استاندار خوزستان: مجموعه‌های نفتی به خانه سالمندان تبدیل شده‌اند

خورنا: استاندار خوزستان گفت: مجموعه‌های نفتی به دلیل آنکه بازنشستگان را مجددا دعوت به کار می‌کنند، به خانه سالمندان تبدیل شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، عبدالحسن مقتدایی در جلسه شورای برنامه‌ریزی استانداری که پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات دفتر استاندار برگزار شد اظهار کرد: وجود پالایشگاه‌ها و مناطق ویژه اقتصادی در استان یک نعمت خدادادی برای مردم خوزستان است که می‌تواند تاثیرات مثبت زیادی در شکوفایی استان داشته باشند.

وی ادامه داد: سازمان‌هایی که در این مناطق از نعمت‌های خدادادی استان استفاده می‌کنند باید نسبت به خرابی‌هایی که در آن منطقه ایجاد می‌شود پاسخگو باشند و آن خسارت را جبران کنند.

استاندار خوزستان با بیان اینکه همه بابت خدماتی که انجام داده و یا نداده‌ایم باید به درگاه خدا پاسخگو باشیم اضافه کرد: وقتی ما می‌توانیم بگوییم افتخاری انجام داده‌ایم که آن افتخار همیشگی باشد در غیر اینصورت آن افتخار ارزشی نخواهد داشت.

وی همچنین عنوان کرد: برای استفاده بهتر از پالایشگاه‌ها و مناطق ویژه اقتصادی که در استان فعال هستند در آینده نشستی با حضور مسئولان ارشد آنها در استان برگزار خواهیم کرد تا مردم بتوانند از وجود این پالایشگاه‌ها و مناطق ویژه اقتصادی در شهرهای خودشان بهره‌ای ببرند.

مقتدایی به منطقه ویژه پتروشیمی بندرامام اشاره کرد و ابراز داشت: گردش مالی و سهم اشتغالی بومی که در استان داشته‌اید و همچنین سهم خدماتی که به مردم منطقه رسانده برای ما مهم است و این موضوع را در آینده پیگیری خواهیم کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مجموعه‌های نفتی به دلیل آن که بازنشستگان را مجددا دعوت به کار می‌کنند، به خانه سالمندان تبدیل شده‌اند و در این راستا باید تجدیدنظر صورت پذیرد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • عماد جعفری پور به عنوان یک نفتی، کاملا با فرمایش جناب استاندارمون موافقم. بایستی حداکثر سن شصت یا پنجاه و هشت سال رعایت شود و میدان برای جوانتر ها باز شود. البته از بازنشسته ها میتوان و باید در جلسات مشورتی و "راهکاریابی برای حل مسائل و مشکلات چاهها، اسید زدایی، کنترل فشار، ... " به صورت حضور در جلسات ماهانه بهره برد
  • کارکنان نفت آغاجاری با تشکر از فرمایشات جناب دکتر مقتدایی که حقا از دل سخن گفتند . اما این دولن تدبیر و امید مثل اینکه علاقه ی وافری به بازنشستگان محترم دارد البته از تجربه نباید گدشت اما این تجربه را چه در وزارت کشور و چه در نفت ایشان اشراف کافی دارند چگونه باید دیگران بدست آورند . آقایان در شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری هنوز نسبت به انتخابات 24 خزداد بی اعتنا و دارند عوامل خود را چینش می کنند و جناب بور هم که از سابقون احمدی نژادی است هم اکنون به تمدید افراد و بازنشستگان خود اقدام می کند. حال این تدبیر کی باید در نفت و مناطق ما باید خود را نشان دهد خدا میداند ما نفتی های این منطقه که شاهد رانت و فرصت سوزی نسل متخصص و متعهد هستیم ما از اعمال نفوذهایی رنج می بریم که اخیرا شدت یافته و مدیران غیر علمی و رانتی را جسورتر کرده تا جایی که با جسارت تمام و بی توجهی به رای ملت منویات خود را اجرایی می کنند کسانی که اشتهار به همه چیز جز خدمت به مجموعه نفت را دارند که بعضا انسان شرمش از بیان به لحاظ مالی و اخلاقی و کاری می آید ومثل اینکه امیدی به تغییر و برداشتن فشار بر نیروهای پاک دست و اعتدالگرا نیستیم از استاندار محترم که خود از ما هستند استمداد می طلبیم و از وزیری که ما به امیدی طومارها در پشتیبانی نوشتیم درخواست پاسخ به مطالبات این قشر تحت فشار تحقیر کنندگان بی اعتقاد به برنامه و رای مردم را داریم