امام جمعه ی اندیمشک :

خواهان حاکمیت قانون در تعیین مرز اندیمشک و دزفول هستیم

خورنا: امام جمعه اندیمشک گفت: نامه ی رهبری به جوانان کشورهای اروپایی و آمریکایی، موج عظیم در میان این جوانان را به همراه داشت و بیداری و ‏هوشیاری را در جوانان زنده کرد.‏

 
به گزارش خورنا از اندیمشک، حجت‌الاسلام  نعمت الله خدامی  در خطبه‌های نماز جمعه  شهرستان اندیمشک انقلاب اسلامی ایران را ناشی از هوشیاری و بیداری مردم دانست و افزود: مردم ایران با حرکت در مسیر اسلام و با پیروزی انقلاب اسلامی الگویی جدید از شکوه و عظمت حرکت های مردمی را با الهام از نگرش اسلامی به دنیا معرفی کرده اند . 
 
وی با اشاره به نامه ی رهبر انقلاب خطاب به جوانان امریکایی و اروپایی این نامه را خیزش موجی  نو در میان جوانان کشورهای غربی دانست و عنوان نمود: این نامه بیداری   و هوشیاری را در نزد جوانان سرزمین های غربی به معنای هر چه کامل تر زنده کرد . 
 
وی در ادامه انقلاب اسلامی را حرکتی نو در نفی اسلام تیزی دانست و  گفت: رزیم طاغوت با به فسادکشیدن جوانان سعی در گمراهی و اسلام ستزی داشت و همین امر کشور را با صدمات بسیاری مواجه نمود. 
 
حجت الاسلام خدامی تصریح کرد : دهه ی فجر فرصتی نو در معرفی اصول انقلابی و معرفی باور شهدا و فساد و گمراهی های موجود در زمان طاغوت به منظور آگاهی بخشی به جوانان ایران اسلامی است و استفاده از این ظرفیت عظیم به منظور آگاهی بخشی هر چه بهتر گفتمان اسلامی ایران انقلابی امری ضروری است . 
 
امام جمعه ی اندیمشک در ادامه با بیان اینکه توجه به فرهنگ و ترویج مفایهم اسلامی نقشی غیر قابل انکار در معرفی انقلاب دارد افزود : توجه مطلوب به مقوله ی فرهنگ می تواند سبب کاهش گمراهی و فاصله ارزش ها و پایش جوانان با فرهنگ دینی و قرآنی شود و  از آسیب های اجتماعی را به میزان قابل توجهی بکاهد . 
 
وی در ادامه با تاکید بر توجه به وحدت ملاک قرار دادن قانون در تعیین اراضی دو شهر اندیمشک و دزفول و رفع اختلافات پیش آمده با انتقاد از افرادی که در جهت کسب منافع فردی و گروهی سعی بر حرکت در مسیر تفرقه ی این دو شهر دارند گفت :  مبحث تعیین حریم اندیمشک و دزفول در همایش ائمه جماعات استان در اندیمشک نیز ،   و نکاتی را به نماینده ی ولی فقیه در استان خوزستان حضرت ایت آلله موسوی جزایری در این باب عرض نمودیم .
 
وی در ادامه با بیان اینکه ما  نمی خواهیم حقی از طرفین  ضایع شود و اجرای و حاکمیت قانون را در این زمینه را خواستاریم زیرا تعیین ‏حریم مطابق قانون مانع سودجویی برخی مغرضان می شودما شاهد مصوبه ی قانونی هیئت وزیران در سال ۱۳۷۲ در رابطه با موضوع تعیین مرز دو شهر مجاور و انقلابی اندیمشک و دزفول هستیم و پس از آن تغییری در آن صورت نگرفته است پس این مصوبه به عنوان مصوبه ی عالی ترین  نهاد اجرایی کشور و با تبیین حقوق دو شهر باید در نظر گرفته شود . 
 
حجت الاسلام خدامی مردم اندیمشک را پاسدارانی از مفاهیم ارزشی و انقلابی دانست و خاطر نشان نمود : مردم شهر یکهزار شهید اندیمشک  همواره پاسدار ارزش های اسلام و انقلاب بوده اند و این مهم را ‏با مقاومت در عرصه های مختلف  با حرکت و توجه مسیر ولایت به بهترین شکل با تقدیم یکهزار  شهید در تاریخ انقلاب ثابت کرده اند.‏ 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • شهروند دزفول با سلام صبح امروز با تایید معاون استاندار خوزستان جناب آقای خبیر، و تأیید نهایی آن توسط کار شناسان کوی سوم شعبان، پایگاه چهارم شکاری، فرودگاه و دانشگاه صنعتی به اندیمشک الحاق شد. لازم به ذکر است که این نظر توسط استانداری خوزستان تایید شد. و تا ساعاتی دیگر خبر آن به روی سایت خبری اندیمشک می رود. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت(شتر در خواب بیند پنبه دانه )مراجعه فرمایید.
  • علی اقای شهروند دزفولی واقعا برای طرز فکرتون متاسفیم بدلمون موند یکبار از خواب بلند شیم و ارامش داشته باشیم البته اگر شما و مسئولین شهرتون دست غاصبشون رو از سره اندیمشک بردارن
  • علی دزفول
  • علی دزفول هاهاهاهاهاهاهاهاها.خخخخخخخخخ