عملکرد نیروی انتظامی شهرستان بندر ماهشهر ارتقای محسوس و قابل توجهی پیدا کرده است

خورنا: فرمانده انتظامی شهرستان بندر ماهشهر گفت: از بهمن ماه سال گذشته تاکنون عملکرد نیروی انتظامی شهرستان بندر ماهشهر ارتقای محسوس و قابل توجهی پیدا کرده است.

به گزارش خورنا به نقل از فارس، جلیل زبیدی ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: از بهمن ماه سال گذشته تاکنون عملکرد نیروی انتظامی شهرستان بندر ماهشهر ارتقای محسوس و قابل توجهی پیدا کرده است.

وی افزود: میزان کشفیات، دستگیری مجرمان و ارتقای سطح امنیت در این شهرستان مؤید همین موضوع است، که نشان از اهتمام جدی نیروی انتظامی این شهرستان در تأمین آسایش و امنیت شهروندان دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان بندر ماهشهر ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون 105 هزار لیتر انواع سوخت قاچاق، 272 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق و 852 دستگاه تلفن همراه و تبلت به ارزش 10 میلیارد ریال در این شهرستان کشف و ضبط شده است.

زبیدی خاطرنشان کرد: علاوه بر اقدامات مقتدرانه‌ای که نیروی انتظامی ماهشهر در برخورد با قانون‌شکنی‌ها و جرائم دارد، در مباحث اجتماعی نیز اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است.

وی افزود: نیروی انتظامی بندر ماهشهر به صورت مکرر و پیوسته نسبت به ارسال پیامک‌های اجتماعی و انتظامی به شهروندان و ارتقای سطح آموزش‌های اجتماعی اقدام می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندر ماهشهر اظهار کرد: گشت‌های امنیت اخلاقی نیز فعال شده و با بدحجابی و بدپوششی در این شهرستان برخورد صورت می‌گیرد.

زبیدی در ادامه از اجرای طرح‌های ویژه ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد و گفت: به شدت با تظاهر به روزه‌خواری برخود می‌شود و اغذیه‌فروشی‌ها نیز به دقت نظارت می‌شوند و فعالیت آنها در چارچوب‌های ابلاغ شده انجام می‌شود.

وی همچنین از تکمیل طرح نصب دوربین‌های مداربسته در این شهرستان خبر داد و افزود: با پیگیری‌های شهردار چمران قرار است بین پنج تا 10 دوربین مداربسته در این شهر نصب و راه‌اندازی شود.

فرمانده انتظامی شهرستان بندر ماهشهر ادامه داد: در بندر امام نیز مشکلات مالی مانع از اجرای کامل این طرح شده به طوری که فونداسیون آن اجرا و بقیه مراحل ناتمام مانده است.

زبیدی در ادامه به آمار بالای سرقت کابل برق و تلفن در این شهرستان اشاره کرد و گفت: در مدت اخیر تعداد زیادی از سارقان کابل‌های برق دستگیر و تحویل دستگاه قضایی شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در فصل تابستان و گرما با جدیت و اهتمام ویژه‌ای به موضوع مبارزه با سرقت کابل‌های برق پرداخته می‌شود تا شهروندان بر اثر سرقت و قطعی برق با مشکل مواجه نشوند.

فرمانده انتظامی شهرستان بندر ماهشهر همچنین از برخورد قاطع با مراکز عرضه قلیان در این شهرستان خبر داد و گفت: نیروی انتظامی این شهرستان مجدانه با مراکزی که اقدام به عرضه قلیان می‌کنند مبارزه کرده و نسب به پلمب آنها اقدام می‌کند.

زبیدی در پایان مشارکت مردم در تأمین امنیت را بسیار مهم دانست و افزود: مأموران انتظامی این شهرستان در ایفای وظایف خود از هیچ تلاشی فروگذاری نمی‌کنند اما مردم نیز باید نقش خود را در تأمین امنیت به خوبی ایفا کرده و هرگونه اخبار و اطلاعات خود را از طریق سامانه 110 به پلیس اعلام کنند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • با سلام و خسته نباشی از کلیه نیروهای انتظامی شهرستان بالاخص فرمانده محترم جناب آقای زبیدی
  من امشب تلاش نیروهای انتظامی را برای برقراری نظم و قانون دیدم که تاکنون سابقه نداشته است.و امیدوارم این امر مستدام باشد تا اینکه مردم احساس امنیت و آسایش بکنند لذا همینجا از مسیولین ذیربط نیروهای انتظامی خواهش میکنم بدون اینکه در حریم خصوصی فردی و اشخاص دخالتی داشته باشند با خوشرویی ومتانت اما محکم نسبت به برقراری قوانین ومقررات اقدام نمایند لازم میدانم به بعضی از این موارد که مشاهده نمودم اشاره کنم
  تعطیلی مغازه های غیر ضروری در راس ساعت 12
  جمع آوری موتورسیکلتهای مزاحم
  من از اینجا از پرسنل خدوم نیروی انتظامی سپاسگزارم و از مسئولین محترم شهر عاجزانه خواهانم که ازاین عمل بسیار خوب نیروهای انتظامی تقدیر بعمل آید و در صورت امکان پشتیبانی نمایند.
  مجدداً از جناب آقای زبیدی و نیروهای تحت امرشان سپاسگزارم