خسارت ۲۰۰ میلیون تومانی باران به زیدون بهبهان

خورنا: بخشدار زیدون گفت: بارندگی‎های چند روز گذشته دست‎کم خسارتی ۲۰۰ میلیون تومانی به زیدون بهبهان وارد کرده ‎است.

فریدون توکلیان امروز در گفت‎و‎گو با خبرنگار فارس در بهبهان اظهار داشت: در چند روز گذشته شاهد نزول رحمت الهی در منطقه بودیم که بسیاری از کشاورزان را نسبت به سال کشت خود امیدوار کرده‎است.
وی افزود: اما متاسفانه همین بارندگی‎ها باعث بروز حادثه‌ای ناگوار در محور بهبهان ـ رامهرمز شد که همه هم‎میهنان ما را نگران و ناراحت کرد.
توکلیان تصریح کرد: خوشبختانه این بارندگی‎ها با وجود اینکه سه رودخانه در اطراف زیدون واقع شده‎است آسیب‎های زیادی به زیدون وارد نکرده و مشکل خاصی در این شهر به وجود نیامد.
بخشدار زیدون در خصوص خسارات وارد شده ناشی از بارندگی‎های اخیر در این شهر گفت: دره‎ای در منطقه درونک وجود داشته که هر سال با بارندگی نیز گسترش می‎یابد و پس از آبگرفتگی این دره زمین‎های زیادی از کشاورزان دچار آبگرفتگی شده‎است که تا زمان فروکش نکردن این آب‎ها امکان برآورد میزان خسارت ریالی این حادثه نیست.
وی افزود: همچنین یک پل فلزی بین روستایی در منطقه درونک نیز به وسیله آب تخریب شده‎است که میزان خسارت این حادثه بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان است.
توکلیان خاطرنشان کرد: اما با تلاش نیروهای بخشداری و شهرداری زیدون، در سطح شهر هیچ حادثه‎ای را نداشته و این بارندگی‎ها خسارتی در سطح این شهر به وجود نیاورده‎است.
بخشدار زیدون در پایان بار دیگر به وجود رودخانه وحشی زهره در منطقه زیدون اشاره کرد و اظهار داشت: این رودخانه به دلیل نبود هیچ سدی در بالا‎دست آن در هنگام بارندگی بسیار خطرناک بوده و مسئولان باید برای کنترل آن چاره‎ای بیاندیشند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.