لزوم اختصاص اعتبارات ویژه استانی به شهرستان هندیجان

خورنا: فرماندار هندیجان خواستار اختصاص اعتبارات ویژه استانی به این شهرستان در راستای رفع مشکلات آن شد.

احمد جعفری‌نسب امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در هندیجان اظهار داشت: تنها با نامه‌نگاری نمی‌توان از پس مشکلات ریز و درشت مردم برآمد و باید با صبر و حوصله و پیگیری‌های مداوم به نتیجه‌ای موثر در راستای رفع آنها دست یافت.

وی خطاب به مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان تصریح کرد: باید درب اتاق‌های خود را همیشه بر روی مردم باز بگذارید و ارباب رجوع را تکریم کنید زیرا در غیر اینصورت نمی‌توان بر مشکلات فائق آمد.

فرماندار هندیجان با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های این مرز و بوم اضافه کرد: باید با سرکشی به روستاها و راه‌های ارتباطی بتوان برای رفع معضلات آنها گام‌های اساسی برداشت تا هر چه بیشتر شاهد شکوفایی تجاری و اقتصادی هندیجان بود.

جعفری‌نسب ابراز داشت: همچنین با ارتباط با مسئولان بتوان اعتبارات و سرمایه‌های را از مرکز استان جذب و به این منطقه سرازیر کنیم.

این مسئول افزود: در این میان مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان نیز باید با جدیت برای رفع مشکلات و کمبودها گام بردارند و نسبت به جذب اعتبارات اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: بندر تجاری و صیادی هندیجان را نیز باید همچون سایر بنادر جنوبی استان توسعه دهیم و رضایتمندی مردم و ساکنانش را هر چه بیشتر فراهم آوریم.

فرماندار هندیجان که به تازگی به این سمت انتخاب شده از مردم انقلابی و شهیدپرور این شهرستان خواست هر چه بیشتر همراه مسئولان باشند تا بتوان آینده مطلوب و در خور شانی را برای این منطقه رقم زد.

این مسئول در پایان اذعان داشت: مشکلات این شهرستان را باید از طریق استان پیگیری و برطرف کرد.