ارائه خدمات مختلف درمانی در بیمارستان حاجیه نرگس بندرماهشهر با تعرفه دولتی

خورنا مدیر داخلی بیمارستان حاجیه نرگس بندرماهشهر گفت: طرح تحول نظام سلامت در کشور باعث رضایتمندی بیماران و کاهش هزینه های درمان شده است.

مسعودیان مدیر داخلی بیمارستان حاجیه نرگس معرفی بندرماهشهر در گفتگو با خبرنگار خورنا از جذب متخصصان مختلف در زمینه های قلب، پوست، داخلی، اطفال و جراح عمومی در دو زمان صبح و بعد از ظهر در این بیمارستان خبر داد.

مسعودیان اظهار داشت: متخصصان مختلف در زمینه های قلب، پوست، داخلی، اطفال و جراح عمومی در دو زمان صبح و بعد از ظهر در این بیمارستان آماده خدمت رسانی به بیماران به خصوص قشر کم بضاعت و بی بضاعت هستند.

وی با اشاره به طرح تحول حوزه سلامت، ادامه داد: با رایزنی های انجام شده و پیگیری های صورت گرفته، چندین متخصص در زمینه های دیگر نیز در مرحله قرارداد و طی شدن مراحل اداری هستند که به زودی به کادر پزشکی این بیمارستان اضاف خواهند شد.

مسعودیان در ادامه عنوان کرد: این بیمارستان از متخصصان طب اورژانس نیز بهره میبرد که باعث ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب به بیماران بخش اورژانس میباشد.

مدیر داخلی بیمارستان حاجیه نرگس بندرماهشهر خاطرنشان کرد: تهیه ملزومات بهداشتی برای بیماران بستری در بخش ها و انجام سی تی اسکن با تعرفه های دولتی از دیگر خدمات این بیمارستان به بیماران میباشد.

وی در پایان با اشاره به طرح تحول نظام سلامت در کشور بیان کرد: این طرح در حال حاضر به خوبی و با سرعت بالایی در حال اجرا میباشد که باعث رضایتمندی بیماران شده و تا حدودی توانسته بار هزینه های بیماران را کاهش دهد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • رضا با سلام و احترام ضمن تشکر از اطلاع رسانی و خدمات درمانی ؛ آرزو داریم بخش فوق تخصصی نیز در این بیمارستان یا بیمارستانی دیگر تأسیس گردد. خوب بود جدول تعرفه ها پیوست می شد .
    • عل تعرفه چی بیمارستان هم مثل بازاره بستگی به مقدار مشکلت داره مشکلتو بگو تا فی رو بگن.....
  • عل برادران عزیز وگرامی.چقدر حرف شما درست است؟؟؟؟؟ چرا نمیگین همه بیمارا دارن اعزام میشن اهواز به خاطر زیزرمیزی.؟ چرا نمیگین باند زیزرمیزی همچنان یواشکی با واسطه به کارشان ادامه میدن؟؟؟