بسیج تمامی دستگاههای اجرایی هندیجان جهت برگزاری روز نظافت عمومی

خورنا: سرپرست فرمانداری هندیجان از تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان هندیجان خواست تمامی امکانات خود را جهت برگزاری روز نظافت عمومی بکار گیرند.
به گزارش خورنا ازهندیجان،احمد جعفری نسب سرپرست فرمانداری شهرستان هندیجان در جلسه امروز شورای بهداشت عمومی شهرستان که در محل فرمانداری شهرستان هندیجان تشکیل گردید، همکاری و تعامل کامل کلیه ادارات جهت پاکیزگی شهرستان در روز نظافت عمومی را با توجه به در پیش بودن سال نو خواستار شد.
ایشان در این خصوص خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری این روز فرهنگ سازی در بحث بهداشت و سلامت عمومی شهرستان با توجه به اهمیت و جایگاه آن  می باشد و ارتقاء فرهنگ پاکیزگی اولویت کاری ادارات باشد و کلیه ادارات می بایست در جهت همیاری و مساعدت برای ایجاد یک شهر پاک تلاش نمایند.
جعفری نسب اظهار داشت : دستگاه های اجرایی شهرستان می بایست با تقسیم بندی سطح شهر کلیه قسمت ها را تحت پوشش قرار داده و دستگاه های اجرایی دارای ماشین آلات، کلیه امکانات خود را در این خصوص بکار گیرند و شهرداری نیز می بایست در اسرع وقت نسبت به جمع آوری نخاله های ساختمانی شهر اقدام نموده و محل مناسبی برای تخلیه آنها در نظر بگیرد.
سرپرست فرمانداری شهرستان هندیجان از ادارات محیط زیست،آموزش و پرورش و هلال احمر خواست تا با توجه به بحث اهمیت فرهنگ سازی در حوزه سلامت و نظافت عمومی جلسه ای را برگزار نمایند و تمهیدات لازمه را در این خصوص اتخاذ نموده و نتیجه آنرا به فرماندار گزارش نمایند.
در پایان این جلسه روز دوشنبه مورخ ۱۹/۱۲/۹۲ به عنوان روز نظافت عمومی در سطح شهرستان هندیجان انتخاب گردید و از کلیه ادارات خواسته شد جهت برگزاری این روز آمادگی لازمه را داشته باشند.

انتهای خبر/ وهاب شیرعلی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • وحید محتشمی بسیجیان هندیجان مایه سربلندی شهرند ، بسیجیان لیاقت یک اقتدار و سرافرازی ایران هستند . وحید محتشمی از هندیجان
  • وحید محتشمی با سلام ، مسولان شهرستان هندیجان کمی به فکر کارگران شهرداری کنند بخصوص کارگران بازنشسته چرا حقوق و سابقه شان را نمی دهید ، عملکرد بسیار ضعیف