در جلسه شورای اداری استان خوزستان مطرح شد؛

استاندار خوزستان: هر ماه بیش از ۴ کار ویژه در استان انجام شده است

خورنا استاندار خوزستان با تاکید بر این‌که به اندازه کافی استعداد در استان وجود دارد اما باید از این استعدادها بهره‌برداری شود، خاطرنشان‌کرد: ما نگران هستیم که بعد از نسل ما، مدیری برای تصدی امور تربیت نشود؛ مدیرانی که مقاوم و اهل ایثار باشند و این مساله فاجعه​ای برای مدیریت آینده کشور است.

 عبدالحسن مقتدایی در نشست شورای اداری استان که امروز، ۴ دی​ماه در محل استانداری برگزار شد، اظهارکرد: ۱۰ و ۱۱ دی​ماه اجلاس سراسری نماز در استان برگزار می​شود که به خیر و خوشی و به لطف خداوند همه چیز برای این مساله فراهم است و درصدد هستیم این مراسم را با حضور آقای قرائتی و معاون اول رییس‌جمهور برگزار کنیم.
وی افزود: حضور یادگار امام(ره) مصادف با سالگرد ارتحال آیت​الله جمی بوده است که از ایشان بابت حضور و قبول دعوت استان، قدردانی می​کنم.
مقتدایی با اشاره به اقدامات و فعالیت​های معنوی صورت گرفته در استان خاطرنشان‌کرد: مراسم نکوداشت نمایندگان شهید و فقید مردم در مجلس شورای اسلامی در زمان و دوران انقلاب قبل از انقلاب یکی از برنامه‌های معنوی استان بود که این مراسم با حضور رییس سابق مجلس برگزار شد.
استاندار خوزستان با تاکید بر ضرورت مستندسازی رشادت​ها و خاطرات دفاع مقدس، بر لزوم برگزاری همایش علمی در این زمینه، عنوان‌کرد: دیگر اقدام ما در استان، برگزاری همایش دفاع مقدس و پاسداشت خدمات کسانی که بعضا یاد آن​ها به فراموشی سپرده شده است و این مراسم برای پاسداشت زحمات شهرداران، بخشداران و فرمانداران دوران دفاع مقدس در استان بوده است.
وی گفت: کار دیگر، اجلاس پیرغلامان بود کار بسیار زیبایی بوده است که به خیر و خوشی و همت همه مسوولان به انجام رسید.
مقتدایی افزود: توجه به بحث زوار اربعین حسینی نیز از دیگر کارها بود که از طریق ۲ مرز رسمی استان حدود ۵۰۰ هزار زائر تردد کردند و این مساله با همکاری ارگان​های مختلف در بخش خدماتی، پشتیبانی،​ امنیتی، هلال احمر، سپاه، بهداشت و تدارکات محقق شد.
وی اظهارکرد: از ابتدای کار دولت جدید که بنده مسوولیت را بر عهده گرفته‌ام، هر ماه بیش از ۴ کار ویژه و خاص در استان انجام شده که این مساله یک سند افتخار است.
مقتدایی یادآورشد: تا پایان دی​ماه امسال ۲ جلسه شورای اداری دیگر خواهیم داشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.