«ساخت‌وساز با کاربری مغایر» بیشترین مشکلات شهروندان اندیمشکی

خورنا بیشترین مشکلات مردم در مراجعه به شهرداری این شهر در زمینه واگذاری املاک و زمین‌هایی است که بدون در نظر گرفتن موازین قانونی در سال‌های گذشته مصالحه شده است.

وی افزود: در حال حاضر این موضوع مشکلات عدیده‌ای را برای شهروندان و این شهرداری ایجاد کرده، زیرا شهرداری به علت مشکلات قانونی قادر به صدور مجوز ساخت‌وساز برای این گونه زمین‌ها نیست.

شهردار اندیمشک اضافه کرد: در برخی از این مناطق شهری متاسفانه حتی زمین‌های دارای کاربری‌های آموزشی، بهداشتی و فرهنگی نیز به افراد واگذار شده است.

پاپی با اشاره به پروژه‌های در دست اجرای این شهرداری در سال جاری تصریح کرد: ۲۱ پروژه عمران شهری در حوزه‌های مختلف اجرا خواهد شد که در حال حاضر در مرحله عقد قرارداد و تفاهمنامه با پیمانکاران هستیم.

وی افزود:تاکنون دو پروژه از این تعداد که شامل کانل کوی رسالت و آسفالت این منطقه است آغاز شده و در حال انجام است.

شهردار اندیمشک خاطر نشان کرد:رنگ‌آمیزی جداول،باز کردن گره ترافیکی کوی شهدا، کف‌پوش معابر اصلی و لکه‌گیری و آسفالت خیابان‌های اصلی شهر از جمله اقدامات شهرداری در طول سه ماهه جاری است.

وی در پایان افزود: برای حل مشکل آسفالت مناطق شهری جدید نیز مقدار ۵۰ هزار متر مربع آسفالت در نظر گرفته شده که با این حجم آسفالت مشکل این مناطق نیز در این خصوص مرتفع خواهد شد

منبع/ فارس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 • من به این شهردار اعتماد دارم
  و واقعا کارش رو بلده
  از روزیکه شهردار شده اوضاع یکمی بهتر شده

 • اقای پاپی واقعا کارش درسته
  من بهش ایمان دارم میتونه اندیمشک رو اباد کنه

 • سلام و درود بر اقای پاپی واقعا مردم اندیمشک به شما اعتماد دارن اگه واقعا کسی بخواد برای این شهر اقدامی انجام بده خود شما و این شورا هستید امیدوارم با کارهایی که برای ابادانی شهرمان انجام میدین اسمتان برا همیشه در شهرداری و این شهر به یادگاری بماند برای نفرات بعدی که در هر کجای این شهر مسولیت خدمت به مردم نصیبشون میشه انشااله همیشه موفق و موید باشید

 • لطفا در مورد بقیه پروژهایی که قرار ه انجام بشه نیز توضیحات لازم را ارایه فرمایید تا مردم بیشتر با پروژه های در دست اقدام اشنا بشن – ممنون

 • حالا ای کسانی که دنبال قبلی ها بودید دوباره بگید قبلی ها خوبند تازه داره گند کارهاشون درمیاد و کسانی که این زمین ها رو قبلا واگذار کردندآنهابودند که متأسفانه با این کارهاشون اندیمشکو به عقب برگردوندند ولی شما چسبیدید به یک پارک در حالیکه با این همه زمین کارهای بزرگتری میشد انجام داد.

 • آفرین بر غیرتت برادر ایشالا موفق باشی/خواهشی که دارم از اعضای شورا و نماینده اینکه بحث و بی خودی سیاسیش نکنن و کمک این سهردار عزیز بدن امیدوارم سهر رنگ و بوی همدلی به خودش بگیره