استیلی: پرسپولیس بدون هوادار یعنی “هیچ”

خورنا: سرمربی پرسپولیس با بیان این‌که پس از دیدار با سپاهان همه تماشاگران را جمع نبسته گفت: سال‌ها در پرسپولیس بازی کردم و می‌دانم این تیم بدون هوادار یعنی هیچ.

حمید استیلی درخصوص بازی فردا مقابل سایپا عنوان کرد: با توجه به شرایط ۲ تیم بازی حساس و مهمی را پیش رو داریم. در این بازی رضایی و نوروزی را به دلیل محرومیت و علی عسگر و هاشمیان را به‌خاطر مصدومیت در اختیار نداریم و باید با این شرایط به مصاف سایپا برویم.

وی افزود: امکان تمرین کردن هم نداشتیم و فقط ۲ روز ریکاوری کردیم. به سازمان لیگ برای به تعویق افتادن بازی درخواست دادیم که موافقت نشد. امیدوارم بازی خوبی شود و بتوانیم به خواسته خود برسیم.

استیلی در پاسخ به این سؤال که آیا در این بازی به هوادار نیاز دارید یا خیر گفت: چرا نداریم؟ مگر می‌شود هوادار پرسپولیس پشت این تیم نباشد؟ من گفتم تعدادی از هواداران ما پشت سر ما نیستند و همه را جمع نبستم. سال‌ها در پرسپولیس بازی کردم و می‌دانم پرسپولیس بدون هوادار یعنی هیچ. ما هر چه داریم از این هواداران است اما برخی از آنها در بازی مقابل سپاهان از پشت نیمکت ما شروع به شعار دادن کردند. این افراد با ما همدل نیستند و پشت پرسپولیس را خالی می‌کنند اما هوادارانی هستند که دل و جانشان را برای پرسپولیس می‌گذارند. قدم آنها روی چشم ما و از آنها خواهش می‌کنیم بیایند و پرسپولیس را ۹۰ دقیقه حمایت کنند چون به آنها نیاز داریم.

سرمربی پرسپولیس در ادامه درباره معمارزاده گفت: خبرنگاران در تمرین حضور دارند و همه چیز را می‌بییند. من درباره این بازیکن حرفی نمی‌زنم. معمارزاده را در اختیار باشگاه گذاشتیم تا تصمیمات لازم درباره او گرفته شود. متاسفانه همه چیز ما تحت‌الشعاع نتیجه‌گیری شده و برخی اصول‌ به همین دلیل زیر پا گذاشته می‌شود که این موضوع اصلاً خوب نیست. انشاءالله پرسپولیس از این شرایطش بیرون بیاید تا درباره این موضوع بهتر و راحت‌تر صحبت کنم.

استیلی درباره جلسه امروز با علی پروین به فارس گفت: جلسه خوبی برگزار کردیم و صحبت‌های مختلفی را انجام دادیم. حضور پروین در کنار ما باعث دل‌گرمی بازیکنان شد، البته جا دارد از رسانه‌ها عذر خواهی کنم که نتوانستم امروز در نشست خبری در خدمت آنها باشم و امیدوارم مرا ببخشند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.