردیم. حتی روش شادی کردنمان را هم به انحطاط کشیدیم بطوریکه بارها شاهد حوادث اینچنینی بوده ایم. مثال دیگر سنت چهارشنبه سوری که آن را به میدان جنگ و آزار و اذیت دیگران قرار داده ایم. مقصر خود من ،شما و همه ملت ایران هستیم. گناه از دست دادن این عزیزان به گردن همه ماست. با سخنرانی فلانی و بزرگداشت و اینجور چیزها دردی دوا نمبشود. باید در راه احیا انسانیت سالها مدفون شده و توسعه فرهنگ اجتماعی تلاش و سرمایه گذاری کرد. تسلیت مجدد به تمامی ملت ایران به مناسبت مرگ انسانیت.

  • خدا رحمتشون کنه واقعامتأثر شدم