نمایشگر اسمارت فون گلکسی آلفا سامسونگ داراری رزولوشن ۷۲۰p است !

galaxy-alpha2

گجت نیوز – چند روز پیش بود که تصاویر و مشخصاتی از اسمارت فون گلکسی آلفا سامسونگ  از سوی وب‌سایت Sammobile به بیرون درز کرد.نکته تعجب برانگیز در مشخصات گلکسی آلفا وجود نمایشگری با رزولوشن پایین ۷۲۰p بود ، اما ظاهرا این موضوع حقیقت دارد.

طبق آن خبر، صفحه‌نمایش گلکسی آلفا مانند گلکسی S3 خواهد بود. با این فرض تصور شد که رزولوشن این گوشی ۷۲۰p خواهد بود که البته در آن زمان چنین فرضیه‌ای را به دلیل عقب‌گرد واضحی که از سوی سامسونگ احساس می‌شد، غیرموجه ارزیابی کردیم.

گزارش جدیدی که از سوی همین وب‌سایت منتشر شده، رزولوشن ۷۲۰p آن را تأیید می‌کند. جزئیات رزولوشن این محصول از قرار معلوم در Developer Console سامسونگ ارائه شده است. همان‌طور که در تصویر نیز مشاهده می‌کنید، رزولوشن این گوشی ۷۲۰p عنوان شده تا سامسونگ در اولین قدم خود برای ورود به دنیای اسمارت‌فون های فلزکاری شده، با یک رزولوشن پایین حضور پیدا کند.

به نظر سامسونگ می‌خواهد طرفداران خود را در یک امتحان شرکت دهد که آیا حاضرند یک گوشی فلزی سامسونگی را به هر صورتی در میان خود بپذیرند یا خیر! شاید هم استفاده از رزولوشنی بالاتر، قیمت تمام‌شده محصول را به اندازه‌ای افزایش می‌داده که سامسونگ ترجیح دهد در قدم اولیه محتاط‌تر عمل کند. به هر حال سامسونگ باید به این درک رسیده باشد که طرفداران این شرکت چندان نیز دلباخته یک محصول فلزی نیستند و بیش از این به فکر یک طراحی جدیدتر برای محصولات سامسونگ هستند.

galaxy-alpha-11

در این لیست همچنین نام گلکسی S5 آلفا -آن‌طور که پیش‌تر شایع شده بود- دیده نمی‌شود و تنها نام گلکسی آلفا وجود دارد.

مسلما این گوشی یک پرچم‌دار «بالارده» و حتی اگر از ما می‌شنوید یک «پرچم‌دار» نیز نخواهد بود و سامسونگ آن را تنها در قالب یک گوشی جدید و بدون جنجال خبری به بازار خواهد فرستاد.

۷ مرداد ۱۳۹۳

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.