بیانیه ۲۲۸ نماینده در مورد تحریم بانک مرکزی از سوی انگلیس

خورنا: عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه ۲۲۸ نفر از نمایندگان مجلس را در پی محکوم کردن اقدام اخیر کشور انگلیس درباره تحریم بانک مرکزی قرائت کرد.

محمد دهقان عضو هیأت رئیسه مجلس در جلسه امروز بیانیه ۲۲۸ نفر نمایندگان را درباره محکومیت اقدام انگلیس خبیث درباره تحریم بانک مرکزی قرائت کرد.

در این بیانیه آمده است: دولت انگلیس برتر از ابلیس یک بار دیگر عمق کینه و دشمنی خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران نشان داد و با اعلام تحریم بانک مرکزی گام دیگری در دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران برداشت.

انگلیس خبیث جدال دیگری از سابقه ننگین خود علیه ملت ایران و کارنامه سیاهش که هیچ‌گاه از تاریخ این ملت زدوده نخواهد شد در تمام سال‌های بعد از انقلاب اسلامی دست از کینه‌ورزی بر نداشته است.

از حمایت از سازمان گروهک تروریستی منافقین که انگلیس آغازکننده آن بود گرفته تا اعمال قطعنامه‌ها و اقدام اخیر که تحریم بانک مرکزی؛ گوشه‌ای از اقدامات کینه‌توزانه این کشور بوده است.

ما نمایندگان ملت بزرگ ایران ضمن محکوم کردن این اقدام شدید ظالمانه دولت انگلستان، اعلام می‌کنیم این اقدامات خصمانه هیچ تأثیری در عزم راسخ ملت ایران در پی نمودن صراط مستقیم نخواهد داشت و ما لحظه‌ای از آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری دست نخواهیم کشید و کشورهایی مانند انگلیس و آمریکا را به گور خواهند برد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.