پیگیری تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای صنعتی راکد در شادگان

خورنا: معاون فرماندار شادگان خواستار پیگیری تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای صنعتی راکد این شهرستان توسط اداره صنعت، معدن و تجارت شد.

نعمت‌الله آلبوغبیش امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شادگان خواستار پیگیری تسهیلات سرمایه در گردش واحدهای صنعتی راکد این شهرستان توسط اداره صنعت، معدن و تجارت شد و اظهار کرد: این موضوع باید هر چه سریع‌تر توسط مسئولان استانی و با همکاری مسئولان استانی حل و فصل شود.

وی در ادامه بر پیگیری جذب تسهیلات واحدهای صنعتی در حال احداث که در کارگروه توسعه بخش کشاورزی مورد تصویب قرار گرفته‌اند تاکید کرد و از مسئولان امر خواست همچنین این موضوع را نیز با جدیت در دستور کار قرار دهند.

معاون فرماندار شادگان تصریح کرد: البته در این خصوص جهاد کشاورزی شهرستان قول همکاری‌هایی داده‌ که باید آن را هر چه دقیق‌تر مورد پیگیری قرار داد.

وی ادامه داد: کشاورزی یکی از ظرفیت‌های بالقوه شهرستان است که مکانیزه و صنعتی کردن این بخش از تولید به مراتب می‌تواند موجبات ایجاد اشتغالزایی موثری را فراهم سازد.

آلبوغبیش در پایان خاطرنشان کرد: امید می‌رود با سرازیر شدن سرمایه و اعتبار در این شهرستان در دولت تدبیر و امید بتوان گام‌های موثرتری را برای بخش‌های تولیدی و صنعتی و اقتصادی این شهرستان برداشت.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.