آغاز فعالیت مجدد مجمع نیروهای خط امام استان خوزستان

خورنا مجمع نیروهای خط امام استان خوزستان به مناسبت آغاز فعالیت مجدد خود پیامی صادر کردند. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم رب شهداء و صدیقین

میانه زمستان برای همه ایرانیان یاد آور ایامی است که خون های پاک جوانان این کشور برای آزادی و استقلال به ثمر نشست ؛ بهمن ماه در تاریخ ایران آغاز بهاریست که مهمترین شکوفه ی آن نفی سال ها استبداد داخلی و استعمار خارجی است. بهمن ماه یادآور انقلابیست که با رهبری آن عزیز سفر کرده و حضور همه مردم با عقیده های مختلف رقم خورد و همین مردم در گذر زمان و شرایط حساس در کنار امامشان ماندند و حماسه ها آفریدند و هنوز هم پای عهدی که با پیر خمین بستند ، هستند…

حضور حداکثری آحاد ملت در انتخابات های سال های ۹۲ و ۸۸ در گواه این ادعاست ، که مردم با همه مشکلات و کاستی هایی که به واسته برخی سوء تدبیری ها به وجود آمده بود باز هم به پای صندق های رای که یکی از دستاوردهای این انقلاب است آمدند و نشان دادند که خواهان اصلاح امور می باشند. مردمی که هیچگاه عقب ننشستند و همواره در عرصه حاضر بودند ؛ چه هشت سال در مقابله با هجوم خارجی و چه انحرافات و بی تدبیری های داخلی قاطعانه ایستادند و خون دادند.

همانگونه که نظام جمهوری اسلامی ایران با شعار استقلال و آزادی به پیروزی رسیده است انتظار می رود همواره در راستای اهداف اصیل آن بزرگمرد تاریخ گام برداشته شود و انقلاب با داعیه داری افراد به اصطلاح دلواپس و خودسر منحرف نشود.

ما نیز با امید به آینده تلاش می کنیم تا در راه امام و کمک به دولت برخواسته از رای ملت جهت نیل به اهداف مقدس انقلاب عمل کنیم.

اینک در دومین سال فعالیت دولت تدبیر و امید ، انتظار می رود دولتمردان با پایبندی به شعارها و برنامه های اصلاح طلبانه به پیش رفته و قطعاً وظیفه خود می دانیم تا هر آنچه در توان داریم برای کمک به دولت در کنار نقد منصفانه و سازنده انجام دهیم.

ضمن گرامیداشت ایام شکوهمند پیروزی انقلاب و پاسداشت خون های پاکی که در راه آزادی به زمین ریخته شد ، آغاز فعالیت سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام در استان خوزستان را همزمان با این ایام مبارک ، تقارنی سبز دانسته و پذیرای جوانان روشنفکر اصلاح طلب و آزادی خواه هستیم.

 

شورای مرکزی سازمان جوانان مجمع نیروهای خط امام استان خوزستان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • یک کتابخوان عضویت رایگان در کتابخانه که همه ساله در استان خوزستان همزمان با دهه فجر اجرا می شد امسال لغو شده است!!!چرا؟؟ بهمن ماه حماسه های باشکوه انقلاب است که یادآور نوجوانان و جوانان انقلابی ۵۷ و خاطرات شیرین آن دوران است و همیشه بیاد آن دوران کتابخانه های استان عضویت رایگان می پذیرفتند.اما امسال این سنت قدیمی اجرا نشده. یادمان باشد که انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی بوده و ما باید نوجوانان و جوانان کشورمان را با کتاب آشتی بدهیم.در تمام استانها عضویت رایگان بمناسبت دهه فجر اجرا شده بجز استان ما که از همه استانها عقب تر هستن. چرا جوانان را بیشتر به کتابخانه ها ترغیب نمیکنیم.دهه فجر بهترین زمان برای بردن دانش آموزان به کتابخانه هست تا فرهنگ انقلاب و فداکاری رهبران انقلاب را از راه کتاب یاد بگیرند. پس مسئولان کتابخانه عمومی استان تا دیر نشده عضویت رایگان کتابخانه ها را هم به برنامه های دهه فجر اضافه کنند.از سایت شما هم تقاضا دارم پیگیری کنید. موفق باشید