نماینده مردم مسجدسلیمان هفتکل لالی واندیکا از پایگاه امداد و نجات بین شهری هلال احمر هفتکل بازدید کرد

قادر سبحانی|خورنا-مهندس ظاهری در حاشیه بازدید از پایگاه امداد و نجات بین شهری هلال احمر شهرستان هفتکل افزود: کمک به همنوعان یک اقدام خداپسندانه است که در آموزه های دینی ما بدان بسیار سفارش شده است و این مهم نزد امدادگران جمعیت هلال احمر متجلی است.

وی بیان کرد: در این مجموعه که یک نهاد کمک رسان به شمار می رود افرادی ایثارگر، توانمند و سخت کوش به صورت داوطلبانه و با عشق و علاقه به مردم خدماتی ارائه می دهند که اجر و مزد آن در پیشگاه خدای تعالی محفوظ است.

وی اظهار کرد: شرایط جغرافیایی شهرستان هفتکل و قرار گرفتن در شاهراه مواصلاتی کشور و تردد بیش از صدها هزار خودرو به صورت روزانه از این شهرستان ضرورت اهتمام جدی دستگاه های خدمات رسان به ویژه هلال احمر در امدادرسانی به حوادث و سوانح جاده ای را دوچندان می کند.

وی افزود: گزارشاتی که به اینجانب می رسد حاکی از تلاش مجدانه مدیریت و پرسنل جمعیت هلال احمر شهرستان است که این تلاش ها شایسته تقدیر است.

نماینده مردم هفتکل مسجدسلیمان لالی واندیکا در پایان با تاکید بر لزوم تقویت زیرساخت ها و تجهیزات هلال احمر در سراسر کشور خاطر نشان کرد: مجلس شورای اسلامی برای تقویت این زیرساخت ها و ارتقای فعالیت های این مجموعه برنامه ریزی های خاصی در دستور کار دارد.

رییس جمعیت هلال احمر هفتکل نیز با قدردانی از حضور نماینده مردم وفرماندار محترم و مدیر دفتر ایشان در پایگاه های امداد و نجات این شهرستان گفت:
 پایگاه امداد ونجات بین شهری حضرت رسول اکرم س تاکنون ۹۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است وتاکنون هیچ امکانات امدادی و تجهیزات اداری به آن تخصیص نیافته که انتظار می رود با پیگیری وحمایت نماینده مردم تجهیزات مورد نیاز مانند ست های نجات هیدرولیک آمبولانس در این پایگاه مستقر شود