بازدید از موزه‎های خوزستان در ۲۸ اردیبهشت رایگان است

به مناسبت روز جهانی موزه‎ها، بازدید از موزه‎ها، محوطه‎ها و جاذبه‎های تاریخی و گردشگری خوزستان در ۲۸ اردیبهشت‎ماه رایگان است.

خورنا- به گزارش روابط عمومی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان، سیدمحمد ابراهیمی مسئول موزه‌های خوزستان اظهار کرد: به‌ مناسبت فرارسیدن روز جهانی موزه و هفته میراث‌ فرهنگی و به‌ منظور بزرگداشت این روز، برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی در موزه‌ها و اماکن فرهنگی‌تاریخی در سطح استان تدارک دیده شده است.

او افزود: به‌ منظور ترغیب و تشویق عموم مردم و بازدیدکنندگان برای بازدید از موزه‌ها، روز ۲۸ اردیبهشت ۹۷ بازدید از تمام موزه‌ها و اماکن تحت‌ پوشش اداره‌کل میراث فرهنگی خوزستان برای عموم رایگان است.

مسئول موزه‎های خوزستان خاطرنشان کرد: در کنار این موضوع، اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری به مناسبت روز جهانی موزه‌ها نیز در دستور کار شهرستان‎ها قرار دارد.

وی یادآور شد: موزه‌های استان خوزستان شامل موزه آبادان، موزه آثار تاریخی چغازنبیل و هفت‌ تپه، موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی مسجدسلیمان، موزه شوش و موزه مردم‌شناسی دزفول هر روز از صبح تا بعداز ظهر پذیرای علاقه‎مندان و بازدیدکنندگان هستند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.