باذلی محبوب: مدارس بهبهان رنگ آمیزی شدند

خورنا : فرماندار بهبهان گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید، تمام مدارس این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال رنگ آمیزی و زیبا سازی شدند.

به گزارش خورنا و به نقل از مهر، فرهاد باذلی محبوب صبح یکشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید خواستار اهتمام هرچه بیشتر مسئولان در جهت رفع مشکلات آموزش و پرورش در سال تحصیلی جدید شد و گفت: فرماندری با اختصاص مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار به منظور رنگ آمیزی و زیبا سازی مدارس شهرستان وتحویل این مبلغ به آموزش و پرورش گام اول را در این خصوص برداشته است.
وی در ادامه ضمن اشاره به طرح تک نوبته کردن مدارس در کشور و کمبود فضای آموزشی شهرستان برای اجرای این طرح افزود: در طرح جامع بهبهان که در حال بررسی و پیگیری است به این مسئله توجه شده و فضاهای لازم با کاربری آموزشی برای احداث ساختمان مدارس در نظر گرفته شده است.

باذلی محبوب ضمن اشاره به اردوگاه دانش آموزی شهید رجایی این شهرستان اظهار داشت: این اردوگاه هیچ شباهتی به اردوگاه دانش آموزی ندارد به همین دلیل در دو ماه گذشته با باز کردن افق جدید در این زمینه به دنبال تغییر نگرش مسئولان و تغییر این اردوگاه و رساندن آن به استانداردهای ایده آل هستیم.

فرماندار بهبهان در پایان با اشاره به آغاز سال تحصیلی جدید و ایجاد ترافیک در شهرستان عنوان کرد: به منظور مرتفع کردن مشکلات ترافیکی و تدوین یک طرح مدون و جامع در این خصوص به دنبال دعوت از تیم کارشناس ترافیکی هستیم تا بتوانیم مشکلات ترافیکی شهرستان بهبهان را برطرف کنیم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.