مافیای فوتبال آبادان، دلیل استعفای من بود

خورنا : غلامعلی ناصری اظهار داشت: دست‌های مافیایی موجود در فوتبال آبادان را به عنوان دلیل اصلی و مهم برکناری خود از سمت ریاست هیئت فوتبال این شهرستان اعلام می‌کنم.
به گزارش خورنا و به نقل از فارس، وی در همین خصوص اضافه کرد: مافیای قدرت در فوتبال آبادان در یک قدرت اقتصادی مهم لانه کرده و فرصت و توان نفس کشیدن را از فوتبال این منطقه گرفته است.
رئیس پیشین هیئت فوتبال آبادان در ادامه با اشاره به انتخاب رئیس بعدی این هیئت افزود: در صورتی که این روند ادامه یابد و در انتصاب بعدی رئیس هیئت فوتبال آبادان باز هم دست این مافیا آشکار باشد سکوت نکرده و جزییات حقایق موجود را برای اهالی زخم خورده فوتبال منطقه آشکار می‌کنم.
وی خاطرنشان کرد: یکی از نگرانی‌های اصلی این گروه مافیایی در فوتبال آبادان، ترس و نگرانی آنها از تعهد، مدیریت مستقل و توانمند است.
ناصری همچنین تصریح کرد: تنگ شدن عرصه بر این گروه که عقب ماندگی فوتبال آبادان سوغات فشارهای آنها در طول دو دهه گذشته بوده دلیل اصلی این مخالفت‌هاست.
وی اضافه کرد: این قدرت مافیایی باید بداند که که فوتبال‌دوستان واقعی منطقه شناخت کافی نسبت به ایشان پیدا کرده و مطمئناً راه مبارزه با ایشان برگشت ناپذیر و غیرممکن است.
غلامعلی ناصری؛ رئیس پیشین هیئت فوتبال آبادان، هفته گذشته بعد از دو سال فعالیت در این سمت، استعفا داد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.