هاشمی: انشاء‌الله نتیجه انتخابات همان رایی باشد که مردم به صندوق می‌اندازند

خورنا: آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با حضور در مسجد جماران رأی خود در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی را به صندوق انداخت.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پس از انداختن رای خود در صندوق در جمع خبرنگاران گفت: امیدواریم با شرکت مردم در انتخابات، مجلس به محلی تبدیل شود که در شرایط خاص کشور بتواند تاثیرگذار باشد و مشکلات کشور را حل کرده و آینده انقلاب را تضمین کند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه انشاء الله نتیجه انتخابات همانی باشد که مردم می‌خواهند و همان رایی باشد که به صندوق می‌اندازند، گفت: اگر نتیجه همانی باشد که مردم در صندوق می‌اندازند انشاء الله مجلس خوبی خواهیم داشت.

وی گفت: مردم، دلسوز نظام ،انقلاب، اسلام و ایران هستند و برای من هم همراهی و همدلی ملت و مسئولان مهم است. جریانات سیاسی هم می‌توانند با نقادی و ارائه مطالب درست به بهتر شدن وضع کشور کمک کنند.

به گزارش ایلنا، هاشمی رفسنجانی در پایان ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات و خبرنگاران گفت: خداوند به همه ما توفیق دهد که راه انقلاب را در نظر داشته و آن را حفظ کنیم و اجازه ندهیم زحمات فراوان نیروهای مجاهد انقلاب و فداکاری‌های خانواده‌های شهدا، جانبازان، ْآزادگان از دست برود.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • یوسف متخصص گوش وحلق وبینی