مشارکت بخش خصوصی در اتصال دزفول به خط ریلی کشور

خورنا: نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی از مشارکت بخش خصوصی در اتصال این شهرستان به شبکه ریلی خبر داد و گفت: مقدمات کار در این زمینه فراهم شده است.

عباس پاپی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دزفول اظهار کرد: رایزنی‌های لازم با بخش خصوصی در این زمینه انجام شده است و در آینده نزدیک پروژه اتصال اندیمشک به دزفول از طریق شبکه ریلی اجرایی می‌شود.

وی تاکید کرد: اتصال دزفول به شبکه ریلی می‌توان این شهر را از بن بست ریلی خارج کند و به نحوی گردشگران می‌توانند از این طریق به شهرستان قدیمی و تاریخی دزفول سفر کنند.شهر دزفول قابلیت‌های زیادی دارد و باید کوشید تا با اتصال این شهر به شبکه ریلی گامی در راستای رونق صنعت گردشگری برداریم و در این زمینه باید از همه توانمندی موجد استفاده کنیم.

پاپی‌زاده تاکید کرد: رونق گردشگری در دزفول می‌تواند تا بخش زیادی صنعت گردشگری را رونق ببخشد و در این بخش باید برنامه‌ریزی طولانی مدتی در دستور کار قرار گیرد تا بتوان به افق روشنی حرکت کرد.

وی با اشاره به سیاست‌های کلی نظام افزود: طبق سیاسیت‌های کلی اصل ۴۴ کشور باید اینگونه پروژه‌ها به مردم واگذار شود و به این دلیل در شهر دزفول این مهم با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی اجرایی خواهد شد.

پاپی‌زاده تاکید کرد: در راستای استفاده از بخش خصوصی باید از همه توان برای هموار کردن مشکلات حضور سرمایه‌گذاران استفاده کنیم و در این زمینه از همه توانمندی‌های قانونی باید استفاده کرد.