کارشناسان محلی برآورد کردند:

سرعت حلزون قطع نخاعی دو برابر سرعت اینترنت در امیدیه است!

خورنا: استفاده از اینترنت با سرعت بالا‌ و كیفیت مناسب حق هر شهروند است ، بسياري از كاربران اينترنت كشور معتقدند دليل واقعي افت سرعت اينترنت در كشور از سوي مسؤولان عنوان نمي‌شود.

به گزارش خورنا به نقل از امید نیوز امیدیه ،درچند ماه اخیر شاهد سرعت بسیار پایین، قطعي و اختلالات گسترده در شبكه اينترنت بوديم، موضوع قطع اینترنت از این قرار بود كه ظاهرا تعمیرات یا گسترش پهنای باند سبب بروز این مسئله شده است.

از طرفی دیگر شركت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی نيز در پاسخ به كاربران ناراضی علاوه بر موضوع قطعي اين كابل دلايل ديگري را نيز براي افت اينترنت عنوان مي‌كنند، دلايلي كه هيچ وقت در سخنان مسؤولات اينترنت كشور اظهار نمي‌شود، درهمه اظهارنظرهاي مسؤولان دليل اختلالات اينترنت يا قطعی كابل داخلي است يا قطعي كابل خارجي، درحالي‌كه حداقل 10 ماه است كاربران با مشكلا‌ت عمده ناشی از پایین بودن شدید سرعت اینترنت روبرو هستند.

با این اوصاف یک شهروند امیدیه میبایست منتظر بماند صبح شود تا بتواند با سرعت نسبتا مقبول کارهای اینترنتی خود را انجام دهد و از ساعات میانی روز که شیب کاهش سرعت اینترنت رو به افزایش است تا پاسی از شب دیگر کسی مقدور به انجام عملیات اینترنتی نمی باشد.

این در حالی است که وضعیت سرویس اینترنت در شهر میانکوه از این حالت در امیدیه به مراتب بدتر و اسف بارتر هست و هر بار که مردم به دفاتر نمایندگی ها مراجعه میکنند با پاسخ های گوناگونی روبرو میشوند که هیچ کدام توجیه قابل قبولی نمی تواند باشد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • در چند روز گذشته تا الآن اتصال خانگي و دانلود از اينترنت در اميديه بطرز ابهام آوري مختل مي گردد مثلا در حالي كه متصل شدن و دانلود طبيعي است يكدفعه افت شديد سرعت دانلود و سپس قطعي چند ساعته اتصال به اينترنت بوقوع مي پيوندد از فرماندار محترم و پر تلاش اميديه و مسئولان ارتباطات و فناوري اميديه تقاضاي رسيدگي دارد ضمن آنكه پارازيتها و خش خش خطوط تلفن خانگي شهري در اميديه مزيد بر مشكلات ارتباطي و اينترنتي مي باشد