استاندار خوزستان پیشنهاد داد: احداث میدان تجمعات در شهرهای خوزستان

خورنا: استاندار خوزستان به مسئولان استان پیشنهاد ساخت میدان تجمعات در هر شهر را داد.

به گزارش خبرنگار فارس از اهواز، عبدالحسن مقتدایی ظهر امروز در مراسم کلنگ‌زنی تعریض پل سوم اهواز اظهار کرد: پیشنهاد می‌کنم در تمام شهرهای استان یک میدان تحت عنوان میدان تجمعات افتتاح شود که در خور مردم باشد.

وی افزود: این اقدام برای مواقعی که احتیاج به یک مکان روباز داریم محقق شود تا تجمع‌های مردمی به‌مناسبت‌های مختلف در آن ساماندهی شود.

استاندار خوزستان تصریح کرد: همچنین نسبت به جمعیت هر شهر کوچک یا بزرگ باشد و اسامی 23 هزار شهید استان را نیز با سنگ در آن حک کنیم، تا یک اثر ماندگار برای آیندگان باشد.

وی ادامه داد: یکی دیگر از پیشنهادهای من این است که شرایط را مساعد کنیم تا مردمی که در اهواز، خرمشهر، آبادان و هر شهر دیگری هستند هر وقت که اراده کردند بتوانند با قایق‌های شخصی خودشان به شهرهای دیگر بروند.

مقتدایی اضافه کرد: افرادی که در کارهای عمرانی مشغول هستند باید سعی کنند طرح‌ها و ایده‌های جدیدی بدهند و از تکرار در کارهای عمرانی پرهیز کنند.

وی بیان کرد: باید کارهایی که انجام می‌دهند ماندگار و جزو معماری‌های خاص باشد و بر زیبایی مناظر شهری بیفزایند.

استاندار خوزستان با بیان اینکه امکانات خوبی در استان موجود است و نیازی به پول نداریم عنوان کرد: کلنگ‌زنی این پل فقط تعریض آن از 12 به 30 متر نیست بلکه به عقیده من احداث یک پل جدید است که به عنوان پل شهید سردار دقایقی در سال آینده افتتاح خواهد شد.

مقتدایی با اشاره به اینکه در صورت اتمام اقدامات عمرانی، این پل از کارهای ماندگار در استان خواهد بود گفت: من سمت سیاسی دارم ولی به کارهای عمرانی علاقه زیادی دارم به دلیل آنکه معتقدم کارهای عمرانی به یادگار خواهد ماند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • تورو خدا اين همه طرحهاي عمراني ، رفاهي در مراكزاستاهاي مجاور درحال احداث است . ولي شما ببينيد استادارمحترم چه طرحائي براي خوزستان پيشنهاد مي كند وااجبا…