با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

یکصد پروژه مخابراتی در خوزستان به بهره برداری رسید

خورنا برای این پروژه ها که در آیینی، همزمان در سرسرای شهید علی هاشمی استانداری خوزستان به بهره برداری رسید، بالغ بر ۵۴ میلیارد ریال هزینه شده است.

این پروژه ها شامل راه اندازی سایت های جدید ارتباطی، افزایش خطوط تلفن و افزایش پهنای باند است.
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات سپس در نشستی که با حضور جمعی از مسوولان در محل استانداری خوزستان برگزار شد اظهارکرد: خوزستان اهمیت بسیار خاصی از نظر منطقه ای و موقعیتی برای کشور دارد، از این رو باید شرایط ارتباطات در خوزستان در موقعیت بسیار عالی باشد.
‘ محمود واعظی’ افزود: از شروع به کار دولت یازدهم تا هفته دولت امسال، حدود ۳۷۰ کیلومتر فیبر نوری در خوزستان کشیده شد و از هفته دولت تا دهه فجر امسال نیز این میزان به ۵۷۰ کیلومتر افزایش یافته است.
وی بیان داشت: سرمایه گذاری بسیار خوبی از سوی شرکت های خصوصی در خوزستان در حال انجام است که از آن جمله می توان به سرمایه گذاری اپراتور ایرانسل، و همراه اول، و رایتل اشاره کرد.
وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: نگاه وزارت ارتباطات به مخابرات و ارتباطات خوزستان تنها در استان نیست بلکه وزارت این عقیده را دارد که باید این پهنای باند ارتباطی در این استان بتواند کشور عراق و استان های همجوار را نیز تغذیه کند.
واعظی گفت: با وجود مشترکان زیادی که در پهنای باند ارتباطی خوزستان وجود دارد هنوز پهنای باند این استان ظرفیت پذیرش متقاضی را دارد.
وی در ادامه با بیان اینکه امسال وضعیت حقوق مزایای کارکنان پست بهبود یافته، اظهارکرد:کارکنان شرکت پست امسال به سودهی و درآمد زایی خوبی دست یافتند که این مهم باعث شد تا حقوق و مزایای این قشر نیز بهبود یابد.
وزیر ارتباطات و هیات همراه قرار است عصر پنجشنبه به خرمشهر و شلمچه سفر کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.