نماینده ماهشهر خطاب به رئیس شبکه بهداشت شهرستان: علت عدم راه‌اندازی دانشکده و علت جدا نشدن از دانشگاه علوم پزشکی آبادان شخص شما هستید!/ اسکندری: شما فقط شعار می‌دهی

خورنا
در مراسم افتتاح کلینیک تخصصی بیمارستان حاجیه نرگس معرفی این شهرستان، نماینده مجلس و مدیر شبکه بهداشت و درمان ماهشهر به صورت لفظی با یکدیگر درگیر شدند.

براساس این گزارش، مدیر شبکه بهداشت و درمان ماهشهر در این مراسم اظهار کرد: برای حل مشکلات بیمارستان معرفی ماهشهر بنده و رئیس این بیمارستان آستین بالا زدیم و آن را به اینجایی که الان هست رساندیم.

عبدالرضا اسکندری ادامه داد: بیمارستانی که باید توسط دولت ساخته می‌شد به وسیله یک خیر احداث شده و در اختیار مردم قرار گرفت، اکنون با تلاش ما بوده که به اینجا رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم دست روی دست بگذاریم هیچ کاری پیش نمی‌رود و مشکلات سر جای خود باقی خواهد ماند.

*مدیریت شبکه بهداشت را سکوی پرتاب خود قرار ندادم

مدیر شبکه بهداشت و درمان ماهشهر افزود: بنده زمانی که آمدم این پست را گرفتم اینجا را به عنوان سکوی پرواز خود انتخاب نکردم و با وجود اینکه پست بالاتری به من پیشنهاد شده اما دیگر به هیچ عنوان این جانب را در مسئولیت بالاتری نخواهید دید.

اسکندری با بیان اینکه قبول این مسئولیت غیر از ضرر و زیان حاصلی برای من نداشته، تصریح کرد: مرتب عنوان نشود که مدیر شبکه بهداشت ماهشهر هیچ کاری نمی‌کند، چرا که مدیر شبکه به اندازه خود زحمت کشیده و تلاش کرده است.

به گزارش خورنا، اما درگیری لفظی از آنجایی آغاز شد که مدیر شبکه بهداشت و درمان ماهشهر از عدم حمایت نماینده این شهرستان در مجلس از وی سخن به میان آورد.

اسکندری اظهار کرد: تا همین یک ماه پیش هربار که اعلام کردم آقای آقاجری از من حمایت کن، من نیروی شما بودم، اما شما در جواب گفتی هیچ کس هیچ کاری نمی‌تواند بکند و متأسفانه هیچ تماسی هم با دانشگاه علوم پزشکی آبادان در حمایت از بنده گرفته نشد.

وی با بیان اینکه من یک فرد تنها هستم و هیچ حامی ندارم، افزود: متأسفانه هیچ گونه حمایتی از بنده صورت نگرفت و دانشگاه علوم پزشکی آبادان نیز بر بنده تاخت تا جایی که ابلاغ به نام شخصی دیگر و به نام دکتر قدری زده شد.

*نماینده مردم ماهشهر: برخلاف میل باطنی مجبورم وارد این بحث بشوم

نماینده مردم ماهشهر در مجلس شورای اسلامی در واکنش به سخنان مدیر شبکه بهداشت این شهرستان اظهار کرد: من نمی خواستم وارد این بحث بشوم اما متأسفانه شما مرا مجبور به ورود به این بحث کردی.

حبیب آقاجری خطاب به مدیر شبکه بهداشت ماهشهر گفت: علت عدم راه‌اندازی دانشکده و علت جدا نشدن از دانشگاه علوم پزشکی آبادان شخص شما هستید.

وی خاطرنشان کرد: من نمی خواستم در حضور جمع این مطلب را عنوان کنم اما خود شما بنده را مجبور به طرح این مسئله کردی.

*کم‌کاری مدیر شبکه بهداشت ماهشهر صدای وزیر را هم درآورده است

نماینده ماهشهر افزود: شما متأسفانه اینقدر کم‌کاری داشته‌ای که حتی وزیر نیز به بنده گفته این چه فردی است که شما خودت آنجا آورده‌ای و گذاشته‌ای و این هم نتیجه‌اش.

آقاجری تأکید کرد: هرکس کار نکند تعارف ندارم و با او محکم برخورد می‌کنم، بنده به دنبال کسی هستم که کار بکند.

*اسکندری: شما فقط شعار می‌دهی

مدیر شبکه بهداشت ماهشهر نیز در پاسخ به نماینده این شهرستان در مجلس گفت: شما متأسفانه فقط شعار می‌دهی و زمانی که بنده دوبار از شما خواستم که از من حمایت کنید، هیچ حمایتی نکردی.

اسکندری اظهار کرد: باید برای اتهامی که به بنده وارد کردی دلیل و مدرک بیاوری و اینکه عنوان می‌کنی که بنده عامل اصلی موارد مطرح شده هستم باید بر اساس ادله و مدرک باشد.

*آقاجری: چه حمایتی بالاتر از اینکه من شما را برای تصدی این پست آوردم

نماینده مردم ماهشهر نیز در پاسخ به وی گفت: چه حمایتی بالاتر از اینکه من خودم شما را آوردم و دیگر به صلاح نمی‌دانم در این جمع به ادامه بحث بپردازم و به همین مقدار کفایت می‌کنم.

منبع: ماهشهر امروز

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • sa آقاجری کم کم داره اون روی واقعیش رو نشون میده. خدا رو شکر
  • ناشناش متاسفم برای کسانی که کارخبری می کنند این کار فقط توسط دلال هاانجام می پذیرد حرمت خبرنگاران شکسته شده است با جوجه هایی که اصلا نمیدانند خبر چیست. متاسفانه سایتهایی بی هویت که فاقد هرگونه ارزشی بوده باید اینگونه باعث ابروریزی در شهر شوند چه کسی پاسخگو می باشد
  • ماهشهری اینروزها در ماهشهر بجای همدلی و همت مضاعف متاسفانه اینگونه حرکات و اختلافات کشنده بین مسئولان جولان میدهد.... امان از دنیاپرستی
  • شهروند این سایت خبرگذاری مثل خاله زنک ها افتادن بین مسعولین وخودشون هم نمیدونن دارن چکار می کننداز بیکاری
  • ماهشهری آقای اسکندری اگه شما راس میگویید پس چرا تاکنون سکوت کرده اید؟؟؟!!!!!!! این چند مدت کجا نشریف داشتید؟؟؟!!!!!
  • اهالي فاز6 بنام خدا با سلام نماینده محترم ماهشهر ؛فرماندار ؛شهردار ودیگر مسولین ماهشهر بروید دنبال آباد کردن شهرتان ورضای مردم وخدا باشید نه اینکه مردم را به بازی بگیرید شهر ماهشهر با این همه در آمد از همه شهرهای استان شاید به جرات بتوان گفت عقب تر است ؛وقتی آقای شهردار یا سازمان برق برای روشنایی ادامه روشنایی بلوار آزادی در قسمت فاز ۶یک کارگر می گذارد تا جای حدود ۵۰پایه برق را بکند ویاساخت یک بازارچه ویک مسجد سالهاست که شروع شده وتمام نشده ؛همه فاز ۶مسکونی شدومردم ساختند اما یک متر آسفالت سالم نداریم ؛مخابرات ۱سال است از ما پول تلفن گرفته وثبت نام انجام داده اما دریغ از خط تلفن وهزاران موضوع ومشکل درجای جای شهر ماهشهر...با این حرفها نه بیمارستان ؛بیمارستان میشود ونه کار ماندگاری باقی میماند به همین امیدیه که زمانی بخش ماهشهر بود نگاه کنید ببینید چقدر کار شده ؟وبعد نگاهی به ماهشهر ووضعیت آن بیندازید.
  • سربندر اقاى اقاجرى واقاى اسکندرى ومردم ماهشهر ودیگر مسولان ذى ربط بنده از شماها سوال دارم به نمایندگى از تمام مردم ماهشهر وحومه چرا در این شهر محروم محروم به لحاظ درامد سرانه!چرا تاکنون یک مرکز mriوجود ندارد؟ایا این از ابتداییترین حقوق مردم این منطقه نمیباشد ؟توضیح دهید چرا فردى مجوز mriرا در زمان ریس جمهور قبلى بدون صلاحیت وبا لابى گرى ودلالى این مسول وان مسول توانست بگیرد!وچهار میلیارد تومان چهار سال پیش ،واسه این مجوز وام دریافت کردودر غیر این مسیر مصرف کردوهیچگونه نظارتى صدایش در نیامد! مگر ان زمان مسولین نمیدانستندوظیفه دارند رسد کنند؟!تا این بودجه ومجوز به جاى خودش شایسته تخصیص داده شود!الان روزانه دویست نفر براى گرفتنmri مجبور شدهاند به اهواز وشهرهاى ابادان وبهبهان ودیگر شهر ها بروند!چرا حق مردم مظلوم ومحروم منطقه به این راحتى پایمال میگردد وکسی دم نمیزند!از همینجا از عالى ترین مقامات استان وحتى کشور استدعا دارم رسیدگى نمایید وبه مردم این منطقه توضیح دهید چرا تاهمین الان جهت احداث این مرکز اقدام نکردهاند چرا ?
  • سربندر خورنا خدا قوتتان دهد
  • شهروند جای تاسف است که اقای اسکتدری و حاج حبیب بجای خدمت بجان هم افتاده اند... درست است چرا واسه یه mri باید بیمار بدبخت رو با اون حال و روزش بفرستیم بهبهان؟؟؟!!! چرا؟؟!!' چون مسولین ماهشهری عرضه ندارن....!! این باعث شرم ماهشهریاس واقعا اخه چی کم داریم از بهبهان؟؟؟؟!!!!!!! واقعا باید خجالت بکشید اقای اسکندری.... اقای اسکندری خودش دست نشانده آبادانه و بدون شک از خودش اختیار نداره که شبکه بهداشت ماهشهر رو از آبادان جدا کنه...