وزیر دفاع: ۱۵۰ هزار موشک فقط برای شلیک به اسرائیل

خورنا: سردار سرتیپ پاسدار احمد وحیدی روز یکشنبه در رزمایش ۵۰٬۰۰۰ نفری فداییان انقلاب جهانی اسلام در بوشهر افزود: آنهایی که ملت ایران را تهدید می‌کنند باید به چند سوال پاسخ دهند نخست اینکه خودشان را برای چه تعداد کشته آماده کرده‌اند.

وی گفت: ملتی که بزرگترین ارزشش جهاد فی سبیل الله است، تهدید‌پذیر نیست.

وی اضافه کرد: آنها باید پاسخ دهند که برای چه مدت نبرد، غرق شدن چند ناوشان و انواع حملات و ضربات کوبنده بسیجیان دریا دل با انواع موشک‌‌ها، اژدرهای سطحی و زیر سطحی آمادگی و تحمل دارند.

وحیدی یادآورشد: سردمداران آمریکایی گمان نکنند تا حالا جنگ واقعی را تجربه کرده‌اند، زیرا در عراق رژیم بعث صدام عقب‌نشینی کرد و در افغانستان نیز کسی نبود که بجنگد اما با این وجود در این کشورها وضعیت آنها وخیم است.

وی با بیان اینکه ایران برای آمریکا ویتنام نیست گفت: ایران اسلامی آنچنان مقتدر و قوی است که در صورت حماقت سردمداران آمریکا جنگ واقعی را نشان خواهد داد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه آیا رژیم صهیونیستی خودش را برای ۱۵۰٬۰۰۰ موشک آماده کرده است اظهار داشت: رژیم صهیونیستی وقتی بخواهد تهدیدش را عملی کند رزمندگان اسلام می‌توانند انتقام ده‌ها سالی که این رژیم علیه مسلمانان ظلم کرده است را بگیرند.

وی گفت: آنها هنوز انتقام صبرا و شتیلا و کشتارهایی که در اردوگاه‌ها و غزه انجام داده‌اند را پس نداده‌اند.

وحیدی افزود: حاکمان رژیم جعلی صهیونیستی گمان می‌کنند که ملت و بسیجیان ما در ایران و در عالم به آنها مهلت نفس کشیدن خواهند داد.

وحیدی یادآورشد: ملت ایران پشتوانه غنی عاشورا و مهدویت را دارد و براساس رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری آنچنان قدرت منسجمی تشکیل شده است که کسی نمی‌تواند در آن خللی ایجاد کند.

وزیر دفاع و پستیبانی نیروهای مسلح افزود: با وجود تهدیدها و فشارهای رژیم‌های استکباری علیه ایران اسلامی در ۳۳سال گذشته قدرت انقلاب روز به روز افزونتر شده است.

وحیدی بیان کرد: امروز توازن منطقه ای به ضرر رژیم صهیونیستی بهم خورده و گلو و راه تنفس این رژیم نامشروع را می‌بندد.

وی اضافه کرد: مسئولان اطلاعاتی و نظامی رژیم اشغالگر قدس و کشورهای استکباری به صورت رسمی اعلام می‌کنند که اگر به ایران حمله کنیم چه بسا حیات ما به خطر خواهد افتاد و این امر باعث اختلاف در بین آنها شده است.

وحیدی گفت: کشتی‌های آمریکایی به هر منطقه‌ای گسیل می‌شدند مردم آن کشورها دست‌های خود را بالا می‌بردند اما امروز حضور ناوگان آنها در منطقه با چالش جدی روبه‌رو شده است بطوری که تحت کنترل دائمی نیروهای مسلح ما هستند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از بسیج به عنوان کانون مدیریت کارآمد و الگو ساز در جهان یاد کرد و افزود: ما با اتکا به بسیج و رهبر فرزانه می‌رویم تا به حول و قوه الهی امت اسلامی را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: امروز نمی‌توانیم بگوییم مسلمان هستیم اما دستمان در دست آمریکا باشد و با رژیم صهیونیستی نیز سر و سری داشته باشیم.

وحیدی با بیان اینکه بسیج ریشه در عاشورا دارد اضافه کرد: بسیج اخلاص را از عاشورا به ارث برده است.

وی افزود: بسیج، آبادانی، ارزش مداری، الگوسازی و حرکت به سمت سعادت و قدرت است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح یادآور شد: بسیج درعرض حرکت می‌کند و مرز و جغرافیا نمی‌شناسد و اگر امروز جوامع اسلامی نیز قالب شکسته اند و پرواز جدیدی را امتحان می‌کنند، نشات گرفته از تفکر بسیجی است.

وی از رئیسعلی دلواری نیز به عنوان یک بسیجی یاد کرد و گفت: استان بوشهر کارنامه درخشانی در مبارزه با استعمار و استبداد دارد و در دوران دفاع مقدس نیز در عرصه‌های مختلف حضور اثرگذاری داشت.

وحیدی افزود: این رزمایش ۵۰٬۰۰۰ نفری در کنار آبهای نیلگون خلیج‌فارس پیام مهمی برای دشمنان ملت ایران دارد که ما آماده‌ایم برای دفاع همه‌جانبه از کشور جان خود را نثار کنیم و آبهای خلیج‌فارس و دریای عمان هرگز نمی‌تواند مورد طمع و سوء‌استفاده دشمن قرار گیرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.