در پی اخباری مبنی بر کمک به شهرداری هندیجان؛

اسامی خیانت کنندگان به دارایی های مردم ماهشهر منتشر میشود

خورنا: در صورت تصویب هرگونه مبلغی در شورای شهر بندرماهشهر جهت کمک و قرض دادن به شخص حقیقی یا حقوقی، خصوصی یا دولتی، خورنا اسامی رای دهندگان به آن لایحه یا طرح را منتشر میکند.

به گزارش خورنا، پس از بالا گرفتن ماجرای درخواست کمک شهرداری هندیجان از شهرداری ماهشهر و دفاع برخی از اعضای شورای شهر بندرماهشهر در خصوص بذل و بخشش این کمک از دارایی های مردم ماهشهر و موج نارضایتی مردم ماهشهر، این پایگاه خبری جهت شفاف سازی افکار عمومی و آشنایی بیشتر مردم با نمایندگان خود در شورای شهر، اسامی آنان را به صورت کامل منتشر خواهد کرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • خوزستان ما مردم حمایت میکنیم . منتشر کنید لطفا
    • ahmad ?????? pass che vaght ?????????????
  • اقا شکر خوردن اىن حرکت شما واقعا انقلابى است
  • ماهشهر باسلام البته شكي نيست كه كمك به ديگر شهرها بويژه شهرستان هنديجان كه پيوندهای تاريخي و فرهنگي و قومي ناگسستنی با بندرماهشهر دارد ميتواند پسنديده باشد ولی بايد ديد مگر مشكلات عديدۀ ماهشهر واقعا حل شده است كه آقايان از كيسۀ خليفه بذل و بخشش ميكنند؟؟؟!!! و آيا اين پولها ارثيۀ پدری آقايان است كه هرطور دلشان بخواهد در راه منويات سياسي و بدست آوردن نظر مثبت برخی آنرا خرج كنند؟؟؟!! از مسئولين ماهشهر ميخواهم حتما به نقاط مختلف ماهشهر سركشی نمايند و باتوجه به در پيش بودن ايام نوروزی و ورود مسافران از ديگر شهرهای ميهن عزيزمان به ماهشهر، وضعيت خيابانها و كوچه ها و پاركها و معابر را بررسي نمايند و ببيند بجز آبروريزی چيزي هست ؟؟؟!! آيا وضعيتی كه گريبانگير ماهشهر شده با شان مردم نجيب و درحد جايگاه اين شهر مثلا صنعتي ميباشد؟؟؟؟!!! پروژه هاي نيمه كاره شهرداری(پلها و خور و پارك و اسكله غزاله و جايگاههای نيمه كاره سی ان جی و مراكز نيمه ساخته تجاری و تفريحي......) و وضعيت نظافت، آسفالت نامناسب و كنده كاريهای عجيب و غريب در سطح كوچه و خيابانها و پاركهای متروكه و سگهای ولگرد خطرناك در سطح شهر و زباله های بحال خود رها شده و عدم وجود سرويسهای بهداشتی و روشنایی نامناسب شهر هنگام شب و دهها مشكل ريز و درشت ديگر اين شهر حل شده كه آقايان دايۀ مهربانتر از مادر شده و بفكر مشكلات شهرهای ديگر افتاده اند؟؟؟؟!!! اگر اقايان فارغ از مشلات ماهشهر راست ميگويند دست زن و بچه شان را بگيرند و در سطح شهر بگردانند تا ببينند واقعيتها در ماهشهر چيست!!! آيا اين دلسوزان شهرهاِ مجاور حاضرند مهمانان خود را به يكي از پاركهای ماهشهر ببرند؟؟؟!!! و آيا اعضای شورای اسلامی شهر بندرماهشهر رای آورده اند كه مشكلات بی پايان ماهشهر را ناديده بگيرند و بفكر مشكلات و نارساييهای ديگر شهرها باشند؟؟ آخر اين چگونه تفكر شوميست كه بر مسئولين ماهشهر سايه افكنده است؟؟؟؟!!!!! و چرا چشمانشان را بر واقعيتهای تلخ اين شهر نفرين شده بسته اند؟؟؟؟؟؟؟ آيا چهرۀ يك شهر قرن بيست و يكمي آنهم از نوع صنعتي اش بايد اينگونه باشد؟؟؟؟!!! يا اينكه اين هم بخشي از زدوبندهاييست كه برخي آقايان برای تثبيت موقعيت خود براه انداخته اند؟؟؟؟!!! شهرداری و شورای شهر ماهشهر اگر در گفتار و عمل خود صداقت داشته باشد بفرمايند بگويند پس جريان آن چهار ميليارد پولی كه دوسال پيش از بودجه شهرداری به خزانه برگشت چه بود؟؟؟در حاليكه همان موقع ماهشهر از مشكلات بسياري رنج ميبرد؟؟!! و جالب اينجاست كه آقايان موضوع را كلا تكذيب فرمودند!!!!! بهروی مردم بيدار و فهيم ماهشهر بيدار بوده و قضايا را از نزديك و با چشم باز نگاه كرده و عملكرد اين آقايان در اين موضوع ميتواند ملاك بسياری از تغييرات انتخاباتی در شورا و حتي مجلس باشد و اميد ميرود كه پيش از اينكه موضوع با لابي گری برخي افراد معلوم الحال محقق گردد و سرنوشت شهر و مردم ماهشهر فدای مطامع و منافع برخي نااهل گردد، دلسوزان و معتمدان و بزرگان شهر از انجام اين خيانت جلوگيری نمايند.در پايان مجددا يادآور ميشود كه كمك كردن به عزيزنمان در هنديجان در صورتيكه مشكلات اوليۀ شهر ماهشهر حل گردد نه تنها بد نيست بلكه برای تعالی روح برادری و پيشرفت در منطقه موثر خواهد بود ولی وقتی چراغی به خانه رواست به مسجد حرامست... والسلام علی من اتبع الهدی
  • ماهشهری دلسوز اگر اين خبر صحت داشته باشد واقعا جای تاسف و شرم دارد...!!!!