ورود کامیون به محدوده شهری رامهرمز ممنوع شد

خورنرئیس راهنمایی و رانندگی رامهرمز گفت: با رانندگان خودروهای سنگینی که قانون را رعایت نکنند و وارد شهر شوند برخورد می‌شود.

محمدعلی خسروی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رامهرمز اظهار کرد: رعایت حقوق شهروندی و احترام به حقوق دیگران و حفظ حرمت و سلامت مردم وظیفه همه ماست.

وی ادامه داد: متاسفانه همه روزه خودروهای سنگین و تریلرهای زیادی در سطح شهر رامهرمز تردد می‌کنند و باعث بروز مشکلاتی برای مردم شده‌اند.

رئیس راهنمایی و رانندگی رامهرمز تصریح کرد: راهکارهای قانونی در برخورد با مخاطبان را مدنظر داریم و سعی بر این است که با اعمال قانون با ورود اینگونه خودروها به شهر جلوگیری به عمل آید.

وی ادامه داد: با وجود دو پارکینگ خودروی سنگین در بیرون از شهر، نیازمند تعامل رانندگان و صاحبان خودروها با شهرداری و پلیس هستیم تا بتوانیم رعایت حقوق شهروندان را برقرار کنیم.

خسروی با توجه به فرا رسیدن ایام نوروز برای برقراری نظم ترافیک درون شهری ابراز داشت: برنامه‌های مختلفی را مد نظر داریم و از همه شهروندان و رانندگان می‌خواهیم که ضمن صبر و حوصله، نهایت همکاری را با ماموران راهنمایی و رانندگی جهت روانسازی ترافیک داشته باشند.

وی از رانندگان وسائط نقلیه سنگین نیز خواست تا ضمن همکاری با پلیس خودروهای خود را در پارکینگ‌های بیرون از شهر پارک کنند.

رئیس راهنمایی و رانندگی رامهرمز در پایان خاطرنشان کرد: با رانندگان خودروهای سنگینی که قانون را رعایت نکنند و وارد شهر شوند برخورد می‌شود.