پیام تقدیر و تشکر فرماندار هندیجان از عوامل برگزاری انتخابات و حضور باشکوه مردم

کورش مودت، فرماندار و رییس ستاد انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری  و پنجمین  دوره انتخابات شورای اسلامی شهرستان هندیجان ، طی بیانیه‌ای از حضور حماسی، باشکوه و گسترده مردم شهرستان تشکر کرد.

متن پیام تشکر فرماندار هندیجان :

                                                                            بسم الله الرحمن الرحیم

خداوند منان را شاکرم که مردم شریف شهرستان هندیجان در لبیک به فرمان رهبرمعظم انقلاب و دعوت رییس جمهور محترم و بزرگان و دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور گسترده در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای شهر هندیجان  بار دیگر به جهانیان ثابت کردند که همواره پشتیبان جامعه و میهن اسلامی خویش هستند.

بدون شک انتخابات مظهر اقتدار ملی و صحنه تبلور عینی جمهوریت نظام اسلامی است و این حضور گسترده و معنا‌دار باعث افزایش اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی در صحنه روابط بین‌الملل و ارتقاء جایگاه امنیت ملی و تسریع در رشد و شکوفایی و توسعه همه جانبه کشور خواهد شد.
اینجانب به عنوان نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان هندیجان برخود لازم می‌دانم از مشارکت و حضور حماسی شما مردم فهیم شهرستان هندیجان در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶  و  همه کاندیداهای محترم و اعضاء ستادها ، طرفداران آن‌ها ، دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات اعم از عوامل اجرایی، نظارتی، امنیتی، بازرسی و نیروهای تدارکاتی که با زحمت شبانه روزی و چند ماهه خود انتخاباتی سالم، قانونمند، با نشاط را در شهرستان رقم زدند صمیمانه تشکر نمایم.

بدیهی است که انتخابات عرصه رقابت افکار، اندیشه‌ها، عملکردها و رویکردهای یک جامعه آزاد و دموکراتیک است و در چنین رقابت تنگاتنگ و نفس‌گیر اختلاف نظرها و تفاوت دیدگاه‌ها و سلیقه‌ها امری اجتناب‌ناپذیر است. آن چه مسلم است این که همه کاندیداها با هدف حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و کمک به توسعه و پیشرفت منطقه در این مسیر گام نهادند و اینک که انتخابات به پایان رسیده است لازم است همه کاندیداهای محترم و اعضاء ستادها ها اختلافات را کنار گذاشته و رقابت‌ها را تبدیل به رفاقت نموده و از تسری دادن اختلاف‌ نظرها در بین مردم پرهیز نموده و با ارائه نظرات سازنده و دلسوزانه خویش مسئولین اجرایی و مدیریت شهرستان را در راستای آبادانی و توسعه همه جانه یاری دهند.

دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش را کنیم آباد

 

گفتنی ست  بر اساس شمارش آرای انجام شده محسن شعبانی با ۴هزار و ۱۷۰ رای به عنوان نفر اول انتخابات شورای این شهر و همچنین فاروق جنتی با ۳ هزار و ۴۱۴ رای، عبدالنبی گشتیل با ۲ هزار و ۹۶۵ رای، امیر عباس غزالی با ۲ هزار و ۸۷۷ رای و غلامعباس فدعمی نیز با ۲ هزار و ۵۵۰ رای به عنوان دیگر اعضای شورای شهر و  امیر شکاری با ۲ هزار و ۳۰۵ رای و معصومه عبادی با ۲ هزار و ۶۶ رای به عنوان اعضای علی‌البدل شورای شهر هندیجان انتخاب شدند.

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.