شهردار ماهشهر: اعلام استعفا از سر عصبانیت و ناراحتی بود/ محکم و استوار ایستاده ام

خورنا: شهردار ماهشهر ساعتی پس از استعفای خود گفت: اعلام استعفا از سر عصبانیت و ناراحتی بود موضوع استعفایم را جدی نگیرید چرا که محکم و استوار ایستاده‌ام.

به گزارش خورنا به نقل از فارس، غلامحسین کمایی در ارتباط با موضوع اعلام استعفای خود اظهار داشت: در حین ناراحتی حرف‌هایی زده می‌شود که نباید آنها را جدی گرفت.

وی افزود: پروژه پل غیر همسطح ولایت را سه بار به استان معرفی کردیم تا برای بهره‌برداری رسمی از آن برنامه‌ریزی شود.

شهردار بندر ماهشهر ادامه داد: تأکید مقامات استانی نیز بر این موضوع بود که برای آیین بهره‌برداری از این پل از مقامات کشوری دعوت شود.

کمایی تصریح کرد: در همین ارتباط طی سه مرحله برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفت و تلاش زیادی شد تا از مقامات کشوری برای افتتاح این پل دعوت شود.

وی اذعان داشت: اما متأسفانه این موضوع محقق نشد و به دلیل مشکلاتی که هر مرحله پیش آمد موضوع افتتاح پل مهم و زیبای ولایت به تعویق افتاد.

شهردار بندر ماهشهر خاطرنشان کرد: به همین دلیل برخی مسئولان تصور می‌کردند که این پل پیش از این افتتاح شده در حالی که چنین مسئله‌ای در میان نبوده و به دلیل مشکلاتی که در هر مرحله پیش آمده بود این پل به بهره‌برداری رسمی نرسیده است.

کمایی ادامه داد: امروز نیز تأخیر در پرواز معاون اول رئیس جمهور باعث شد که افتتاح این پروژه از دستور کار خارج شود که به هیچ عنوان از این موضوع ناراحت نیستیم.

وی اضافه کرد: تنها ناراحتی ما از این است که زحماتی که توسط مجموعه شهرداری کشیده شده به خوبی پاسداشت نشده و همین مسئله موجب بروز کدورت اندکی شد.

این مقام مسئول بیان داشت: مجموعه شهرداری مجموعه‌ای بسیار خدوم و زحمتکش است که زحمات بسیار زیادی نیز توسط این مجموعه کشیده شده که جا دارد از این تلاش‌های بی‌وقفه تشکر و قدرانی کنم.

کمایی افزود: مجموعه شهرداری، شورای اسلامی و مدیریت شهر همکاری بسیاری خوبی در جهت تسریع و تسهیل در اجرای پروژه پل غیر همسطح ولایت داشتند که این موضوع شایسته تقدیر و تشکر فراوان است.

وی تأکید کرد: امیدواریم بتوانیم با تجربیاتی که در اجرای این پروژه کسب کردیم پروژه‌های بعدی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سرانجام رسانده و آماده افتتاح کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • آقای شهردار چرا پروزه زیبا سازی را به مناقصه نگذاشتید؟