شهردار بندر ماهشهر: گشت‌های دریایی در بندرماهشهر راه‌اندازی می‌شود

خورنا شهردار بندر ماهشهر با بیان اینکه این بندر با تمام توان آماده استقبال از میهمانان نوروزی است گفت: گشت‌های دریایی در ماهشهر راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خورنا به نقل از فارس، غلامحسین کمایی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان بندر ماهشهر اظهار کرد: شهرداری بندر ماهشهر برای ایام تعطیلات نوروزی برنامه‌های منسجمی را از هم‌اکنون تدارک دیده است.

وی افزود: از اواسط دی‌ماه سال جاری کمیته‌های ۹گانه‌ای که هرکدام شرح وظایف مشخصی دارند را تشکیل داده‌ایم که بحث استقبال و پذیرایی از میهمانان نوروزی امسال به بهترین شکل ممکن انجام شود.

شهردار بندر ماهشهر ادامه داد: برای نوروز امسال فضاها را به گونه‌ای آماده کرده‌ایم که شهروندان و همچنین میهمانان نوروزی بتوانند از فضاهای تفریحی به خوبی استفاده کنند.

کمایی خاطرنشان کرد: در این راستا فضاهای تفریحی محلات را نیز تجهیز کرده‌ایم و همچنین گشت دریایی نیز در ایام نوروز راه‌اندازی خواهد شد تا بتوانیم فضای دریا را که تاکنون در ماهشهر در بحث گردشگری بدون استفاده مانده بود، به شهروندان و نیز میهمانان نشان دهیم.

وی یادآور شد: برنامه‌های ویژه‌ای نیز در ورودی‌‌های شهر و همچنین پارک‌ها خواهیم داشت که با اجرای ویژه برنامه‌های بومی در راستای معرفی فرهنگ غنی منطقه به میهمانان نوروزی تلاش خواهیم کرد.

شهردار بندر ماهشهر در پایان اضافه کرد: تمام تلاش خود را به کار خواهیم برد تا شهروندان و همچنین میهمانان نوروزی تعطیلات سال نو را بسیار شاد و پرنشاط سپری کنند و خاطره بسیار خوبی در ذهن آنها ماندگار شود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • رضا خیلی خوبه، خبر نوید بخشی است