قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس: بخاطر رفتار زشت نصرتی و شیث عذرخواهی می‌کنم

خورنا: جمشید زارع درخصوص حرکت زشت محمد نصرتی و شیث رضایی در بازی پرسپولیس مقابل تیم داماش گیلان گفت: من ضمن انتقاد از اشاعه‌دهندگان اینگونه اخبار و تصاویر که بر خلاف آموزه‌های دینی ماست، از جامعه ورزشی، ورزش‌دوستان و به ویژه هواداران باشگاه بزرگ پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم.

وی افزود: اطمینان می‌دهیم که باشگاه پرسپولیس در این زمینه قاطعانه تصمیم‌گیری خواهد کرد. آنچه که مسلم است مدیران باشگاه از رفتارهای اخلاق‌مدارانه و اعتقادات خود درخصوص داشتن باشگاهی پاک، منزه و اخلاق‌گرا کوتاهی نخواهد کرد.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: در شرایطی که تیم پرسپولیس با یک برد شیرین مقابل داماش قصد آغاز تعطیلات چند هفته‌ای را داشت تا با انرژی مضاعف و برنامه‌ریزی مدون به رقابت‌های لیگ بازگردد رفتار یک بازیکن بی‌فکر و بی‌توجه آرامش را از باشگاه گرفت. بنابراین هواداران مطمئن باشند که با خاطیان شدیداً برخورد خواهیم کرد.

دیدار تیم‌های داماش گیلان و پرسپولیس در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر که روز شنبه برگزار شد به برتری ۳ بر ۲ سرخپوشان تهرانی انجامید. در این مسابقه محمد نصرتی و شیث رضایی پس از گلزنی تیم‌شان حرکات زشتی انجام دادند که به احتمال فراوان جرایمی را برای آنها به دنبال خواهد داشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.