تجلیل از 75 دبیر نمونه شهری و استانی در هندیجان

خورنا: رئیس اداره آموزش و پرورش هندیجان گفت: به‌مناسبت هفته معلم از 20 دبیر بازنشسته، 13 دبیر نمونه استانی، یک دبیر نمونه استانی، یک آموزشیار برتر و 40 دبیر توانمند شهری تجلیل و تقدیر می‌شود.

خسرو حیاتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هندیجان اظهار کرد: به‌مناسبت هفته معلم از دبیران بازنشسته و نمونه شهری و استانی در شهرستان هندیجان تقدیر و تجلیل می‌شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش هندیجان اضافه کرد: به‌مناسبت هفته معلم از 20 دبیر بازنشسته، 13 دبیر نمونه استانی، یک دبیر نمونه استانی، یک آموزشیار برتر و 40 دبیر توانمند شهری تجلیل و تقدیر می‌شود.

وی افزود: این مراسم با حضور معلمان، دبیران، فرهنگیان، بازنشستگان اداره آموزش و پرورش شهرستان و خانواده‌های آنها همچنین مسئولان شهری و استانی برگزار می‌شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش هندیجان با تبریک به‌مناسبت هفته معلم خاطرنشان کرد: عظمت کار معلم از آن است که معلم اصلی انسان‌ها خداوند متعال است و معلم می‌تواند با هدایت درست دانش آموزان، آنها را به سوی رشد و کمال سوق دهد.

وی دانش آموزان را آینده سازان نظام توصیف کرد و گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، همت و تلاش جامعه، کشور ایران در جایگاه علمی بالایی شناخته شده که نشان از یک جامعه فعال و پویاست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • اموزش پرورشی که مواد ازمایشگاهی جهت ازمایش دانش اموزان خود ندارد بهتر اینقدر پزش ند ین اینقدر هم اقای احیایی تو مراسم لوس کردین که همه از او خوششان نمی میاد

  • با سلام
    ریاست اموزش پرورش هندیجان در مورد فعلیت های آموزشی در سطح منطقه بسیار ضعیف عمل می کنند
    و بیشترین فعالیت ایشان برگزاری مراسم است که البته اینکار را هم به خوبی انجام نمی دهند