پذیرش ۵۰۰ دانشجو در دانشگاه علمی – کاربردی شهرداری اهواز

خورنا قائم مقام دانشگاه علمی – کاربردی شهرداری اهواز از پذیرش ۵۰۰ دانشجو برای بهمن ماه  ۹۳ بصورت بدون کنکور و در دو مقطع کاردانی وکارشناسی در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش سایت شهرداری به نقل از اسماعیل احمدی فر دانشگاه علمی – کاربردی شهرداری اهواز برای بهمن ماه سال ۱۳۹۳ در رشته های کاردانی فنی: معماری، شهرسازی ، فناوری اطلاعات و برق مترو و همچنین رشته های مهندسی : معماری ، برق مترو و حمل ونقل شهری دانشجو می پذیرد.

وی افزود:  ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی شهرداری اهواز در مقطع کاردانی از روز دوشنبه ۱/۱۰/۹۳ آغاز و تا تاریخ  دوشنبه ۸/۱۰/۹۳  پایان می پذیرد و در مقطع کارشناسی از روز دوشنبه ۸/۱۰/۹۳آغاز و در روز دوشنبه  ۱۵/۱۰/۹۳ پایان می پذیرد  که این زمان در صورت صلاحدید سازمان سنجش آموزش کشور قابل تمدید است.

قائم مقام دانشگاه علمی کاربردی شهرداری اهواز گفت: متقاضیان می توانند در مهلت در نظرگرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما در سایت سازمان سنجش کشور به نشانی www.sanjesh.org جهت سهولت در امر ثبت نام با مراجعه به کافی نت مستقر در دانشگاه به نشانی: بلوارگلستان-  ضلع شرقی میدان کارگر (فلکه فرهنگ شهر) نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

احمدی فر بیان داشت: این دانشگاه از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مدرن نظیر سایت های کامپیوتری مجهز، کارگاه رباتیک، آتلیه معماری، کتابخانه، سالن آمفی تئاتر پیشرفته و . . . جهت دانشجویان برخورداراست و محل مناسبی جهت ایجاد و انتقال علم و تکنولوژی با استفاده از اساتید برتر استان در سازمان های شهرداری اهواز می باشد.

گفتنی است پذیرش دانشجو در هر رشته ۷۵ نفر است که از این تعداد ۴۵  نفر از پرسنل شاغل در شهرداری و۳۰ نفر به صورت آزاد پذیرش می شوند.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ذیل ۳۳۷۲۴۱۱۶- ۳۳۷۲۴۱۱۸-  ۰۹۳۳۷۲۸۱۷۷۲ تماس حاصل نمایند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.