دخالت مشکوک نمایندگان آبادان، خرمشهر، مسجدسلیمان و رامهرمز در حوزه نمایندگی ماهشهر+سند

خورنا: نمایندگان آبادان، خرمشهر، مسجدسلیمان و رامهرمز در مجلس شورای اسلامی در دخالتی آشکار و مشکوک در حوزه انتخابیه ماهشهر و بندر امام خمینی که حبیب آقاجری افتخار نمایندگی آن را دارد، در نامه ای به وزیر کشور خواهان ارتقای بخش بندر امام خمینی به شهرستان در دهه فجر شده اند.Untitled-1

به گزارش خبرنگار حوزه مجلس خورنا، نمایندگان آبادان، خرمشهر، مسجدسلیمان و رامهرمز در مجلس شورای اسلامی در دخالتی آشکار و مشکوک در حوزه انتخابیه ماهشهر و بندر امام خمینی که حبیب آقاجری افتخار نمایندگی آن را دارند، در نامه ای به وزیر کشور خواهان ارتقای بخش بندر امام خمینی به شهرستان در دهه فجر شده اند و در تذکری کتبی به وزیر محترم کشور خواهان اجرای این موضوع شده اند.

این دخالت و اظهار نظر مشکوک این 4 نماینده در ذهن هر شنونده ای این سوال را به وجود می آورد که چه چیزی باعث ترغیب و تشویق این نمایندگان به اظهار نظر در این موضوع شده است ؟DSC_2578

آیا آقای دخالت کننده در امور حوزه های دیگر، در حوزه خود به تمامی مشکلات رسیدگی کرده اند و دیگر مشکلی نیست که به گوش مسئولان نرسانده باشند؟

آیا آقایان به تمام مسائل و مشکلات کلان استان خوزستان واقف هستند و همه آنها را به سمع و نظر مسئولان ذیربط رسانده اند؟

آیا آقایان در مورد مشکلات موجود در کشور رسیدگی های کافی را داشته اند؟ همه مشکلات کلان کشور را پیگیری کرده اند؟ تذکر داده اند ؟

قطعا نمایندگان بعد از حوزه انتخابیه و شهرستان خود، میتوانند در خصوص مسائل کلان استان محل انتخاب خود و سپس در خصوص مسائل مهم کشوری اظهار نظر کنند و دخالت آشکار و با این وسعت در یک حوزه انتخابیه دیگر نه تنها دور از اخلاق سیاسی و نمایندگی است بلکه توهینی بزرگ به مردم آن منطقه و نماینده آن مردم در مجلس است.

مردم ماهشهر، هندیجان، امیدیه و بندر امام خمینی با رای خود نماینده ای را برای انعکاس نظراتشان در مجلس شورای اسلامی انتخاب کرده اند و هرگونه مسئله و مشکلی از طریق این نماینده باید مورد توجه قرار بگیرد. نمایندگان خارج از حوزه توانایی درک و شناسایی دقیق مشکلات جزئی یک حوزه دیگر را نداشته و نخواهند داشت.

این نمایندگان مهربان تر از مادر، آیا میدانند ارتقای بخش بندر امام خمینی به شهرستان با این عجله و بدون توافقات اصلی میتواند بار سنگین امنیتی برای منطقه داشته باشد؟ آیا در صورت هرگونه درگیری و اختلافات مردمی این نمایندگان پاسخگو خواهند بود؟

آیا این نمایندگان میدانند که بیش از 6 سال است که به دلایل بسیار زیاد توافق بین مسئولان ماهشهر و بندر امام خمینی حاصل نشده و تبدیل بندر امام خمینی به شهرستان قابل اجرا نبوده است ؟

محمدسعید انصاری نماینده آبادان! آیا مسئله آب مردم آبادان حل شد؟ آیا مسائل بهداشت و درمان آبادان حل شد؟ بیکاری در آبادان حل شد؟ مردم ماهشهر منتظرند دلیل دخالت شما در امور این حوزه و توهین به رایشان را از زبان خودتان بدانند.

شمس الله بهمئی نماینده رامهرمز و رامشیر! لیست کردن مشکلات حوزه شما که نیازمند یک طومار چندین متری است. همین بس که همچنان مردم رامشیر در خانه های وقفی زندگی میکنند. مردم ماهشهر منتظرند دلیل دخالت شما در امور این حوزه و توهین به رایشان را از زبان خودتان بدانند.

اسماعیل جلیلی نماینده مسجد سلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل! مردم حوزه شما، جنابعالی را فقط به عنوان نماینده مسجد سلیمان میشناسند. مردم ماهشهر برای شما پیشنهاد خوبی دارند: اول به دیگر مناطق حوزه خودتان سر بزنید و مشکلات آنها را پیگیر شوید، بعد دلسوز حوزه های اطراف شوید. ضمنا، بد نیست بدانید طبق گفته مدیرکل آمار استانداری خوزستان، مسجدسلیمان با 43 درصد بیشترین نرخ بیکاری را در استان دارد. راستی! شما چند بار بندر امام خمینی را از نزدیک دیده اید؟ مردم ماهشهر منتظرند دلیل دخالت شما در امور این حوزه و توهین به رایشان را از زبان خودتان بدانند.

عبدالله سامری نماینده خرمشهر و مینو شهر! خرمشهر مظلوم! خرمشهر… خونین شهر! موزه جنگ… مردم ماهشهر منتظرند دلیل دخالت شما در امور این حوزه و توهین به رایشان را از زبان خودتان بدانند.

گفتنی است متن این نامه که به امضای نمایندگان مذکور رسیده است عینا به شرح ذیل است:

“با توجه به اینکه منطقه به نام مبارک حضرت امام خمینی میباشد و از هر لحاظی استعداد شهرستان شدن را دارا میباشد که تمام کارشناسی های لازم صورت گرفته و بعنوان یکی از مطالبات به حق مردم شریف این منطقه شده است. با توجه به شعار قانون مندی دولت تدبیر و امید انتظار مردم به اینجانبان این است که هرچه سریعتر و ترجیحا در دهه مبارکه فجر پیروزی انقلاب اسلامی نسبت به اعلام رسمی آن اقدام شود”

این نمایندگان باید به مردم ماهشهر و بندر امام خمینی بگویند چه کسانی از آنها انتظار داشته اند؟ مگر این حوزه نماینده ندارد که مردم انتظارشان را از نماینده خودشان بخواهند ؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • بندر ماهشهر، امثال دانشیار و مزارعی رو میخواد تا دیگه کسی جرات دخالت در این شهر رو نکنه

 • اين نماينده نماها نشان دادند كه در استحمار و عوامفريبي مهارت و يدطولايي داشته و مع الاسف برخي بر اين گمان ميباشند كه اين باصطلاح نمايندگان(!) واقعا دلشان برای شهرستان شدن اينجا و آنجا سوخته در حاليكه كسي نيست بپرسد واقعا از مشتي كاسه ليس فرصت طلب و مصلحت انديش فرومايه كه فقط بدنبال حفظ پست و مقام و بدست آوردن مطاع ناچيز دنيوی در اين چندصباح نمايندگي ميباشند ميتوان انتظار شجاعت و شرافت و عزت و غيرتمندي و دلسوزی داشت؟؟!!
  براستي چرا اين نمايندگان خيلي شجاع تاكنون برای حل مشكل گرد و غبار و ريزگرد در خوزستان اقدامي نكرده اند؟؟!!
  براستي چرا همين نمايندگان با غيرت در مورد وضعيت اسفبار آب آشاميدنی خوزستان تاكنون اينگونه متحد نشده اند؟؟!!در حاليكه يكي از پر آبترين استانهای كشور همين خوزستان ميباشد!!!
  براستي چرا تا امروز كه وضعيت وخيم راههای خوزستان كه باعث كشته شدن دسته دسته مردم همين استان شده است از اين نمايندگان مردمي خبري نبوده و نخواهدبود؟؟؟؟!!!!

  براستي چرا درحاليكه خوزستان بعد از تهران بعنوان بزرگترين استان بلحاظ اشتغال زايي شناخته ميشود ولی دومين استان بيكار كشور ميباشد اين نمايندگان عزتمند اينگونه بي شرمانه سكوت پيشه كرده اند؟؟؟!!
  براستي چرا اين استان بعنوان ثروتمندترين استان ايران دارای فقيرترين مردم ميباشد ولی باز هم همين نمايندگان باغيرت و متعصب خفقان گرفته اند و از ايندست نامه نگاريها وبزرگواريها و پيگيريها خبري نيست؟؟؟!!
  چرا وقتی ميني بوس حامل روستاييان خوزستانی بدليل شرايط بد راهها و بي تفاوتي مسئولين به ته دره سقوط ميكند و دهها زن و كودك بيگناه در آب سد خفه ميشوند و خانواده ها با خاك سياه مينشينند همين آقايان مثلا شريف و عزيز دم بر نميآورند؟؟؟!!! و توگويي هيچ اتفاقی نيفتاده!!! ايا اين نماينده ميتواند برای مردم خوزستان دلسوز يا خدوم باشد؟؟؟؟؟!!!!
  و براستي چرا وقتي در بودجۀ سال 1393 در دولت باصطلاح تدبير، بخاطر كم كردن هزينه های كشور سی درصد از بودجۀ همين استان را كم كرد و بجای آن بودجه برای انتقال آب از كارون به اصفهان را تصويب نمود همين نمايندگان خيرخواه و آبرومند و شريف (به تعبير شما!!) پس از استعفای دسته جمعي در عرض كمتر از 24ساعت از ترس ازدست دادن پست و مقامشان تغيير موضع داده و باحالت حقارتباراستعفای خود را پس گرفتند و آبروی خوزستان و خوزستانی را برباد دادند!!!!
  اين آقايان بظاهر دلسوز و در واقع بی اراده در پيگيري و حل كدام يك اين معظلات واقعا هم قدم و همدل شده اند؟؟ مشكل نبود بيمارستان و آلودگي هوا و وضعيت وخيم بهداشت؟وضعيت راهها…؟عدم امنيت؟ تخريب محيط زيست؟(اعم از آب و خاك آسمان و هوا…) و شيوع بيماريهای عجيب و غريب؟….و… و… و… و….هزاران درد و رنج ديگر؟؟؟ پس چرا رگ غيرت آقايان محترم متورم نميشود؟؟!!! مگر همۀ اين مصائب جزء مشكلات عمدۀ همه خوزستانيها نيست؟؟؟ مگر اينها جزء حقوق قانوني همين مردم نيست؟؟؟مگر اهميت اين مشكلات كمتر از شهرستان شدن سربندر ميباشد؟؟؟ اگر واقعا نيتشان خير است بسم ا… پس چرا در اينگونه موارد همه چشمهايشان را بسته و خود را به نديدن و نشنيدن زده و خبري از تحصن و اعتراض و اتحاد همياری و تذكر و اخطار و اجرای ماده آيين نامه های 192 و ديگر سازوكارهای اين نمايندگان مثلا مردمي نيست؟؟؟!!!! يا فقط مشكلاتي مطرح ميشود كه بسود منافع آقايان ميباشد؟؟؟ و شايد اصلا موضوع چيزهای ديگراست و اصلا خدمت به مردم بعنوان يك ابزار تهديد و اهرم فشار تنها در اينگونه موارد بكار می آيد؟! كه متاسفانه خيلي هم مفيد واقع شده است!!!!
  آيا براستي اين دكانداران سياست و قدرت و ثروت با اين كارنامۀ سياه ارزش اينهمه تشويق و تمجيد دارند؟؟؟!!!
  ساده انگاری و سطحی نگری و عوامگرايي تا بكجا؟؟؟!!
  آقايان سربندری چرا چشمهايتان را بسته ايد؟! آيا دقت كرده ايد كه قربان صدقۀ چه كساني ميرويد؟؟؟!!!يا اينكه هنوز تعصبات منطقه ای و افكار بسته اجازۀ پذيرش هيچگونه واقعيتی را بشما نميدهد؟
  واقعا جای تاسف ميباشد كه برخي آقايان خواص مدعی در سربندر به مدد بلندگوهای خاص با بوق و كرنا كردن اين موضوع و تشويش افكار و تهييج احساسات عمومي شهر و مستمسك قرار دادن اين داستان برای عوام اينگونه تلقين كرده اند كه اين نمايندگان آسمانی از طرف عالم غيب ناجي آنها شده و واقعا دلسوزشان ميباشند در حاليكه هرعقل سليمي به مهمل بودن اين قبيل بازيهای سياسی و تبليغات شوم حكم ميدهد و اين حركات تاكتيكي يك طرح از پيش هماهنگ شده از طرف برخی از آقايان و اين نمايندگان معلوم الحال بوده در راستای اهداف شخصی و حزبی برای ادامۀ و بسط نفوذ اختاپوسي خود در مراكز پر آب و نان اقتصادی صنعتی منطقۀ ماهشهر و بندر امام كه باتوجه به احساس خطري كه از سوی نمايندۀمحترم ماهشهر متوجهشان شده دست به اين توطئه زده اند وگرنه هر وجدان بيداری ميداند و ميفهمد كه اين مال اندوزان حقير و ترسو و هزارچهره درحالي صندلیهای نمايندگي خوزستان را اشغال كرده اند كه حوزه هايشان مملو از مشكلات ريز و درشت ميباشد و مردم محرومشان سالهاست كه با سختيها و كاستيهای بسيار دست و پنجه نرم ميكنند، ارادۀ هر كاري را دارند بجز شجاعت و اتحاد برای حل مشكلات مردم بدبخت خوزستان…! پس عزيزان بهوش باشيم كه فريب اينگونه حقه ها را نخوريم و وارد بازی شيطانی دغلكاران نشويم و طوطی وار برای مشتي لاطاعلات و سخنان بيهوده و تبليغاتی به به و چه چه نكنيم و راه را برای بازی روباه صفتان هموار ننماييم و برای به در كردن حريف دست به هر ابزاری نبريم و بدانيم و آگاه باشيم كه وظيفۀ واقعي نمايندگان و رسالت آنها بسبت به مردم بيش از اين چيزيست كه امروز دلمان را بدان خوش كرده ايم…!

 • حق با نما یندگان است وقتی کسی نیست تا از حق مردم بندر امام دفا ع کند چه انتظاری دارین

 • درود بر شرف این نمایندگان عزیز دمتان گرم. نماینده ماهشهر نه بندر امام .همه بندر امامی ها خواها شهرستان شدند هستند.و ماهشهری ها میخواهند حق این محدوده را بخورند.مرگ بر دروغگویان.تا بخشهای عظیم دست بندر امامی ها نباشد. و ماهشهریها فقط بخورند و بقاپند. مخصوصا شما. ما بندر امامی ها از این نماینده ها حمایت قاطع میکنیم. به امید شهرستان شدن بندر امام خمینی. درود بر شهرستان بندر امام و مردمان با شرف و غیرت این خطه

  • صدای مردم بندر امام :
   چه کسی با شهرستان شدن شما مخالفه؟ والله بلا به پیر و پیغمبر خود آدمهای که این حرفا رو در مغز شماها کردن مخالف سرسخت شهرسان شدن شما هستن . اینان یه سری سود و منفعت مالی دارن که اگر سربندر شهرستان بشه این سود ها مالی که سراریز شده به سمت شان از بین میرود . لذا اینجوری القا می کنند که ماهشهری ها نمیزارن سربندر شهرستان بشود . این را قاطعانه می گویم طبق قانون و مصوبات ماهشهر با شهرستان شدن سربندر هیچ مشکلی ندارد . برین دنبال هندوانه فروش

  • توهم زده اي برادر….!

  • شهرستان كجا؟؟؟؟؟؟؟!!!!
   ميشه بفرماييد بگيد اين شهرستان خلق الساعه الان كجاي نقشه ايرانه؟؟!!!

 • آقا مازيار مجمع كدوم نماينده ها؟؟؟!!!
  نكنه همون نمايند هاييه كه عرضه و جرات پيگيري تامين اعتبار و بودجۀ استان خوزستان رو ندارن منظورته؟؟؟؟!!!!
  يه مشت دلال كه اينهمه به به و چه چه نداره

 • آغاجری عرضه نداره.

 • چرااقای اغاجری خودش اقدامی نکرده ؟حتما مردم از بی توجهی نماینده خود به مجمع نمایندگان خوزستان رجوع کردند

 • آقای محمود خان و ديگر عزيزان موافق فرماندار جديد
  باعرض معذرت باتوجه به لحنتان شما ظاهرا از آن دسته آدمها هستيد كه دوست داريد نظرات بقيه را كه با نظر شما يكي نيست را به استهزاء بكشانيد و نميخواهيد باور كنيد كه اين نظرات نظر يه نفر خاص نيست و برای صحت يا سقم عرائض حقير ميتوانيد بازتاب همين ديدگاهها و ميزان نارضايتي مردم را در ماهشهر با چشم و گوش خود ببينيد و بشنويد كه البته چنين نخواهيدكرد.ضمنا بحث سر بودن يا نبودن سيدجعفر و اختيارات فرمانداری نيست و دولت جديد بايستي طبق انتخاب و اراده ملی يك سری تغييرات را اعمال نمايد ولی از خود شما ميپرسم آيا بهتر نبود برای فرمانداری شهرستان در ماهشهر افراد باسابقه و تحصيل كرده همين منطقه استفاده ميشد؟؟آيا واقعا در كل شهرستان كسي شرايط آقاي قمر را نداشت و حتما بايد ايشان از جای ديگر تشريف مي آوردند؟؟ البته قدمشان رو چشم همۀما و در صداقت و كارايي ايشان انشاالله شكي نيست ولی وقتی اينهمه انسانهای باسواد و شريف و واجدالشرايط در سطح وجود دارد، آوردن شخص ديگر از جای ديگر توهين به شعور و وهن شخصيت مردم شهرستان ماهشهر نيست؟؟!!!
  البته كه همه بايد روزی بروند و اين ميز و پستها برای كسي ماندگار نخواهد بود و در اين شكی نيست ولی بايد ديد كه بجای كسي كه ميرود چه كسي ميايد و اين حق مسلم هر شهروندی ميباشد كه نسبت به اين گونه مسائل اظهارنظر نمايند ولی ظاهرا بنا به مصالح شما و تشخيص امثال شما، هرگونه نقد و بررسي اين موضوع به تمسخر و طعنه های خارج از عرف روبرو ميشود و در حاليكه ادعا ميكنيد فعال سياسي هستيد ولی بارزترين حقوق سياسي و اجتماعی مردم كه همان حق نقد و بررسي ميباشد را انكار و مسخره ميكنيد.لذا از شما برادرانه تقاضا ميكنم كه اول طرز بيان و لحن سخن و گفتارتان را اصلاح بفرماييد و به حقوق حقۀ ديگر شهروندان ولو مخالف احترام گذاشته و سپس برای اظهارفضل و پاسخگویی به نظرات ديگران تشريف بياوريد!

  آینه چون نقش تو بنمود راست خود شکن آئینه شکستن خطاست

 • عجب ملتی داريم ما…!!
  اگه به سوابق اين نمايندگان و اقدامات آنها برای حوزه هاي انتخابي شان نگاهي بيندازيم متوجه خواهيم شد كه فقط و فقط پای منافع شخصي و حزبي در ميان است ولاغير…!
  اين به به و چه چه ها هم از سر بي اطلاعي عزيزانيست كه گمان ميكنند اين آقايان فرصت طلب واقعا برای مردم بدبخت خوزستان متحد شده و مثلا برای انجام رسالتی مهم مامور شده اند!

 • زياده خواهي تا كجا ؟ مگر اين مملكت قانون ندارد؟ مگر محدوده هر شهر در نقشه‌هاي وزارت كشور ثبت نشده است؟ پس چرا برخي افراد سودجو به دنبال تغيير محدوده شهر بندرامام خميني(ره) مصوب وزارت محترم كشور هستند. يكي به داد مردم مظلوم شهرستان بندرامام خميني(ره) برسه.

  • جناب اقای سربندری
   با سلام
   چقدر گل گفتید باید کلامتان را طلا گرفت . چرا باید یه سری ادم سود جو در سربندر دنبال تغیر محدوده باشند؟

 • ماهشهري‌هاي پراشتها!!!
  از اينكه نماينده‌هاي استان تحرك داشته باشن و به فكر استانمون باشن كه بايد خدا رو شكر كنين. شما فقط به دنبال منافع خودتون هستين و فقط تا نوك بيني تون رو ميبينين. حبيب آقاجري كه هيچ كاري براي سربندر نكرد. خدا پدر نماينده‌هاي ديگه استان كه دلشون براي سربندر ميسوزه رو بيامرزه. واقعا دمشون گرم.آقاي آقاجري بازم رأي ميخواي. دفعه قبل به لطف خط اصولگرايي بهت رأي داديم ولي پشيمونيم برادر!!!

 • بابا عوض تشکرتونه؟
  یکبار نمایندگان استان با هم همکاری کردند شما این همه دروغ بهشان می بندید؟
  شهرستان شدن یک شهر میدونید چقدر به نفع مردمش است؟
  واقعا جای تعجب داره و باید دید چه منفعتی شما می برید از طرح این جنجال.

 • اگر سربندر شهرستان شد وضعیتمون میشه مثل هندیجان و رامشیر و…
  ولی اگه اسم کلان شهر روی ماهشهر و سربندر باشه سرمایه گزار خارجی میاد اینجا کولاک میکنه و هم سربندر و هم ماهشهر بسیار سود میکنن

  • فقط سرمایه گزار خارجی نیست که توی همهی زمینه ها ماهشهر و سربندر رشد میکنن

 • سلام به همه سربندری ها و ماهشهری ها
  این نمایندگان عزیز کار بسیار خوبی را انجام دادند من به عنوان یک سربندری از همشون ممنونم امیدوارم نماینده محترم ماهشهر وسربندر هم این موضوع را پیگیری کنند. این مطالبه به حق مردم از دولت خدمتگذار است. خداوند به همه توفیق دهد. امین

  • خیلی …………
   کی میخواین از خواب بیدار شین؟ شما برو پیشه نماینده هایی که این کارو کردن ببین اصلا جواب سلامتو میدن
   آره از همشون ممنون باش

 • توجه : توجه :
  انصاری وبهمئ : حدوحدودخودرا حفظ کنید وچنگالهایتان را از ماهشهر بردارید ودرحوضه انتخابیه خود فعاایت کنید همین الان با انزجاری که درآبادان ورامهرمز برای خود توسط این کارهای حقیرانه بوجود آوردید آمارش نشان داده است که روزبروز دارد از اعتبار شما کم شده وباعث شده تا انشاالله دردوره های بعدی دودی که راه انداختید درچشم بدون بصیرتتان خواهد رفت درانتخابات بعدی مردم شهرهایتان شمارا سنگون وبه سطل معروف تاریخی خواهند انداخت . دلیل مردم حوضه هایتان این است شما اول مشکلات آنان راحل سپس به مشکلات کشور بپردازید وبا هجمۀ مشکلاتی که درحوضه هایتان موجود دارد وشما ازآن گریزانید ،گریبانتان محکم دردست محرومان حوضه هایتان می باشد. رجعت کنید به شهرهایتان ومشکلات مردم محروم وجنگزده آبادان را حل کنید این گریزها دوای مردم جنگ دیده که روزی با تمام استرس ونگرانی وباهمۀ مشکلات مجبور به مهاجرت شدندنیست امروزپس ازآنهمه رنج نیازبه خدمت دارند نه مسائل فریب کارانه ودخالت درحوضه دیگران !!!؟؟؟ ضمن تشکرفراوان ازصبر وحوصله نماینده محترم شهرستان بندرماهشهر ازایشان برای خدمات یک سال واندی گذشته ازدوران انتخابات علودرجات رااز درگاه ایزدمنان خواستاریم
  والسلام علی عبادالله الصلحین
  انتنصرالله ینصرکم ویثبت اقدامکم

 • به نظر من که بندر امام مثل خیلی از جاهای دیگر نماینده ندارد. اگر داشت که برای شهرستان شدن شهرش حالا ، حالاها باید بشکن می زد.
  آنهم سربندر.

  • شما لطفا دخالت نکن

 • تنگی قفس به کنار. انچه عقاب را می رنجاند. پرواز کلاغ های بی سر و پاست . نمایندگانی که توانایی حل بخشی از مشکلات حوزه خودراندارند در آسمان سیاسی شهر ما جولان می دهند من طرفدار هیچ کس نیستم ولی زمانی نماینده این شهر قدرت چانه زنی درحد ملی داشت زمانی دورتر نماینده این شهر شجاعانه سخرانی های منتقدانه می کرد هرچند تاوان ان را هم می پرداخت اما امرورز در حسرت یک سخنرانی چند دقیقه ای …….

 • مگه چه اشکالی داره
  انگار توی امور عراق دخالت کردند
  اینها نماینده همه مردم ایران هستند

  • نماینده شهرشون هستند

 • مردان پر افتخار مجلس؟؟؟؟!!!
  براستي دم از كدام افتخار ميزنيد؟؟؟!!!جای شگفتی و حيرت دارد از مردمی كه ديدشان تا نوك دماغشان ميباشد..نمايندگانی كه حتی عرضۀ پيگيري ابتدايي ترين امكانات برای حوزه شان را ندارند ولی بخاطر دزديها و رانت خواريهای كلان و بسط هرچه بيشتر سلطه و نفوذشان در مراكز صنعتی ماهشهر باهم جمع شده و عليه نماينده ماهشهر كه دارد دستشان را از اين سفرۀ چرب قطع يد ميكند اينگونه دستپاچه شده و بفكر راه چاره افتاده اند!!!!!!
  نمايندگانی كه در اختصاص بودجه امسال برای خوزستان اينگونه باعث آبروريزي شده اند چگون ميتوانند الگوی خدمت برای شما باشند؟؟؟؟؟؟؟؟
  نماينده اي كه مردم حوزه اش سالهاس از داشتن آب شرب مناسب محروم ميباشد و بدليل انكه برايش منافع ندارد و بزدلانه سكوت پيشه كرده چگونه ميتوان او را نماينده شجاع ناميد؟؟؟؟!!!!!!
  نماينده اي كه غرق در بند و بستهای اقتصادی ميباشد درحاليكه شهرش از داشتن يك بيمارستان يا درمانگاه مناسب محرومست را ميتوان نماينده باغيرت ناميد؟؟؟؟؟آخر اين ديگر چگونه منطقی ميباشد كه ما برای خودمان ساخته ايم؟؟؟؟
  آيا گمان ميكنيد اين نمايندگان واقعا دلشان برای شهر شما سوخته؟؟؟بسيار ساده انگارانه ميباشد اگر فكر كنيم نماينده شهرهای آبادان و خرمشهر كه وضعيت شهريشان هنوز با دوران جنگ تفاوت چندانی ندارند دلشان برای شما سوخته باشد.
  بسيار حيرت انگيز است كه نمايندۀ مسجدسليمان و لالی را بخواهيم دلسوز بدانيم در حاليكه مسجدسليمان بعنوان مهد صنعت نفت ايران بيشتر شبيه مخروبه ميباشد تا يك شهر نفتی!!! شهر لالی با آنكه چندسال از شهرستان شدنش ميگذر بدليل لجاجتهای همين مثلا نماينده محترم هنوز بيشتر به يك روستا شبيه ميماند تا يك شهر و حتي از داشتن ماشين آتشنشانی هم برای اطفای حرق محروم مانده است!!!
  جای بحث فراوان دارد اگر بپذيريم نماينده رامهرمز و رامشير علاوه بر حوزۀ خودشان واقعا دلشان برای ديگر حوزه های خوزستان ميسوزد در حاليكه اين نماينده محترم بجای رسيدن به مشكلات متعدد حوزه اش در اين چند سال تمام انرژی و وقتش را فقط معطوف ايجاد نفوذ و نشاندن مهره های نزديك به خودش در سازمان بنادر و صنايع پتروشيمي نموده است!
  اين تفكرات غير مدنی و به به و چه چه ها دردی را از اين خوزستان دوا نميكند و فقط مجال را برای دلالان و دكانداران صاحبان ثروت و قدرت هموارتر كرده و شما را در توهماتتان غوطه ورتر خواهدكرد.

 • باعرض سلام خدمت نویسنده ی عزیز
  ایا به فکرمردم کشور خود بودن دخالت است ؟مگریک نماینده فقط به یک حوزه ی خاص تعلق دارد اگر این طور باشد ما نباید به فکر سوریه و فلسطین و…باشیم ایاانها راهم اقای اقاجری نمایندگی می کند؟انها جزءاهداف نظام هستند پس نماینده می تواند در تمام حوزه ها اظهار نظر کند مگر شهرستان شدن سربندر چه ضرری برای ماهشهر داردکه شما را این قدر حساس کرده است کمی هم واقع بین باشید واین قدر خود خواه نباشید

  • یاد آدم های جاهل صدر اسلام افتادم

 • با سلام به نمایندگان محترم مذکور من از جانب تمام بندراما هیها از شما مردان پر افتخار مجلس تشکر و قدردانی میکنم و با افتخار سرم را بالا می برم و میگویم درود بر شما درود فراوان بر شما نمایندگان با فرهنگ و منطقی مجلس که دیدگاهتان وسیع می باشد انشالله همیشه در راه حق بمانید

 • گويا دوباره گرگهای بخواب رفته از خواب شومشان بيدار شده و كفتاران و لاشخوران م مفتخوران كمين كرده از مخفیگاهايشان بيرون آمده اند و به عرض اندام میپردازند….
  جماعت هزار رنگی كه تا ديروز دم از دولت مردمی مهر ميزديد امروز با برگشتن ورق دم ازتدبير و اميد ميزنيد..حكايت عبرت آموزيست داستان اين جماعت منافق و دنيا پرست نيرنگ باز
  سالهاست كه با تحريك عده ای طماع و باهمكاری صاحبان زر و زور همدست شده ايد و گويا قرار نيست از اين خواب خرگوشی بيدار شويد!!
  در همين خزعبلاتتان و توهمات دست وپا ميزنيد و دلتان به چيزهایی خوش است كه هر عقل سليمی بی ربط بودن شعارهايتان با نياتتان حكم ميدهد!! گروهی كه فقط بدنبال پركردن جيبهای خود و بسط نفوذ سياه و چركينشان در مراكز تجاری و صنعتی ماهشهر بوده و همگان نيك ميدانند كه هيچ اعتقادی به ارزشها و مقدسات ندارند الا بوقت نياز و مصلحت…
  **************
  ای مگس حضرت سیمرغ نه جولانگه توست
  عرض خود می‌بری و زحمت ما می‌داری
  تو به تقصیر خود افتادی از این در محروم
  از که می‌نالی و فریاد چرا می‌داری.؟

  • تا وقتی که مردم مثل کبک سرشون توو برف باشه همینه و بدتر از اینم میشه

 • دروغ بزرگ انصاری بهمئی توطئه وتوهم وشالودۀ دسته ای ازخدا بی خبرریست که درمنطقه بحکم بزرگی وعشایری پیگیریها ومنافعی دارند متاسفانه مشخص شده که فقط به دلیل تضعیف موقیت نماینده دست دردست هم داده تامنافع ازدست رفته شان راباز پس گرفته وباتخریب خلق الله به تبانی وجمع ثروت باد آورده پرداخته ومحکمتراز پیش به گرده مالامال ازدرد این مردم بکوبند .جای تأسف عمیق داردکه مشاهده شده دوستان به اصطلاح ارزشی هم به این کاروان پیوسته وپنبه بی خیالی بگوش کرده اند . درک صداقت سخن شهید باکری به عینه مشاهده گردیده خدایش بیامرزد .مطامع دنیاجایش رابه سادگیهای جبهه وجنگ داده واولویتها تبدیل به مادیات شده است .زنگ خطر به گوش می رسد . بسی ناگوار است که مال ومنال شصت ، هفتاد سال عمر انسانرا به حب دنیا بکشاند .واعتصمو بحبل الله رافراموش نکنید.

  • برو کمی فکر کن ببین شما ماهشهریها چقدر به بندرامام ظلم میکنید که شدهمثل اسرائیل و فلسطین خجالت خوب چیزی هست

 • وقتی که مسولان ماهشهری به خصوص این نماینده اصولگرا از حق و حقوق مردمس دفاع نکنهو تاحالا یه نطق نداشته باشه باید شاهد موارد بدتر از این در آینده نیز باشیم.پس بیایید و کاری بکنید مسولان

 • بابا اين نمايندها دلشان برا بخور بخور در منطقه ويژه و پتروشيمي تنگ شده ولاغير

 • همانگونه كه قبلا عرض كردم متاسفانه هدف برخی از مقامات مرکز و استان و نمایندگان شهرهای اطراف ماهشهر، تکه تکه کردن این شهرستان و تبدیل آن به شهرستانهای ضعیف و کوچک و کم جمعیت میباشد… دقت بفرمایید که این طرح بیشتر از سوی شهرستان مجاور یعنی آبادان پیگیری میشود که ظاهرا هیچ ربطی به نمایندۀ آن شهر ندارد ولی بازمزمۀ شهرستان ویژه شدن ماهشهر و احساس خطر برخی آقایان از پیشرفت شهرهای ماهشهر و سربندر از قبل این جریان، اقایان نماینده آبادان بشدت هدایت و حمایت میشود و کسی نیست بپرسد که مشکلات حوزۀ نمایندگی ماهشهر از کی به نمایندۀ محترم آبادان و رامهرمز ربط پیدا کرده است؟؟؟!!! نکته ای که متاسفانه کسی به آن دقت و توجه ننموده و بایستی مسئولین و نمایندۀ ماهشهر بیشتر ازاین مراقب اوضاع و سؤجریانات خزنده از سوی برخی افراد سوجو باشند و از طرفی با جداشدن سربندر از ماهشهر و متعاقبا نفوذ بيشتر نمايندگان رامهرمز و آبادان كه تا كنون و بويژه طي چندسال اخير و با ايجاد رانت و زدوبندهای پنهانی و نشاندن مهره های مورد نظر خود در راس و بدنۀ اداری شهرداری سربندر و سازمان بنادر و گمركات و صنايع پتروشيمی و بندر صادراتی ماهشهر اين روند شوم و مافيایی با شدت و حدت هرچه بيشتر ادامه خواهد يافت و اگر نگاهی به پيمانكاران و ليست افراد استخدام شده در اين مراكز تجاری و صنعتی بيندازيم متوجه خواهيد شد كه تقريبا همه از حوزه نمايندگي اين آقايان و طبق سفارش همان نمايندگان باصطلاح محترم ميباشند و اين در حاليست كه بسياری از جوانان بومی و تحصيل‌كرده در سطح شهرستان ماهشهر بيكار مانده كه واقعا جای تاسف دارد و بلاشك ادامۀ اين نفوذهای اختاپوسی و و ويژه خواریهای گسترده و غارت و سوءاستفاده‌های بي حساب و كتاب و پهن بودن اين سفرۀ چرب و نرم و بي بديل منوط به جداشدن اين بخش پرنعمت از ماهشهر و دادن آن بدست دزدان و چپاولگران بيت المال منطقه ميباشد وگرنه نه نمايندۀ آبادان و نه رامهرمز هيچ دلسوزی نسبت به سربندر يا بندرامام نداشته و نخواهند داشت و درمورد نمايندۀ مسجدسليملن هم همين بس كه بعد از شهرستان شدن جنجالی لالی و با كذشت چندسال، اين نمايندۀ محترم حتي از اختصاص بودجه كافی برای ايجاد ادارات در اين شهرستان جلوگيري كرده و حتي شهرداری لالی از داشتن تانكر آتشنشانی محروم مانده و در صورت وقوع آتشسوزی در شهرستان لالی بايد از مسجدسليمان ماشين آتشنشانی بيايد..!!!پس اينهم از سابقۀ نمايندۀ مسجدسليمان! و باز آقايان ساده لوح دم از دلسوز بودن اين افراد معلوم الحال بزنند كه از ترس قطع شدن دستشان از اين سفرۀ پرخوان و نعمت حاضر شده اند دست به هر خبط و خطايي بزنند!

  • بله دقیقا همینطوره. باید همه باهم متحد بشیم.
   امیدوارم با چشم و گوش بسته ادامه ندیم که غریبه جماعت بیاد سو استفاده کنه و ما نتونیم هیچ کاری کنیم .از همین الان باید متحد بشیم

  • ماهشهر خیلی شهرستان بزرگی به حساب میاد . اینا میخوان هرجوری شده بتونن درونش نفوذ کنن و هر کاری دلشون خواست بکنن.

  • اگر ماهشهر و سربندر از هم جا شدن بد به حال هر دوشون میشه

  • آقای ماهشهری زیاد تند نرو و به کسی توهین نکن همیشه منطق باید رعایت کرد و اگر شما زیاد تند رو نبودید می گفتید ماهشهر و بندرامام در صورتی که شما حاضر به این نیستید نام بندرامام را ببرید ضمنا با شهرستان شدن بندرامام هیچ وقت به ماهشهر لطمه وارد نمیشود و هیچ وقت شهرستان تکه تکه و ضعیف نمیشود شما ماهشهری عزیز حاضر هستید به خاطر منافع و امکانات همچون ویژه شدن شهرستان خودتان پا روی بندرامام بگذارید و شهرستان خودتان را ویژه و با امکانات کنید در صورتی که بندرامام نیست و نابود بشود و در همان بخش خود باقی بماند حتی حاضر نیستید که همسایه هایتان لقمه ای نان بخورند نظر تنگ بود خیلی بد هست یکمی گرم و صمیمی باشید این سردی خود دوستی از خودتان دور کنید

 • سلام به همه
  فقط بدونيد كه مردم سربندر دست به گريبان نماينده هاي حوزه هاي ديگه شدن تا حقشون رو بگيرن و انصافا اون چهار نماينده خيلي بامرام و لوتي بودن كه پيگيري كردن دمشون گرم

  • نماینده شهر دیگه دلش واسه تو نسوخته داداشه گلم. اونا هزارتا وعده وعید به پیمانکارا میدن و وقتی میبینن نماینده جلشون میاسته ناچارن یه جوری ضربه بزنن که این هیمنه شکسته بشه و راحت هر کاری دلشون خواست بکنن

  • درود بر نمایند گان با جنم و پرافتخار ایرانی همچون آن چهار نماینده – متاسفانه مردم بندرامام هیچ وقت نماینده دلسوز نداشتن

 • متاسفانه دخالت های بی جای آقایان نماینده دراین حوضه باعث شده تااولا بیکاری به حد انفجاربرسد چون تمامی استخدامهای منطقه ویژه ازرامهرمز ومسجدسلیمان وآبادان می باشد. حقیقت امراین است که آقای بهمئی وانصاری به دلیل کوتاه شدن دستشان ازتصمیم گیری ، دخالت وحشرونشرهای این شهرکوتاه شده موضوع باعث شده تادست به هرناحقی بزنند تابتوانند ازنو درمنطقه دخالت کنند اگربچه یابرادرت یاعضوی ازاعضای خانواده ات بامدرک دیپلم به بالا بیکارومعطل مانده دلیلش این است که بجای او یا از رامهرمز استخدام شده یا از آبادان .متاسفانه امروز هیچ کس واقعیات راآن گونه که هست پذیرا نیست .انفجار جمعیت انفجار جرم وجنایت انفجار قیمت کالا به سبب مهاجرت وکاریابی درماهشهر توسط همین نمایندگان دلسوزتر ازدایه ایجاد شده است . یکی نیست بگویدبروید مشکلات آبادان ورامشیر ورامهرمز راحل کنیدمتاسفانه بعضی ها که دراین مورد نفع می برند خدا درنظر نمی گیرند وبجای درنظرگرفتن واقعیت قلم دروغ برداشته وکذب آقایان بهمئی وانصاری را تائید می کنند.

  • فقط میشه گفت متاسفم واسه مردم خواب ماهشهر و سربندر

  • برادر محترم کمی عجله نکن در مورد شهرهای همجوار اگر آنها میایند در اینجا کار میکنن هیچ وقت ناراحت نشو چون هم استانی هستن از بی لیاقتی نمایندتان ناراحت باش که آقایون تبریزی تهرانی و غیر استانی میان اینجا کار میکنن و به ریش من و تو می خندند و به من تو دستور میدهند پس افراط بزار کنار – درود بر ان چهار نماینده محترم و پر افتخار

 • نماینده رامهرمز و رامشیر در ابتدا وضعیت بغرنج مسول دفترش را در رامشیر حل بفرمایند و سپس به فکر حل سایر مشکلات باشند

  • نه خیلی مسئول دفتر ی نمایند ه ما خیلی خوبه که اونا به مسایل دفتریشان برسن ما باید افکار و نظراتمان درست کنیم

  • مسول دفتر انگار اوضاعش خیلی خیلی خیطه ، آفرین به نماینده ، آفرین

 • سلام به عزیزان .فکر کنم اسم رسانه رو از شما به خاطره طرفداری از یک شخص وشهر باید گرفت !شما از کجا ساپورت میشی وکی تا حالا شما شدی زبانه مردم بندر امام که جای اونها تریبون میگیری .شما جای خودتون واربابتون صحبت کن واقعیت شما رو مردم بندرامام فهمیدن .شما کجا بودین که تمامه تابلوهایی که اسم بندر امام روشون بود رو بدستور ارباباتون رنگ پاشیدن .اون موقع چرا به یاده امام عزیز نبودین چونکه به نفع شما و… بود .شما کجایید وقتی که اسمه بندر امام از روی تابلوی بعضی ادارات توی شهر بندر امام حذف میشه اسم شهر عزیزه شما جاش رو میگیره!شما کجا بودین که تلفن 115 رو از دفتر سربندر جمع میکنن وکسی که دچار مشکل میشه باید اول با ماهشهر تماس بگیره بعد اقایون به موبایل بچه های 115زنگ بزنن حالا شما فکر کن که موبایلها خط ندن ویه تصادف شدید شده باش؟!!!ما مردم بندر امام به این نتیجه رسیدیم که اقای اقاجری نماینده ماهشهر هستن و دشمن بندرامام وباز به این نتیجه رسیدیم که دستهایه پشته پرده قراره اسمه بندر امام رو از روی نقشه با اینکه به نام امام عزیز مزین است وای به حال ما اگر اسم امام راحل و بنیان گذار را نداشتیم!!!!!!!!!درد دل زیاد هست و ظلمهایه روا شده زیاد وگوش ناشنوایه شما …ودر اخر پیشنهاد میکنم که اسم رسانه را از این سایت حذف کرده نام وکیل ماهشهر را بر خود بگذارید با تشکر

  • آن نمایندگان از هیچ جا ساپرت نمیشن ضمنا آنها ایرانی و خوزستانی هستن —واقعیت شهرستان نشدن بندرامام را خیلی وقت با دخالت ها و نذاشتنهای نمایندگان ماهشهر ی فهمیدیم —–تابلو ها اسم بندرامام را فقط تو راه ماشهر به اهواز وهندیچان و اونطرفا رنگ پاشیدن اونم یک مشت آدم افراطی که معلومه کیا هستن—-نیاز به وکالت ماهشر نیستیم و وقتی حق بندرامام ماهشریها دارن میخورن بیایم وکیل را ماهشهر قرار بدهیم برو بابا خودتی

 • امروز که شما دم از ماهشهر و بندر امام میزنید باید این رو بدونید که خوراک پتروشیمی ماهشهر رو شهری مثل مسجدسلیمان داره تامین میکند و مسایل زیست محیطی و آلودگی های شیمیایی مال مردم مسجدسلیمان است اشتغال و درآمد زایی شده مال شما . ما مردم مسجدسلیمان اگر اراده کنیم دیگر ماهشهر و بندر امام وجود نخواهد داشت

  • جناب اقای رضا
   خدا خیرتان بدهد. اراده بفرمائید خیال ما هم راحت میکنید
   چون اتفاق خاصی برای ما ماهشهری ها نمی افتد . کما فی اجدادمان میرئیم مشغول صیادی کشاورزی و دامپروری . آلودکی هم نداریم دیگه زندگی سالم میکنیم

  • درود بر تو ای رضا که داری از آب گل آلود ماهی میگیری ضمنا تو هم هم استانی هستی و حق آن را داری از کار در اینجا بهره ببری

  • خوراک پتروشیمی ها از گاز بید بلند بهبهان است

 • بندر امام خمینی با توچه به جمعیت و شرایط اقتصادی سالهاست که استحقاق شهرستان شدن را دارد

 • سلام درود خدا بر مردان شایسته اقایونی که درخواست شهرستان شدن بحق بندرامام خمینی در دستور کار دارند اینها نه فقط نماینده حوزه انتخابی خودشان هستند بلکه نماینده تمام مردم خوزستان هستند افرین بر شما نمایندگان دلسوز مدیر مسول خورنا اینقدر شلوغش نکن بر تحریک مردم انشا…درب خورنا به زودی زود بسته بشه …حسود چشم نداری مردم بندرامام شهرستان بشن از اغاجاری و کارون چی کم داریم ووووو

  • مردم شریف بندرامام خمینی(ره)؛
   شهرستان شدن نوش جانتان، اما به حق خودتان راضی باشید. شماها قادر نخواهید بود که تصرّفی در حدود قانونی و به حق شهرستان بندرماهشهر داشته باشید. کمی به خودتان زحمت داده و تاریخ بندرماهشهر رو مطالعه و با تاریخ سربندر مقایسه کرده و پس از آن بیایید ادعای محدوده شهرتان را مطرح نمایید. محدوده ی بندرامام خمینه(ره) همان محل ریل قطار(نزدیک میدان پلیس راه) می باشد.

  • همین کم داشتیم یه ادم بیسواد به ما بگه بریم تاریخچه معشور مطالعه کنیم دوست معشوری ما زیاد دوست نداری بریم چرندیات کسی مثل بهبهانی بخوانیم

 • بازهم … دیگر در ماهشهر نماینده شده مانند عاشور بندری تاکی ما حقوقمان را میگیریم تورو خدا بیا استعفا بده و این شهر بی صاحب رو ول کنید و روستا ش کنید تو رو خدا به داد این خراب شده که همه شهرستانی ها دارن توش حکومت می کنن برسید دیگه خسته شدیم فرماندار جدید دزفولیه نمیدونم فلان اداره شوشتریه مدیر عاملهای شرکتها تبریزی و تهرانی این بومیان که ادعاشون … خرو پاره میکنه کجان یا فقط زمانی که حیاتی دلسوز فرماندار بود این همه بهش تهمت میزدند البوغبیش ها عساکره های قنواتیها و بندریها و غیره به پا خیزید ماهشهر داره خراب میشه

  • شما با داشتن یه افراطی مثل نماینده همیشه خاک به سر می مانید

 • حق مطلب این است که بندر امام خمینی هم باید جایگاه خودش را مستقل از ماهشهر داشته باشد.و این کار نمایندگان کار اشتباهی نیست.
  ظمن اینکه اکثریت مسولین ماهشهری بعد از این همه سال نتوانستند در امور شهری حرفی برای گفتن داشته باشند مردم هم چندان اعتراضی ندارند و فقط گاهی اختلافات ی که بیشتر حالت طایفه ای دارد را مطرح می کنند باید پذیرفت ماهشهر تا شهر شدن و افتادن در مسیر پیشرفت مشکلات زیادی دارد حالا این وسط بندر امام خمینی هم باید فکر خودش باشد و اگر چندتا نماینده به این امر کمک کنند نباید رسانه ی خبری مثل شما یک طرفه صحبت کند و مردم را تحریک نماید.
  آبادان شهری است که روز به روز در حال پیشرفت است و اگر تمام ماهشهر هم پتروشیمی شود شهر ویژه باز هم حوزه اروندرود به حرکت خود ادامه می دهد در حالی که ماهشهر فقط برای عده ای آنهم برای پول در آوردن خوب است.

 • باسلام خدمت نمایندگان دلسوز استان میرساند بابت مدیرجدید اداره حمل و نقل یک بررسی ویژهای بعمل اید .یاسوج سایت بویرنیوز متشکرم

 • آقایان یا واقعا ازقانون سردرنمی آورند یافعلشان دورزدن است مگر مشکلات حوضه های شما مرتفع شده است.؟ عزیزان عنایت داشته باشند بیکاری درشهرهای مسجدسلیمان وآبادن وخرمشهر ورامهرمزبیدادمی کند این هم راهی برای اعزام بیکارانشان به ماهشهر وبندرامام است سلب اختیار مسئولینمان وپذیرش معضلات شهرهاشون در ماهشهروبندرامام خمینی ،لااقل مشکلاتشون روبه شهرما واگذارمی کنن وخودشون رومثل قهرمانان فاتح برای انتخابات دور بعدی آماده میکنند

  • دوست گرامی چرا شما اینقدر خودی خار کن و غریب هار کن هستی اگر از آبادان و مسجد سلیمان و… میایند ناراحت هستی اما از بیرون از استان میایند ناراحت نیستین چرا ؟ می شه گفت شما دانشگاه آبادان برای تحصیل نرید فقط آبادانیها باید برن افکار خودمان را باید درست کنیم حالا چون نمایندگان محترم شهرهای مذکور حق را بیان کردن ناراحت شدی

 • به نظر می رسد مجلس شورای اسلامی که خود جایگاه قانون نهادی می باشد برخی از قوانین توسط نماینگان نام برده نادیده گرفته شده که خود جای گله گذاری وتذکر جدی به آنان ازطریق هیئت رئیسه مجلس می باشد
  آقایانی که آیین نامه 192 مدنظر قرارداده اند حقوق وقوانین دیگری که درخصوص عدم دخالتشان درحوضه های دیگر است را فراموش کرده اند . وزارت محترم کشورقوانین ومعیارهائی برای شهرستان نمودن یک بخش رادارا می باشد چرا همه با قلدری وزورمعابانه قصد وغرض خود را بهانه کرده اند که بتوانند ازآب گل آلود خودشان ماهی بگیرند. وزارت کشور با توجه به 9 دلیل قانونی که ازجمله نداشتن محدوده -روستا -حریم -جمعیت -بخش -وشهر وشهرک وچنددلیل دیگر بخش سربندر (بندرامام ) راشهرستان ننموده است حالا آقایان نمایندگان محترمی که دست شان از عزل ونصب ها وحشرونشرها ی درون منطقه ویژه کوتاه شده آن هم توسط نماینده فعلی وخود رابسیار بیکاردیده انددست به صدور اخطاریه وبیانیه زده اند بااین حساب خدا به دادما برسد که بخواهند قانون را نادیده بگیرند.؟ اگر واقیت رابخواهید قانون شهرستان شدن دروزارت کشورمی باشد نه به دست نمایندگان !!!؟؟؟ اگر آقاجری حق دخالت درحوضه خودراندارد شما با چه قانونی خود رامحق می دانید که درحوضه ماهشهر دخالت کنید دغیر این صورت فاتحه خیلی مسائل را باید خواند!!!؟؟؟

  • بابا چرت و پرت نگو سربندر همه چیز داره حتی بیشتر ماچولتون کارشناسی شده آقای مهندسی

  • لطفا منطقی فکر کنید وقتی به مردمان کشوری ظلم میشود یعنی کسی نباید به دادشان برسد مگر اینجا کره شمالیه که کسی جز همان نماینده حق دخالت ندارد اینجا ایران هست با داشتن جمهوری اسلامی و آن نمایندگان هم نمایندگان محترم استان هستن و جناب آقای آغاجری دور از معصمیت نیست اون هم امکان دارد گرفتار تعصبات ماهشهریش بشود

 • درود برهمه ی شما،
  اختلاف چرا ؟ وبر سر چه ؟
  چرا به جای گرفتن اصل ،فرع را بزرگ می کنیم ؟
  مگر بندر امام چه کم دارد ؟
  شما مروری کنید بر جاهایی که از بخش به شهر ارتقا
  یافتند ،چه برتری بر بندر امام داشتند؟

  همه اینها باید در محیطی دوستانه وبا کارشناسی انجام شود ،که خیلی از کارها شده .
  بندر امام اگر شهرستان شود نه حقی از ماهشهر ضایع می شود، ونه باید فکر شود که ماهشهری ها و بندر امامی ها دشمنند.
  کسی نیاید سنگی در چاه بیندازد که صد عاقل نتواند در آورد.
  بله این را باید گفت ،آقای جلیلی مسجد سلیمان مگه خودتان نمی گوییدنرخ بیکاری شهر شما که ما هم به قدمت آن افتخار می کنیم ۲۵ درصد بیشتر است ،برادر می دانی شاعر گفته کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی .
  آقای نماینده آبادان و شادگان و خرمشهر ،حالا اوضاع شما طوری شده که مسایل کار و آب وتالاب وامنیت وقاچاق و ازدواج و طلاق وبودجه وورزش وفرهنگیان و…..شهر هاتون را حل کردید و حالا دایه ی بهتر از مادر شده اید ؟
  بابا ای ول ،
  البته می دونیم وقتی نماینده شهر ما ….بله ….هر کسی هفت تیر کش میشه .
  مردم ومسؤلین ماهشهر وبندر امام …هشدار،هشدار!
  اینها دندون تیز کردن برای بازار کار منطقه ویژه ،
  حالا ما تو سر هم بزنیم !!!
  حفها زیاد است ولی اطاله کلام میشه .
  آقای نماینده ، برادر برا کارون و بودجه استان چه کردی ؟
  فرافکنی نکن .
  آقای نماینده حوزه انتخابیه ماهشهر ،بندر امام ،امیدیه و هندیجان ،سردار جان ،اگه شما تکانی می خوردی حالا هفت تیر کش ها تعدادشان این نبود.

  • ها چی شده داره دست و پاهتون گوم میکنید جون های آخرتونم بکشید اینجا شهرستان میشه شکی نکنید

  • خودتان به این درب و آن درب نزنید همه می دونن با شهرستان شدن بندرامام حق به حقدار می رسه اما برای بخشدار بی عرضه بندرامام تاسف میخورم چرا اینقدر از دست دادن میزش میترسد

 • با سلام وقتی آقای حبیب آقاجری در هیچ کاری از مردم شهرش دفاع نمیکند و به فکر آنها نمیباشد باید نمایندگات دیگر شهرها برایمان آستین بالا بزنند آقای آقاجری چند بار پشت تریبون مجلس حاضر شد؟ ایشان را حتی یک بار در مجلس از تلویزیون ندیدیم چطور آقای قاضی زاده یا رسایی یا … مرتب میتوانند سخنرانی کنند و حق مردن شهرسان را بگیرند اما ایشان نمیتوانند واقعا باید به حال خودمان تاسف بخوریم که ایشان را به عنوان نماینده به مجلس فرستادیم

 • وقتی نماینده ماهشهر به فکر رای دوره بعدشه و از حس ناسیونالیستیش اجازه نمیده حق سربندر رو بده، باید بقیه دخالت کنن!!!
  ضمنا شما که خبرنگاری و وظیفه ات اطلاع رسانیه نه اظهار نظر خودت

  • لطفا شان خبرنگار رو پایین نیار دوست عزیز! وظیفه خبرنگار صرفا اطلاع رسانی نیست. اون مسئول روابط عمومیه که باید اطلاع رسانی کنه. خبرنگار چشم تیزبین جامعست و باید مشکلات و مسائل رو تحلیل و بررسی کنه ! حالا هر خبرنگاری از نگاه خودش! در کشورهای اروپایی و امریکایی خبرنگاران هم تراز با مسئولان درجه یک و رده بالا محسوب میشوند. این که وظیفه خبرنگار اطلاع رسانی است یک توهین است

 • بندرامام خمینی عزیز با ماهشهر قاطی نکن ما شخصا ازشون خواستم پیگیری کنن اینقدر سوال برای خودت مطرح نکن موهات میریزه کاهی پشت به زین گاهی زین به پشت هههههههههه

 • سلام دمتون گرم نمایند محترم شهرستان های آبادان خرمشهر مسجد سلیمان و رامهرمز الهی دردتون بخورد تو سر کسایی که چشم دیدن شهرستان شدن بندرامام خمینی را ندارن تا حلا آغاجری نمایند ماهشهرتون بود حالا چی شده اسن بندرامام خمینی اوردید زمانی که نامیند شهرعرضه نداره بخشی شهرستان کنه مجبوریم دست به دامن نمایندگان دیگه بشیم خدا جای حقی شکی نکنید این شهرها برادر ما هستن به امید شهرستان شدن بندرامام خمینی هورااااااااااااا تمام آرزوم اینه از زیر نظر ماهشهر بیام بیرون تا حالشم خیلی بهتون باج دادیم بستونه

  • تیله گدا توتادیروز توشهرت گدایی میکردی حالا سربندری شدی سربندر چه قدمتی داره که اینفدر زر میزنید این نماینده ها اگه کار بلدند برن مشکلات شهرخودشون رو برطرف کنندحتما سودی دارن تواین کار وگرنه هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره اکه راست میگن برن جلوی انتقال اب کارون روبگیرند

  • دوست عزیز و گرامی
   من یه ماهشهری هستم اصلا و ابدا با شهرستان شدن شما مخالف نیستم . اما دوست گرامی و عزیز سربندری به جای اینکه اینطوری تعصبی به مسائل و موارد نگاه کنی و یا از دهن آدم های سودجو بشنوی خودت یه بررسی کن ببین چه مشکلی این وسط وجود دارد و چرا سربندر شهرستان نمیشه ؟ یه مسائل ساده می زنم : شخص شخیص شما زمانی که ازدواج کردید یا میکنید پدرتان یکی از اتاق های خونش رو بهت بده ، شما بعد از بچه دار شدن به پدرت بگی اینخونه مال منه و شما باید از خونه بزنی بیرون ، پدر بنده خدا به میگه باباجان این خونه که از اول مال من بوده و بنام من بوده ولی اشکال نداره الان که تو بزرگ شده ازدواج کردی و بچه دار شدی من این اتاق و قسمتی از حیاط هم بنامت می زنم ولی شما باز میگی نه یا کل خونه یا نمیشه ، اینجاس که پدر گرامی دیگه پا سفت میکنه .

  • معشوری محترم لطفا کمی ادب داشته باش پس خودتان میدانید که بندرامام باید شهرستان بشود درود بر نمایندگان مذکور- ضمنا نیاز به قدمت نیست ارزش و فرهنگ شهر را نگاه کن که ان بیشتر از معشور است تیله گدا هم خودتی

 • راستی ی سوال – فکر نکنید ی وقت ما یادمون رفته؟؟؟؟- حداقل تا دوسال دیگه که انتخاباته مجلس دهم هست یادمون نمیره…
  میگم مگه نماینده ای که استعفا داده میتونه به وزیر تذکر بده؟؟؟؟
  آها ببخشید حواسم نبود استعفا تون رو پس گرفتید!!!پس چرا؟نه بودجه از حالت انقباضی شد انبساطی نه در تونل انتقال آب تخته شد!!!باشه خداییش ما هم راضی نبودیم با این همه خرجی که کردید بخواید از صندلی ها تون دل بکنید….فقط بدونید این سیاستی که دارید به خرج میدید تا این منطقه رو تیکه تیکه کنید که راحت تر له و لوردش کنین راه به جایی پیش نمیبره.
  ما که شبیه گلابی نیستیم ولی با سیاست های شما شاید بشه ی کمپوته گندیده گلابی انداخت واسه دور بعدی مجلس که خونه نشین شدید دور همدیگه بزنید به بدن……..!!

 • این تازه از جمله موارد کوچک دخالت های این عزیزان است موارد دیگر هم هست که واقعا باید گفت چگونه این عزیزان حق دخالت به خود داده اند…..بله زمانی که سایه دانشیار از حوزه ماهشهر امیدیه هندیجان رفت بعضی ها خوب شجاع شدند!!!!!!

  • شهرستان بندر امام

  • زمانی حق دخالت دیدن که نماینده ماهشهر بندرامام را بی عرضه دیدن و آنها هم حرف حق را زدن اما نماینده محبوب معشور هیچ وقت حقیقت را ندید و فقط تا نوک دماغش را دیده