جهت توسعه کادر خبری؛

خورنا از متقاضیان فعالیت های خبری در شهرستان های «امیدیه، شوش، لالی، بهبهان، رامهرمز و ایذه» دعوت به همکاری میکند

خورنا – پایگاه خبری خورنا قصد دارد جهت توسعه کادر خبری خود، از متقاضیان فعالیت های خبری در شهرستان های امیدیه، شوش، لالی، بهبهان، رامهرمز و ایذه دعوت به همکاری میکند.

بر اساس این گزارش، پایگاه خبری خورنا قصد دارد جهت توسعه کادر خبری خود و با توجه به نزدیکی دو انتخابات مهم در پایان سال و جهت کسب آمادگی هرچه بیشتر در پوشش خبرهای انتخاباتی و همچنین انتشار مشکلات و معضلات شهرستانهای مختلف استان به صورت هرچه بهتر، از متقاضیان فعالیت های خبری در شهرستان های امیدیه، شوش، لالی، بهبهان، رامهرمز و ایذه دعوت به همکاری میکند.

پایگاه خبری خورنا در حال حاضر در اکثر شهرستانهای استان نماینده و یا همکاری خبری دارد و به عنوان یکی از قدیمی ترین، فعال ترین و پربیننده ترین پایگاه های خبری استان به شمار میرود.

متقاضیان همکاری با خورنا باید حداقل دارای مدرک دیپلم، سابقه فعالیت خبری حداقل ۶ ماه، آشنایی با نحوه تهیه و تنظیم خبر استاندارد، آشنایی با شیوه های مصاحبه گیری و پوشش خبری مراسمات، توانایی برقراری ارتباط با مسئولان شهرستان و مسلط به اینترنت (آپلود عکس، ایمیل، کارکردن با پنل سایت و..) باشد.

پس از بررسی و در صورت تایید روزمه، متقاضی پس از ۲ ماه فعالیت مستمر و مورد تایید، به دریافت کارت و معرفی نامه رسمی به عنوان نماینده رسمی این پایگاه خبری در شهرستان مذکور معرفی خواهد شد.

متقاضیان میتوانند مدارک خود را به ایمیل info@khoorna.com و یا شماره فکس ۰۲۱٫۸۹۷۷۵۱۱۲ ارسال نمایند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • لطفا درباره پالایشگاه بیدبلند ۲ بروید با مسئولین مربوطه در سطح شهرستان و استان مصاحبه کنید تا تکلیف این پروژه معلوم شود.

    در صورت شروع بکار پروژه پالایشگاه بید بلند ۲ لطفا به مسئولین بگویید اجازه ندهند از استانهای دیگر نیرو برای کار بیاورند.مگر کاردان و تحصیل کرده بیکار در بهبهان و استان خوزستان کم داریم که از استانهای دیگر نیرو بیاورند.
    در این زمینه حتمن با فرماندار و رئیس اداره کار بهبهان مصاحبه کنید و برنامه هایشان برای استخدام بومی ها در فرایند ساخت پالایشگاه بید بلند ۲ جویا شوید.
    با تشکر

  • نماینده بهبهان و فرماندار و مسئولان اداره کار باید تلاش کنند الان که باز میخواهند استارت پالایشگاه بید بلند۲ را بزنند پیمانکاران ساخت پالایشگاه را مجبور کنند از بهبهان نیرو بگیرن.حداقل ۱۰۰۰ نفر نیرو میخواهند چرا مسئولان شهرستان بخصوص فرماندار و رئیس اداره کار و نماینده شهرستان در مجلس هیچ کاری برای دفاع از بیکاران تحصیل کرده بهبهان انجام نمیدهند.استخدام هزار نفر در پالایشگاه بید بلند۲ شهرستان بهبهان را از بیکاری نجات میدهد.شما در ۱۰ سال ۱۰۰۰ نفر را در بهبهان نمیتوانید استخدام کنید اما در یک پروژه راحت میشود این کار را انجام داد.این بهترین و آخرین فرصت برای نماینده بهبهان است.اداره کار را برای نام نویسی فعال کنید.آزمون بگیرید و بهترین ها را تحویل پیمانکار دهید تا حق کسی ضایع نشود.