تقویت برنامه‌های مذهبی پیش‌رو در رامشیر

خورنا صبح امروز جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رامشیر به ریاست فرماندار و با حضور مسئولان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار رامشیر، راهپیمایی بزرگ مردم رامشیر در روز اربعین حسینی از مزار سید هاشم تا سید الوان که به صورت خودجوش برگزار شد را نقطه عطفی در عزاداری‌ها و مراسم‌های شهرستان برشمرد.

سعید فیوضی در این جلسه ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن رحلت رسول اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) از همه برگزارکنندگان همایش نماز در رامشیر تشکر کرد و اظهار داشت: خوشبختانه برگزاری همایش نماز در رامشیر بازتاب بسیار مطلوبی داشت و شهرستان رامشیر بیش از انتظارها در برگزاری این همایش موفق بود.

وی همچنین با اشاره به مراسم پرشور مردمی در روز اربعین حسینی در شهرستان رامشیر گفت: راهپیمایی بزرگ مردم رامشیر در روز اربعین حسینی از مزار سید هاشم تا سید الوان که به صورت خودجوش برگزار شد نقطه عطفی در عزاداری‌ها و مراسم‌ها شهرستان بود.

همچنین در این جلسه هر یک از اعضا نقطه نظرات و پیشنهادات خود را برای مراسم‌های پیش‌رو بیان کردند و فرماندار بر لزوم هماهنگی هر چه بیشتر در مراسم‌های پایانی ماه صفر تأکید کرد

منبع / فارس

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.