جزییات ضرب و شتم پزشک جوان در بیمارستان شهید چمران دشت آزادگان

خورنا – شرفی عنوان کرد: دو همراه بیمار پس از دخالت نیروی انتظامی با گرفتن گوشی همراه متواری می شوند و شخص سوم نیز بازداشت می شود که البته این شخص هرگونه نسبت را با دو شخص دیگر انکار کرده است.

به گزارش خبرنگار خورنا بامداد امروز سه جوان که یکی از آنها از ناحیه پا دچار مصدومیت شده بود به بیمارستان شهید چمران سوسنگرد مراجعه می کنند که در نهایت به درگیری با پزشک و متواری شدن دو نفر همراه و دستگیری بیمار منجر می شود.

رییس شبکه بهداشت دشت آزادگان در این باره به خبرنگار شوشان گفت: نیمه شب گذشته در حالی که پزشک جوان مشغول درمان مراجعه کننده بوده، با اقدام به فیلمبرداری سه شخص مذکور مواجه می شود و هنگامی که اعتراض می کند با تمسخر و فواحشی این سه نفر که حالت عادی نداشته اند روبرو می شود که در ادامه با ضبط گوشی موبایل بیمار توسط پزشک، کار به کتک کاری می کشد.

وی افزود: پس از دخالت نیروی انتظامی، دو همراه بیمار با گرفتن گوشی همراه متواری می شوند و شخص سوم نیز بازداشت می شود که البته این شخص هرگونه نسبت را با دو شخص دیگر انکار کرده است.

شرفی اظهار کرد: این اتفاق که به طور مکرر افتاده است، باعث نارضایتی پزشک مضروب از وضع موجود گردیده لذا وی مستقیما با وزارت بهداشت تماس گرفته و مراتب اعتراض خودش را از این وضع اعلام کرده است.

دکتر شرفی با گلایه از کوتاهی و قصور نیروی انتظامی در این زمینه عنوان کرد: از آن جا که وظیفه نیروی انتظامی برقراری امنیت برای ارباب رجوع و پرسنل است، اگر از سوی نیروی انتظامی شهرستان دشت آزادگان برخورد قاطعی صورت می گرفت چنین اتفاقاتی را کمتر شاهد بودیم.

است.

وی افزود: تعلل و کندی نیروی انتظامی در رسیدگی به موارد این چنینی تامل بر انگیز است.

رییس شبکه بهداشت دشت تصریح کرد: بیمارستان در این زمینه گزارش کلی خود را روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور، حراست و واحد اطلاع رسانی ارسال و آن ها را در جریان امر قرار داده اما فرمانداری دشت آزادگان در جریان موضوع قرار ندارد.

وی گفت: موضوع بررسی شده و درباره اهمالِ کاریِ صورت گرفته، تصمیم گرفته خواهد شد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • پزشک یک اقازاده بوده و اصل واقع خبر کاملا مغرضانه غلب شده و همراهان بدلیل تعلل پزشک در رسیدگی به حال بیمار که به کرات فراوان در این بیمارستان اتفاق میافتد شروع به فیلمبرداری جهت ارسال به تهران جهت رسیدگی و شکایت انجام داده اند .