شورای شهر اهواز در انتخاب شهردار از هیچ کس برنامه‌ای نگرفته است

خورنا: عضو شورای شهر اهواز گفت: شورای شهر اهواز تا این لحظه در هیچ یک از جلسات و اجتماعات خود در موضوع انتخاب شهردار ورود نکرده است و از هیچ کس برنامه نگرفته است.

حسین حیدری امروز در گفت‌و‌گو با فارس در اهواز اظهار کرد: اعضای شورای شهر اهواز جهت بررسی مسائل مدیریت شهری کلانشهر اهواز از قبیل بودجه و برنامه پنج ساله شهرداری و نیز آمادگی برای شروع کار رسمی خود تصمیم به برگزاری جلسات غیر رسمی گرفت.

وی ادامه داد: این جلسات در یک فضای صمیمی بود وتاکنون چهار جلسه آن برگزار شده و تاثیر خوبی در تسریع در امور آتی و رسمی شورای چهارم به جای گذاشته است.

عضو شورای شهر اهواز در رابطه با جلسه‌ای که شهردار فعلی به آن دعوت شده بود افزود: با توجه به اینکه شهردار فعلی قصد برگزاری مناقصاتی را داشت که بعضا یکسال دیگر به شروع آن‌ها فرصت باقی است در یکی از این جلسات اعضای شورا از شهردار اهواز جهت پاسخگویی به سوالات و ابهامات در رابطه با برگزاری زودهنگام و شتابزده این مناقصات دعوت کرد.

وی اضافه کرد: این مناقصات منجر به انعقاد قراردادهایی چهارساله در حوزه حساس خدمات شهری می‌شود و ایشان در آن جلسه قول داد که تا قبل از روی کار آمدن شورا اقدام به برگزاری این مناقصات نکند.

حیدری در خصوص دریافت برنامه کاری آینده از شهردار کنونی در آن جلسه تاکید کرد: حضور شهردار تنها جهت پاسخگویی به برخی از سوالات و ابهامات اعضای شورای در ارتباط با برگزاری زودهنگام مناقصات چهارساله خدمات شهری بوده و هیچ گونه برنامه‌ای برای آینده کاری از ایشان گرفته نشده است.

وی در رابطه با انتخاب شهردار آینده کلانشهر اهواز گفت: شورای شهر اهواز تا این لحظه در هیچ یک از جلسات و اجتماعات خود در موضوع انتخاب شهردار ورود نکرده و نه از شهردار کنونی و نه هیچ یک از گزینه‌هایی که در رسانه‌ها نامی از آن‌ها برده می‌شود برنامه‌ای نگرفته است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • شهردار کنونی شیراز بهترین گزینه ست. لطفا برید سراغش